kolorowa_diablica 05.07.06, 18:08 naszej świeżej Pani Magister!!! trza skołowac szampana, drinki i przekąski... i muzę! gratulujemy Occasion! oko masz w wizytówce takie samo jak linka234 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
occasion Re: biba na cześć... 05.07.06, 18:09 a dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestem z siebie bardzo dumna!! i proszę, dajcie mi spokój z tą cholerna linką!!!!to nie ja!! nie znam jej, widocznie tylko oczy mamy podobne Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: biba na cześć... 05.07.06, 18:12 spoko, spoko... oko miała takie samo... hmm... ale już cicho siedzę... niech bedzie a w jakiej dziedzinie jesteś magistrem? Odpowiedz Link
suczka78 Re: biba na cześć... 05.07.06, 18:27 gratulejszyn ps. a oko faktycznie łudząco podobne Odpowiedz Link
occasion Re: biba na cześć... 06.07.06, 10:03 może i łudząco!! to nie jest moje oko-zdjęcie znalazłam gdzieś w sieci...może to oko Linki, kto wiealbo to, które ona miała tez nie było jej własnością Odpowiedz Link
occasion Re: biba na cześć... 06.07.06, 10:03 kolorowa_diablica napisała: > a w jakiej dziedzinie jesteś magistrem? > zostałam magistrem socjologii Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: biba na cześć... 09.07.06, 21:47 i może jeszcze powiesz, ze jesteś z Wrocławia... i zdjecie znalazłaś w necie... ok... no to wszystko jasne! cieszę się, że jednak jestteś z nami Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: biba na cześć... 10.07.06, 10:15 to samo oko, socjologia... cos za duzo tu zbiegów okolicznosci Odpowiedz Link
anxiety3 Re: biba na cześć... 08.07.06, 17:50 Gratuluję! > oko masz w wizytówce takie samo jak linka234 trafne spostrzezenie.. Odpowiedz Link
occasion no dobra 10.07.06, 15:55 okokokokok, to ja tylko na mnie nie krzyczcie!! uzależniłam sie i tyle Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: no dobra 10.07.06, 16:22 dla mnie prosze nagrodę za wykrycie zbiega naprawde baaaardzo, baaaaaaardzo, baaaaaaaaaardzo sie ciesze, ze wróciłaś czasy dla misia jakies gorsze nastały, bo wakacje i nie ma kto pisac, ale odrodzimy sie )) Odpowiedz Link
occasion Re: no dobra 10.07.06, 16:26 cieszę się, że się cieszysz,....tak naprawde nigdy nie poszłam sobie weg na dobre intuicję to Ty masz, Diabliczko gratulejszyn a MiSsiem jestem załamana!!!! Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: no dobra 10.07.06, 16:30 vokera i tygryska nie ma, co wiesz, Anx na wakacjach, ja w warszawie, Jacek tez w wyjazdach, Robi to samo, Maxia zapracowana zagląda od czasu do czasu, tak jak i Held. Reszta to raz zajrzy raz nie zajrzy... tak tez MiŚ wygląda jak wygląda ale może po wakacjach bilans nieco sie podwyższy Odpowiedz Link
occasion Re: no dobra 10.07.06, 16:34 jakub widziała-wrócil, mimo, że zapewniał, że więcej sie nie pokaże....co do Vokera...on też wyczuwał, że ja to ja a czemu go nie ma, nie pytam, o Tygrysia h mmmmmmmmm, tez nie pytam Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: no dobra 10.07.06, 16:50 Kuba to raz jest, raz go nie ma, nigdy nie wiadomo... co do dwóch pozostałych osób... hmm... wydaje mi sie, ze byłas juz jak wynikały kłótnie... w kazdym razie jesteśmy biedniejsi o 2 osoby, ale o ile wiem, Voker zagląd tu czasami. Odpowiedz Link
maximilianna Re: no dobra 10.07.06, 17:14 Jestem, dziękuję Anx za pocztówkę - ale niespodzanka. Mogę wiedzieć kim jest Occasion? Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: no dobra 10.07.06, 17:17 załozycielką tego forum moją wspólniczką pierwotna Odpowiedz Link
occasion Re: no dobra 10.07.06, 18:23 Occasion=me_myself_an_i=Linka234...kuźwa, sporo mam na sumieniu Odpowiedz Link
swawolny.diabel Re: biba na cześć... 16.07.06, 14:38 a dopisze sie tu w ramach miotania. a swoją drogą dziwne ze trafiłem mimowolnie na lkoholowy wątek Odpowiedz Link