Dodaj do ulubionych

biba na cześć...

05.07.06, 18:08
naszej świeżej Pani Magister!!! trza skołowac szampana, drinki i przekąski... i muzę! smile gratulujemy Occasion!

oko masz w wizytówce takie samo jak linka234 smile
Obserwuj wątek
    • occasion Re: biba na cześć... 05.07.06, 18:09
      a dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestem z siebie bardzo dumna!!smile



      i proszę, dajcie mi spokój z tą cholerna linką!!!!to nie ja!! nie znam jej,
      widocznie tylko oczy mamy podobnesmile
      • kolorowa_diablica Re: biba na cześć... 05.07.06, 18:12
        spoko, spoko... oko miała takie samo... hmm... ale już cicho siedzę... niech bedzie smile

        a w jakiej dziedzinie jesteś magistrem?
        • suczka78 Re: biba na cześć... 05.07.06, 18:27
          gratulejszyn wink
          ps. a oko faktycznie łudząco podobne wink
          • kolorowa_diablica Re: biba na cześć... 05.07.06, 20:29
            bardzo łudząco smile))
            • occasion Re: biba na cześć... 06.07.06, 10:03
              może i łudząco!! to nie jest moje oko-zdjęcie znalazłam gdzieś w sieci...może to
              oko Linki, kto wiesmilealbo to, które ona miała tez nie było jej własnościąsmile
        • occasion Re: biba na cześć... 06.07.06, 10:03
          kolorowa_diablica napisała:

          > a w jakiej dziedzinie jesteś magistrem?
          >


          zostałam magistrem socjologiismile
          • kolorowa_diablica Re: biba na cześć... 09.07.06, 21:47
            i może jeszcze powiesz, ze jesteś z Wrocławia... i zdjecie znalazłaś w necie... smile ok... no to wszystko jasne! smile cieszę się, że jednak jestteś z nami smile
            • anxiety3 Re: biba na cześć... 09.07.06, 22:10
              czyzby to była...? ;-P
              • kolorowa_diablica Re: biba na cześć... 10.07.06, 10:15
                to samo oko, socjologia... cos za duzo tu zbiegów okolicznosci smile
    • rzesa20 Re: biba na cześć... 05.07.06, 22:35
      gratulacje!!
    • maximilianna Re: biba na cześć... 05.07.06, 23:47
      Gratuluję smile
    • anxiety3 Re: biba na cześć... 08.07.06, 17:50
      Gratuluję! smile

      > oko masz w wizytówce takie samo jak linka234 smile

      trafne spostrzezenie..
    • occasion no dobra 10.07.06, 15:55
      okokokokok, to jasad tylko na mnie nie krzyczcie!! uzależniłam sie i tylesad
      • kolorowa_diablica Re: no dobra 10.07.06, 16:22
        dla mnie prosze nagrodę za wykrycie zbiega smile

        naprawde baaaardzo, baaaaaaardzo, baaaaaaaaaardzo sie ciesze, ze wróciłaś smile
        czasy dla misia jakies gorsze nastały, bo wakacje i nie ma kto pisac, ale odrodzimy sie smile))
        • occasion Re: no dobra 10.07.06, 16:26
          cieszę się, że się cieszysz,....tak naprawde nigdy nie poszłam sobie weg na dobretongue_out

          intuicję to Ty masz, Diabliczkotongue_out

          gratulejszynsmile

          a MiSsiem jestem załamana!!!!sad
          • kolorowa_diablica Re: no dobra 10.07.06, 16:30
            vokera i tygryska nie ma, co wiesz, Anx na wakacjach, ja w warszawie, Jacek tez w wyjazdach, Robi to samo, Maxia zapracowana zagląda od czasu do czasu, tak jak i Held. Reszta to raz zajrzy raz nie zajrzy... tak tez MiŚ wygląda jak wygląda uncertain ale może po wakacjach bilans nieco sie podwyższy smile
            • occasion Re: no dobra 10.07.06, 16:34
              jakub widziała-wrócil, mimo, że zapewniał, że więcej sie nie pokaże....co do
              Vokera...on też wyczuwał, że ja to ja uncertaina czemu go nie ma, nie pytam, o Tygrysia
              h mmmmmmmmm, tez nie pytamtongue_out
              • kolorowa_diablica Re: no dobra 10.07.06, 16:50
                Kuba to raz jest, raz go nie ma, nigdy nie wiadomo... co do dwóch pozostałych osób... hmm... wydaje mi sie, ze byłas juz jak wynikały kłótnie... w kazdym razie jesteśmy biedniejsi o 2 osoby, ale o ile wiem, Voker zagląd tu czasami.
                • maximilianna Re: no dobra 10.07.06, 17:14
                  Jestem, dziękuję Anx za pocztówkę - ale niespodzanka.
                  Mogę wiedzieć kim jest Occasion?
                  • kolorowa_diablica Re: no dobra 10.07.06, 17:17
                    załozycielką tego forum smile moją wspólniczką pierwotna smile
                  • occasion Re: no dobra 10.07.06, 18:23
                    Occasion=me_myself_an_i=Linka234...kuźwa, sporo mam na sumieniusad
                    • maximilianna Re: no dobra 10.07.06, 18:26
                      ahasmile
                      Miło poznaćsmile
                      • occasion Re: no dobra 10.07.06, 18:29
                        dzieki, wzajemniesmile
    • swawolny.diabel Re: biba na cześć... 16.07.06, 14:38
      a dopisze sie tu w ramach miotania. a swoją drogą dziwne ze trafiłem
      mimowolnie na lkoholowy wątek
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka