IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.03, 14:04
Ludzie skad u Was tyle zlosci, agresji i zwyczajnego prostactwa?
Żrą, zafajdani, inne takie.

Wiocha i zacofanie.

A zawsze uważalem wegetarian za ludzi postępowych, wykszałconych,
kulturalnych i tolerancyjnych.

Pozdrawiam pieniaczy;)
Jahu
Obserwuj wątek
    • splenda widzisz, ty jestes tu widac nowy, ale poczekaj 30.06.03, 18:52
      i jak taki Wjebus naje sie tofu to on ci dopiero napisze niewybrednym
      slownictwem. Zaraz bedzie o nabrzmialej twarzy Dr Kwasniewskiego i ze bierze
      zaklady na co ten czlowiek umrze. Ten czlowiek nawet nie uszanuje smierci Dr
      Atkinsa i dworuje sobie z nieboszczyka na innych forach. Widziales wiekszego
      chama niz Wjebus? Wg mnie to jest on po prostu niedopasowany do istnienia w
      tolerancyjno-religinym spoleczenstwie.
      • wojbus Re: widzisz, ty jestes tu widac nowy, ale poczeka 30.06.03, 21:10
        splenda napisał:

        > i jak taki Wjebus naje sie tofu to on ci dopiero napisze niewybrednym
        > slownictwem. Zaraz bedzie o nabrzmialej twarzy Dr Kwasniewskiego

        taka jest prawda, nie moja wina, że lekarz med. Jan Kwaśniewski ma
        napuchniętą, chorobliwie czerwoną twarz.

        i ze bierze
        > zaklady na co ten czlowiek umrze.

        czy przeżyje dr Atkinsa, który na cudownej wysokotłuszczowej diecie dożył
        tylko ponad 70 lat


        Ten czlowiek nawet nie uszanuje smierci Dr
        > Atkinsa i dworuje sobie z nieboszczyka na innych forach.
        Stwierdzam fakt, że dr Atkins nie dożył sędziwych lat chociaż był na diecie
        idealnej dla całego gatunku ludzkiego ;) co to ma do uszanowania jego śmierci?

        Widziales wiekszego
        > chama niz Wjebus?
        jak Lech wyzywał innych od świrów to Ci to nie przeszkadzało

        Wg mnie to jest on po prostu niedopasowany do istnienia w
        > tolerancyjno-religinym spoleczenstwie.
        a co to takiego tolerancyjno-religijne społeczeństwo? W Polsce to z tolerancją
        niebardzo a z religijnością - oficjalnie ponad 90% katolików a mimo to
        bandyctwo i złodziejstwo na każdym kroku
        • splenda Re: widzisz, ty jestes tu widac nowy, ale poczeka 30.06.03, 21:44
          to byla ironia wytlumaczenie jest proste: wystarcze siem pomodlic przed wlamem
          a najlepiej oddac dzialke w niedziele.

          Nie bede juz przekrecal twojego niku bo teraz czetam na twoje posty tlumaczace
          jak organizm robi z tluszczu cukier...

          Pana Lecha bardzo szanuje za jego crusade bo za malo ludzi opowiada sie po jego
          stronie. www.google,com wczytaj: vegan baby starving. Tam jest takie multum
          spraw ze mozna zawalu dostac z czytania! Co do jednego macie racje ze podczas
          gotowania nikt nie powinien sie krecic po kuchni: mnie ostatnio czlonek rodziny
          z dobroci dokladal margaryne zamiast masla. Co do jedzenia kota to mam mieszane
          uczucia.

          PS Zycze ci przyjemnego dnia z tymi cytatami:
          1. DLACZEGO MUSICIE ROBIĆ SOBIE GŁODÓWKI OCZYSZCZAJĄCE???
          2. Z CZEGO TAK SIĘ MUSICIE OCZYSZCZAĆ? PRZECIEŻ SIĘ ZDROWO ODŻYWIACIE?


          • Gość: Dr. Aleksandra Re: widzisz, ty jestes tu widac nowy, ale poczeka IP: 168.143.113.* 01.07.03, 02:15
            splenda napisał:

            > to byla ironia wytlumaczenie jest proste: wystarcze
            siem pomodlic przed wlamem
            > a najlepiej oddac dzialke w niedziele.
            >
            > Nie bede juz przekrecal twojego niku bo teraz czetam
            na twoje posty tlumaczace
            > jak organizm robi z tluszczu cukier...


            nie widzę odpowiedzi wiec pozwolę sobie wkleić
            mojąodpowiedź na ten sam temat, której udzieliłam
            Sławkowi bo ani jeden (wojbus) ani drugi (Sławek) nie
            mają pojęcia o czym piszą.
            > Mi nic nie musisz udowadniać ale niektórzy czytający
            pewnie chętnie by się
            > dowiedzieli ;))) jak z tłuszczu się robi glukoze np.
            > Slawek
            Widzę, że pytany nie odpowiada (pewnie nie wie tak jak
            pytający też nie ma pojęcia) więc z racji mojej wiedzy
            ja odpowiem. Glukoza jest magazynowana m.in. w wątrobie
            w postaci glikogenu. Jeśli przerwa między posiłkami
            wydłuża się zawartość glikogenu w wątrobie szybko
            zmniejsza się. Po 24 godzinach głodu glikogen wątrobowy
            ulega całkowitemu wyczerpaniu, a jedynym źródłem
            glukozy staje się wówczas wytwarzanie jej na nowo,
            głównie z aminokwasów pochodzących z białek oraz z
            tłuszczu. Pytasz się Sławku jak z tłuszczu organizm
            wytwarza glukozę. Otóż ażeby wytworzyć glukozę z
            tłuszczów najpierw organzim ten tłuszcz rozkłada.
            Następnie z glicerolu powstającego przy rozkładzie
            tłuszczów oraz kwasu mlekowego wytwarza glukozę.
            Stężenie glukozy nawet przy dłuższym okresie głodu nie
            obniża się drastycznie, ponieważ dochodzi w tej
            sytuacji do ograniczenia zużycia glukozy przez tkanki.


            >
            > Pana Lecha bardzo szanuje za jego crusade bo za malo
            ludzi opowiada sie po jego
            >
            > stronie. www.google,com wczytaj: vegan baby starving.
            Tam jest takie multum
            > spraw ze mozna zawalu dostac z czytania! Co do
            jednego macie racje ze podczas
            > gotowania nikt nie powinien sie krecic po kuchni:
            mnie ostatnio czlonek rodziny
            >
            > z dobroci dokladal margaryne zamiast masla. Co do
            jedzenia kota to mam mieszane
            >
            > uczucia.
            >
            > PS Zycze ci przyjemnego dnia z tymi cytatami:
            > 1. DLACZEGO MUSICIE ROBIĆ SOBIE GŁODÓWKI
            OCZYSZCZAJĄCE???
            > 2. Z CZEGO TAK SIĘ MUSICIE OCZYSZCZAĆ? PRZECIEŻ SIĘ
            ZDROWO ODŻYWIACIE?
            >
            >
          • wojbus Re: widzisz, ty jestes tu widac nowy, ale poczeka 01.07.03, 08:52

            >
            > PS Zycze ci przyjemnego dnia z tymi cytatami:
            > 1. DLACZEGO MUSICIE ROBIĆ SOBIE GŁODÓWKI OCZYSZCZAJĄCE???
            > 2. Z CZEGO TAK SIĘ MUSICIE OCZYSZCZAĆ? PRZECIEŻ SIĘ ZDROWO ODŻYWIACIE?
            >
            >
            1) nie musimy a możemy oczyścić się z toksyn (których i tak mamy mniej
            niż "optymalni") zawartych m.in. w wodzie czy powietrzu, z toksyn zawartych
            np. w warzywach niewiadomego pochodzenia (chociaż najbardziej zchemizowane
            rośliny nie magazynują tyle toksyn co tkanka zwierząt (szczególnie tłuszcz i
            wątroba ma zdolność magazynowania toksyn), więc i tak zawsze jesteście w
            gorszej sytuacji) Możesz powiedzieć "my optymalni nie musimy się oczyszczać" -
            jasne, że nie , nikt nie musi, taki lek. med. Kwaśniewski też nie musi, ale
            może się oczyścić z toksyn bo już mu przez skórę organizm je wydala. Co do
            głodówek to jest to naturalna metoda profilaktyki zdrowotnej organizmu. W
            świecie zwierząt wiele zwierząt stosuje raz na jakiś czas głodówkę. W świecie
            ludzi głodówkę stosują np. długowieczni Hunzowie pod koniec każdej zimy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka