vaniteux 27.12.04, 22:09 Witam! Mam mały problem z połączeniem programów p2p do sicii. wszystko normalnie sie łączy, ptrzeglądarka i gg, ale gsy włączam tamte oprogramy to cały czas jest napisane 'connectning'. O co chodzi? dzięki z góry Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
m.gregor Re: Problem z połączeniem 27.12.04, 22:24 Zapytaj provider'a dlaczego blokuje polaczenia p2p. Odpowiedz Link Zgłoś