Dodaj do ulubionych

Problem z połączeniem

27.12.04, 22:09
Witam! Mam mały problem z połączeniem programów p2p do sicii. wszystko
normalnie sie łączy, ptrzeglądarka i gg, ale gsy włączam tamte oprogramy to
cały czas jest napisane 'connectning'. O co chodzi? dzięki z góry
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: Problem z połączeniem 27.12.04, 22:24
      Zapytaj provider'a dlaczego blokuje polaczenia p2p.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka