Dodaj do ulubionych

Bardzo groźna dziura w Windows

    • wuuuj Zydorcza dostala zlecenie na Microsoft 30.12.05, 17:47
    • Gość: goscgość POMOCY! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 17:54
      Ludzie,
      wpisałem wszystko wg polecenia i nie mogę teraz oglądać zdjęć. Jak to cofnąć?
      POmocy
      • Gość: k Re: POMOCY! mam to samo!!! HELP!! IP: *.devs.futuro.pl 30.12.05, 17:57
      • Gość: we Re: POMOCY! tylu fachowcow a zadnej odpowiedzi IP: *.devs.futuro.pl 30.12.05, 18:03
      • Gość: Radek Re: POMOCY! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.05, 18:04
        Wpisz:

        regsvr32 -i %windir%\system32\shimgvw.dll

        Tyle, że problem z dziurą w zabezpieczeniach nadal będzie istnieć.
        • Gość: we dzieki Radek!! IP: *.devs.futuro.pl 30.12.05, 18:07
      • Gość: zaśnieżony Re: POMOCY! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.05, 18:14
        Zbootuj kompa z instalką linuxa i ciesz się internetem bez strachu. Tylko nie
        ustawiaj autologowania z prawami roota. Jak masz drugi dysk to posadź na niego
        pingwina - odczytasz dane z ntfs'a i nic nie utracisz. Powodzenia
        • to.mek wszystko w windows 30.12.05, 18:21
          windows.blox.pl
          • Gość: zaśnieżony Re: wszystko w windows IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.05, 18:29
            :) !!!
      • patman Re: POMOCY! 30.12.05, 21:05
        "regsvr32 %windir%\system32\shimgvw.dll"

        Proste, trzeba ponownie zarejestrować kontrolkę, czyli zrobić to samo jak poprzednio - tylko bez "-u" (unregister).
    • Gość: DZIURY W WINDOWS Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.culp.east.verizon.net 30.12.05, 18:24
      A ja ZAWSZE MUWILEM ZE NAJGORSZE TO DZIURY
      aLE DZZIURA tylko co w niom wlozyc
    • Gość: ANONIM Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: 81.15.180.* 30.12.05, 18:35
      TA NA PORNOLACH Są TE WIRUSY!
    • Gość: Dziura Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.hsd1.co.comcast.net 30.12.05, 18:44
      a ja slyszalem, ze do zapuchania dziur w Windows najlepsza jest wata ...
    • Gość: Bill Gates Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.hsd1.co.comcast.net 30.12.05, 18:56
      Ja want to let you wiedzec, ze wlasne we are moving nase
      operations and design divisions from US do India.
      At this czas we have as you can see - inne sprawy na nasa glowa.
      So please do your job and stop bitching! Thank you - bardzo dziekuja.

      Your friend from Redmond,
      Billy and Windows family
    • Gość: mac user Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 19:59
      To wstrzasajace... :D
      • zatatoostra Linux dla pie..jest 30.12.05, 20:23
        Jak spelniasz conajmnie 2 z nastepujacych kryteriow:
        - nie masz w tej chwili kobiety
        - nigdy nie uprawiales seksu (z kobieta)
        - nosisz okulary -20, +20 lub grubsze
        - nie masz na piwo
        - masz 30 lat i nadal mieszkasz u mamy
        - glosowales na Korwina-Mikke
        - do pracy posuwasz tramwajem

        zaintaluj Linuksa na desktopie - tanio wypelni ci czas, tudziez podreperuje
        samooecene

        • Gość: BP Re: Linux dla pie..jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 21:49
          A co powiesz o tych biednych dziwakach posuwających całymi dniami w tibię ? Oni nawet się linuxa nie dotkną ... a zazwyczaj spełniają przynajmniej po 5 kryteriów jednocześnie :P
    • ja-polak Windows - to jedna wielka dziura!!! 30.12.05, 20:30
      Microsoft i jego monopol na oprogramowanie, jego walka z KAZDYM przejawem
      zaistnienia na rynku przez innych, bezpardonowe wykorzystywanie kazdej
      mozliwosci aby nie dopuscic do rozwoju innych, stwarza jedna wielka dziure w
      rozwoju swiata, komputeryzacji i postepu.

      Wytepienie przez Microsoft innych producentów oprogramowania zahamowalo rozwój
      swiata i wyslalo nas na niedole i bezczelnosc "programów" Microsoftu, ktore
      robione sa na zasadzie sera szwajcarskiego - pelno tam dziur..

      Swiat placi olbrzymia cene za monopol Microsoftu... zas USA, ktore mogloby cos
      z tym zrobic - nie robi nic, bo Microsoft lezy w Ameryce... Rzad amerykanski
      po "zrobieniu zaslony dymnej" - nie uczynil nic aby ukrócic monopol i dac innym
      firmom i swiatu szanse na przyjscie z czyms nowym i lepszym...
      • Gość: bzzzzzzz Re: Windows - to jedna wielka dziura!!! IP: *.acn.waw.pl 01.01.06, 01:28
        No to do dziela! Napisz lepszy system, ktory nie bedzie mial dziur i ktory
        zainstaluje wiekszosc uzytkownikow kompow na calym swiecie - a potem napisz do
        niego programy.
    • Gość: kol.de Re:gorbaczow?? IP: *.infonet.ee / *.infonet.ee 30.12.05, 20:33
      ostatnia domena jest zarejestrowana na nazwisko
      Vsevolod Stetsinsky
      address: 01110, Ukraine, Kiev, 20 , Solomenskaya street. room 206.
      phone: +38 050 6226676
      biedny pismaku
      • ols Re:gorbaczow?? 30.12.05, 22:21
        Gość portalu: kol.de napisał(a):
        > biedny pismaku

        fakty:
        WHOIS information for beehappyy.biz:
        [whois.melbourneit.com]
        Domain Name: BEEHAPPYY.BIZ
        Domain ID: D9564716-BIZ
        Sponsoring Registrar: ONLINENIC, INC. D/B/A CHINA-CHANNEL.COM
        Sponsoring Registrar IANA ID: 82
        Domain Status: ok
        Registrant ID: OLNIC_919328_0_0
        Registrant Name: Mikhail Sergeevich Gorbachev
        Registrant Organization: Mikhail Sergeevich Gorbachev
        Registrant Address1: Krasnaya ploshad, 1
        Registrant City: Moscow
        Registrant State/Province: Moscow
        Registrant Postal Code: 176098
        Registrant Country: Russian Federation

        anonimowość w internecie sprzyja niekontrolowanemu chamstwu. jeśli chciałeś się popisać, to ci nie wyszło. PLONK
        • Gość: zadowolony z Win Re:gorbaczow?? IP: HTTP1.* / 24.244.150.* 30.12.05, 23:58
          ols napisał:

          > anonimowość w internecie sprzyja niekontrolowanemu chamstwu.
          > jeśli chciałeś się popisać, to ci nie wyszło. PLONK

          Mysle dzis o tym od rana. Jutro konczy sie kolejny rok. Przez
          lata 'spotkalem' w internecie tysiace osob ktore chcialbym
          poznac tak normalnie po ludzku. Nie jestem zadnym zbokiem.
          Starzeje sie. Zawsze w okolicach Nowego Roku czuje to bardziej.
          Rodzina to za malo a internet to nie tylko geograficznie ogromne
          'puste przestrzenie' pelne IP-kow.
          Szkoda. Moze kiedys ktos na moje wolanie odpowie?

          Dosiego Roku!
    • Gość: LMB ŻADEN PROBLEM IP: *.icpnet.pl 30.12.05, 20:58
      Kto korzysta z WMF (nie mylić z WMV)? Kto z was widział WMF? Ostatnio ta
      technologia była używana gdzieś w ubiegłym wieku.
      • 3l337 Re: ŻADEN PROBLEM 30.12.05, 21:02
        Gość portalu: LMB napisał(a):

        > Kto korzysta z WMF (nie mylić z WMV)? Kto z was widział WMF? Ostatnio ta
        > technologia była używana gdzieś w ubiegłym wieku.

        heh ;] a kto z was nie ogląda stron www? chyba nikt z czytających tego posta..
        jakoś to w końcu czytacie, a o ile wiem to jest to możliwe w tej chwili tylko z
        poziomu przeglądarki ;] jeśli więc można spreparować plik .wmf, który system
        otworzy po otwarciu jakiegoś url, to nie ma znaczenia czy miałeś z tym wcześniej
        do czynienia czy nie - teraz będziesz miał, to jest istotne ;]
        • Gość: zadowolony z Win Re: ŻADEN PROBLEM, Oczywiscie IP: HTTP1.* / 24.244.150.* 30.12.05, 21:21
          Panowie. przeciez od IE5 jest w konfiguracji opcja "otwieraj pliki
          multimedialne i obrazki na stronie [tak-nie]. Wybieramy "nie" z opcji,
          zatwierdzamy i juz. Nic nie trafimy, podobnie warto wyrzucic Macromedia.
          Ttylko spam i wiruchy. To zadnej tresci nie niesie.
          Od multimediow sa ftp-y. po sciagnieciu sprawdzamy plik antywirusem
          z aktualna baza.

          Gdzie tu problem? w tym ze odcinamy sie od zlodziejskiego "www-biznesu"?

          PS. Ktory Linuks wystartuje mi w 12 sekund?
          • Gość: zadowolony z Win Re: ŻADEN PROBLEM, Oczywiscie IP: HTTP1.* / 24.244.150.* 30.12.05, 21:29
            dodam ze nie mam nic przeciwko Linuksom, bo dopiero zauwazylem jaka tu wojna
            a ja o tym czasie ladowania i incjalizacji. Cenie je za "skalista" stabilnosc.
            Ale na ta stabilnosc user musi "zapracowac" - konfigurujac.
            Kto konfiguruje Windows? Windows sie (ostatnio) "wgrywa".
            Czy kogos dziwia tego efekty?
            Jestem gotowy udostepnic swe IP (stale) i zobowiazac sie ze do 2.01.2006
            bede non-stop online.
            Jestem pewny swego bezpieczenstwa.
            • 3l337 Re: ŻADEN PROBLEM, Oczywiscie 30.12.05, 21:34
              Gość portalu: zadowolony z Win napisał(a):

              > Jestem gotowy udostepnic swe IP (stale) i zobowiazac sie ze do 2.01.2006
              > bede non-stop online.
              > Jestem pewny swego bezpieczenstwa.

              stracisz sylwestra ;]
              • Gość: zadowolony z Win Re: ŻADEN PROBLEM, Oczywiscie IP: HTTP1.* / 24.244.150.* 30.12.05, 21:44
                3l337 napisał:

                > stracisz sylwestra ;]

                Spedzam z rodzina i dziecmi. Przyjda sasiedzi. Zadne mecyje.
                To jak, chcesz sie umowic? Zaloze szybko konto na GW, chyba
                nie ma ograniczen?, i wysle Ci potrzebne Ci do "wlamu" :-)
                dane. Nawet na ping (jeden) z ustalonego zezwole. Ten komputer
                'werandowy' sluzyl juz nie jeden raz za server po tygodniu-dwa
                nonstop. Dla calego dumu i sasiadow.
                Przyjmuje wyzwanie.
                Dosiego Roku!
                • 3l337 Re: ŻADEN PROBLEM, Oczywiscie 30.12.05, 21:58
                  Gość portalu: zadowolony z Win napisał(a):

                  > To jak, chcesz sie umowic? Zaloze szybko konto na GW, chyba
                  > nie ma ograniczen?, i wysle Ci potrzebne Ci do "wlamu" :-)
                  > dane. Nawet na ping (jeden) z ustalonego zezwole. Ten komputer
                  > 'werandowy' sluzyl juz nie jeden raz za server po tygodniu-dwa
                  > nonstop. Dla calego dumu i sasiadow.
                  > Przyjmuje wyzwanie.
                  > Dosiego Roku!

                  jest kilka okoliczności sprzyjających i kilka niesprzyjających. sam gdzieś
                  napomknąłęś, że masz IE5, z czego wnosić należy, że Twój windows nie był
                  _bardzo_ długo aktualizowany (ms mimo wszystko wypuszcza cyklicznie
                  altualizacje, część z nich nazywając 'krytycznymi', pewnie nie bez przyczyny)

                  okoliczności niesprzyjające to: 1. czas 2. ja i moja wiedza
                  ad 1. otóż w sylwestra będę nietrzeźwy, to nie pomaga
                  ad 2. _w ogóle_ nie znam windowsów, przynajmniej nie w zakresie, o którym
                  piszesz (bo jak rozumiem chciałbyś, żebym albo pobrał jakieś dane z Twojego
                  komputera, albo zainfekował zdalnie Twój system, a następnie poinformował Cię co
                  nastąpiło, tak?)

                  tym niemniej spróbować można, proszę o:

                  - podanie ip
                  - wystawienie pod owym ip swojego systemu z uruchomionymi usługami (im więcej
                  tym lepiej, jak już wspomniałem moja wiedza jest nieduża)
                  - wyłączenie wszelkich skanerów ruchu (firewalle, antywirusy - jeśli nie są
                  integralną częścią Twojego windowsa)
                  - optymalnie (jeśli to możliwe) uruchomienie serwera teminali i podanie mi via
                  email hasła administratora (to udogodnienie część osób może uznać za zbyt
                  wygórowane żądanie, z czym nie będę się sprzeczał zbyt długo)

                  mój adres mailowy znasz, wyślij na niego informację, mogę popróbować w niedzielę
                  po południu, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie ;]




                  • Gość: zadowolony z Win Re: ŻADEN PROBLEM, Oczywiscie IP: HTTP1.* / 24.244.150.* 30.12.05, 22:21
                    Zauwaz zadasz ode mnie za wiele. Wyjasniam nieporozumienie. Polski nie
                    jest moim first. Napisalem 'od IE5' a nie 'mam IE5'. Niewielu z moich
                    znajomych IE wogole uzywa. Aktualizacje jak najbardziej tyle ze pobrane
                    z lokalnego servera bo szybciej. Ostatni z data 2005.19.12. Sprawdzilem.
                    To ze IE zakladki widze wynika z jego nieusuwalnosci a nie z uzywania.
                    Firewalla wylaczyc nie moge bo jest on integralna czescia lacza ktore
                    stawiala mi firma telekomunikacyjna i jest sprzetowy. Przejrzyste mam
                    w zasadzie tylko cztery porty tcp: 80, 8080, 20, 21. To wystarczy w 99%
                    przypadkow. Inaczej musze zmieniac konfiguracje recznie. Firewall na
                    Linuksie i P4.
                    ad ad 1. Przykro mi choc zycze Ci wiele babelkow szczescia i samych
                    sukcesow w Nowym Roku. Niestety mi pic nie wolno wiec tylko mccze usta.
                    ad ad.2 wlasnie po to te uslugi trwale usunalem abym byl bezpieczny.
                    Czy mam zatem 'wgrywac Windowsa' jak ze sklepu? To i tak nic nie zmieni
                    bo nie mam uprawnien do ominiecia firewalla, moge tylko warunki zalozyc
                    typu przepuszczenia jednego pakietu lub pinga. Przykro mi.
                    Wyraznie nie doceniasz Amerykanow. Dla Ciebie jestesmy zapewne banda
                    nieukow ktorych hackuje caly swiat. To tylko polprawda. Sam z latwoscia
                    buszuje (slowko) po sieciach tworzonych przez 'biale kolnierzyki' i
                    mysle za co tym ludziom zaplacili. Pracuje w tej dziedzinie zreszta sam.
                    Zatem chyba sie jednak nie dogadamy.
                    Jedyne co poza ponownymi Pieknymi Szczerymi Zyczeniami przekazac Ci moge
                    to oferte kontaktu. Moze znajdziesz w nim tez cos ciekawego dla siebie?
                    Wyjechalem z Polski (W-wa Zoliborz) niedawno.

                    Dosiego Roku!
          • Gość: pytajnik Re: ŻADEN PROBLEM, Oczywiscie IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 30.12.05, 21:30
            a jak tam dobtrzec coby kazdy laik mogl zmienic ustawienia?
            • Gość: zadowolony z win Re: ŻADEN PROBLEM, Oczywiscie IP: HTTP1.* / 24.244.150.* 30.12.05, 21:37
              Na gorze przegladarki (przepraszam, amerykanski, bede niedokladny) jest
              menu "Narzedzia", potem po rozwinieciu "Opcje" (na dole) a gdy otworzy
              sie to okienko to ostatnia zakladka, niestety nie podam polskiego jej
              tytulu. Scrolluj w dol az zobaczysz o "plikach multimedialnych". Default
              sa wlaczone. Wylacz. znikna m.in. obrazki z GW. Macromedia (uciazliwe
              bannery, blyskanie) usunac trudniej. Polecam Ci, niestety anglojezyczna
              ale pasuje do kazdej wersji jezykowej Win strone z tysiacami tipsow w
              tym i bezpieczenstwa:
              www.kellys-korner-xp.com/
              Dosiego Roku!
              • Gość: zadowolony z win Re: ŻADEN PROBLEM, Oczywiscie IP: HTTP1.* / 24.244.150.* 30.12.05, 21:50
                Przepraszam ale wpisalem url z pamieci nie ma on index.html sprawdzilem.
                Poprawny: www.kellys-korner-xp.com/xp_abc.htm
              • Gość: śpiący Re: ŻADEN PROBLEM, Oczywiscie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 22:04
                naprawdę łatwiej jest zainstalować alternatywną, nowoczesną i bezpieczną przeglądarkę, która daje nam możliwość dowolnej, łatwej konfiguracj... Najlepsze zabezpieczenie to świadomy user, co to nie ściąga i nie instaluje wszystkiego, nie 'paca' bezmyśleni yes i ma pretensje do wszystkich, poza samym sobą... ale widać tu także podejście producenta do swojego produktu... Używam Opery, polecam kazdemu. wykryte luki zabezpieczeń są natychmiastowo łatane, można ją łatwo dopasowac do swoich potrzeb... cud miód i orzeszki M$ ma IE głęboko w powarzaniu (i jego userów). Nakładki 'upiekszające' nie zmieniają jego wad.

