dardel 06.03.13, 10:19 Mieszkam na ZB, ale nie mam tu możliwości zameldowania. Ze względow zawodowych muszę się wykazać medunkiem. Czy ktoś może mi pomoc? Odwdzięczę się. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
old.school Re: Meldunek na ZB 06.03.13, 19:27 Zamelduj się czasowo... skoro nie masz możliwości na stałe. Odpowiedz Link
piotrekeke Re: Meldunek na ZB 08.03.13, 12:02 Meldunek czasowy po prostu wygasa z upływem okresu zameldowania. Nie ma żadnej możliwości żeby zameldowany czasowo przedłuzył sobie zameldowanie czasowe w nieskończoność, czego czasem obawiają się osoby wynajmujące komuś mieszkanie. Kwestia sprawdzona: meldunek automatyznie wygasł a przy meldowaniu Pani z okienka meldunkowego w Dzielnicy powyższe potwierdzała. Odpowiedz Link