Witam serdecznie sąsiadów,
Może ktoś wie kiedy będzie podłączenie dla Krąselki 2. Wniosek
składałem w poniedziałek 14.01. i kiedy dzisiaj zadzwoniłem do
Działu Technicznego to myślałem że zjem telefon. Pani mi powiedziała
żebym szykował się na pierwszy tydzień lutego

(((((( Z tego co się
oriętuje to mają 14 dni więc nie wiem skąd Pani z DT podała pierwszy
tydzień lutego. Jeśli ktoś ma inne info to bardzo proszę o odp.
Pozdrawiam