Dodaj do ulubionych

Meldunek na ZB

06.03.13, 10:19
Mieszkam na ZB, ale nie mam tu możliwości zameldowania. Ze względow zawodowych muszę się wykazać medunkiem. Czy ktoś może mi pomoc? Odwdzięczę się.
Obserwuj wątek
    • old.school Re: Meldunek na ZB 06.03.13, 19:27
      Zamelduj się czasowo... skoro nie masz możliwości na stałe.
      • piotrekeke Re: Meldunek na ZB 08.03.13, 12:02
        Meldunek czasowy po prostu wygasa z upływem okresu zameldowania. Nie ma żadnej możliwości żeby zameldowany czasowo przedłuzył sobie zameldowanie czasowe w nieskończoność, czego czasem obawiają się osoby wynajmujące komuś mieszkanie.

        Kwestia sprawdzona: meldunek automatyznie wygasł a przy meldowaniu Pani z okienka meldunkowego w Dzielnicy powyższe potwierdzała.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka