Gość: jahu
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
30.06.03, 14:04
Ludzie skad u Was tyle zlosci, agresji i zwyczajnego prostactwa?
Żrą, zafajdani, inne takie.
Wiocha i zacofanie.
A zawsze uważalem wegetarian za ludzi postępowych, wykszałconych,
kulturalnych i tolerancyjnych.
Pozdrawiam pieniaczy;)
Jahu