Dodaj do ulubionych

"Mleko" ryzowe

17.10.05, 14:21
Witajcie,
czy ktos z Was ma jakis wyprobowany przepis na mleko ryzowe, albo
ryzowo-migdalowe?
Bardzo prosze o pomoc,z gory dziekuje,
pozdarwiam cieplo, Asia
Obserwuj wątek
    • chihiro2 Re: "Mleko" ryzowe 17.10.05, 21:49
      vegweb.com/recipes/drink/rice-milk.shtml
      vegweb.com/recipes/drink/1130.shtml
      Jesli potrzebujesz tlumaczenia, daj znac, przetlumacze ci.

      Smacznego :)
      • asiabed Re: "Mleko" ryzowe 22.10.05, 23:33
        Dzieki piekne, z tlumaczeniem sobie poradze. Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka