asiabed 17.10.05, 14:21 Witajcie, czy ktos z Was ma jakis wyprobowany przepis na mleko ryzowe, albo ryzowo-migdalowe? Bardzo prosze o pomoc,z gory dziekuje, pozdarwiam cieplo, Asia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chihiro2 Re: "Mleko" ryzowe 17.10.05, 21:49 vegweb.com/recipes/drink/rice-milk.shtml vegweb.com/recipes/drink/1130.shtml Jesli potrzebujesz tlumaczenia, daj znac, przetlumacze ci. Smacznego :) Odpowiedz Link Zgłoś
asiabed Re: "Mleko" ryzowe 22.10.05, 23:33 Dzieki piekne, z tlumaczeniem sobie poradze. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś