six_a 09.01.07, 15:29 a la trump dla dzidziusia? www.babytoupee.com/photogallery/main.php?g2_itemId=36 www.babytoupee.com Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ticoqp Re: a może tupecik 09.01.07, 15:48 ale weź patyk do srodka czy lizak do srodka?))))))))) Odpowiedz Link
six_a Re: a może tupecik 09.01.07, 15:50 nie będę brała. nie no weź, kojak to był ten ze szklanym okiem czy ten drugi? Odpowiedz Link
six_a Re: a może tupecik 09.01.07, 15:57 no co? podobno zęby się psują od takiego lizania, se poczytaj w wolnej chwili między modlitewnikiem a gościem niedzielnym Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: a może tupecik 09.01.07, 15:58 > no co? podobno zęby się psują od takiego lizania a ja słyszałam że nic tak zębów nie wybiela jak mineta co niedziela Odpowiedz Link
six_a Re: a może tupecik 09.01.07, 16:02 hasło hasłem, a praktyka praktyką, sądząc po stanie uzębienia większości ludzisk. Odpowiedz Link
six_a Re: a może tupecik 09.01.07, 16:11 no dopsz, ale tak dla wszysktich? znaczy faceci czym sobie mają wybielać, pszesz chyba nie sodoma i gomora? Odpowiedz Link
ticoqp Re: a może tupecik 09.01.07, 16:06 dlatego pytałem czy patykiem do srdoka?)))) zeby sie nie psuły zeby))))))))) Odpowiedz Link
six_a Re: a może tupecik 09.01.07, 16:10 nie wiem, o co Ci tam biega, zaklinował Ci się? pomóc wyjąć czy jak? i wogle który środek masz na myśli? ))))))))))) Odpowiedz Link
ticoqp Re: a może tupecik 09.01.07, 16:11 Ty sixa nie pal głupa qrd najlepszy środek na robaki oczywiście Odpowiedz Link
six_a Re: a może tupecik 09.01.07, 16:13 mówi się: nie rżnij głupa rżnij mądrego usiadłeś na lizaka? ))) Odpowiedz Link
ticoqp Re: a może tupecik 09.01.07, 16:15 u nasz w psychiatryku się mówi nie pal nie, na kojaka Odpowiedz Link
six_a Re: a może tupecik 09.01.07, 16:18 a bo tam same piromany siedzom znaczy kojak ma minete odfajkowaną, a Ty się gotuj na niedziele! ide se stond Odpowiedz Link
ticoqp Re: a może tupecik 09.01.07, 16:20 i koperniki bo żeby białe? i łeb łysy? a co dajom w niedziele syja Odpowiedz Link
six_a Re: a może tupecik 09.01.07, 16:21 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35293&w=55202434&a=55204433 no jak dajom, to trzeba brać )))) Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: a może tupecik 09.01.07, 15:42 to z rudymi warkoczami jest najboższe! Odpowiedz Link