                secunia.com/product/11/
                secunia.com/product/4932/
                secunia.com/product/4227/
                • Gość: zadowolony z Win Re: ŻADEN PROBLEM, Oczywiscie IP: HTTP1.* / 24.244.150.* 01.01.06, 23:46
                  Moze ktos to przeczyta. Jest juz nowy "Dosi" Rok, ten komputer byl non-stop
                  aktywny, wczoraj wlaczylem logowanie choc do testu nie doszlo. Same
                  byle co. Szum. Glownie pingi i tcp443. Panika i lek przed "atackami" to
                  czesto efekt naszej niewiedzy. Ksiazki sa w Polsce tansze niz w USA
                  zwlaszcza takie ktore daja wiedze i konkretny fach. Poziom informatykow
                  jest rozny. Najlepszych wyciagaja tutejsze giganty. Polskie dyplomy sa
                  nie warte ale jest sposob na to. Mozna potwierdzic swoja wiedze przed
                  pierwszym pracodawca ktory moze skierowac jako "potrzebnego pracownika"
                  na egzamin stanowy. Jego zdanie jest rownowazne ukonczeniu colleg`u oraz
                  specyfikacji zawodowej. Czyli praktycznie mozemy konkurowac z tubylcami.
                  Sa jeszcze ograniczenia korporacyjne. Tu kazdy zawod ma swe korporacje
                  ale one zwykle sprzyjaja imigrantom Tepia swoich. Uwazaja ze my wnosimy
                  nowe. Inny problem to nieograniczone zaufanie zleceniodawcow dla 'duzych'
                  firm a lekcewazenie malych. Trudno jest naprawde skompletowac na rok
                  zamowienia. W pierwszym roku otarlem sie o bankructwo. Teraz jest juz
                  lepiej bo 'opinia'. Moim zdaniem wykonuje prace lepiej niz duze firmy
                  co tlumacze klientowi zawsze bo kazdy system konfiguruje troche inaczej
                  niepowtarzalnie. Unikam tez nagminnych w gigantach sytuacji ze stare
                  systemy a wiele firm ma jeszcze Win3.11 czy Win95 sa widoczne poprzez
                  siec. Dzieki temu kazdy kto zna sposob szyfrowania hasel ma juz hasla.
                  Moja uwaga o wlamach nie byla przechwalka. Mam dluga liste firm ktorym
                  zostawilem na dyskach 'wizytowki'. Jest to dzialanie w pelni legalne i
                  czesto daje nowych klientow. O ile nalezymy do korporacji.
                  O zarobkach nie ma co pisac. Nastawmy sie na minimum 10xminimum tu na
                  poczatek. Gdy startowalem mialem $1000 tygodniowki tylko za obecnosc.
                  Po 'wyzwoleniu' otworzylem wlasna firme. W Polsce taki poziomie zycia
                  informatyk osiagnie za 100-200cie lat. Dlatego chyba jednak warto.
                  Chociaz z trwoga patrze ze mi sie dzieci amerykanizuja. Najblizsza
                  szkola polska jest 80 mil od mojego domu. Niedzielna. Juz sie prawie
                  pogodzilem z tym ze moje dzieci Polakami nie beda.
                  Cos za cos.
                  Raz jeszcze: Dosiego!
        • Gość: zadowolony z Win Re: ŻADEN PROBLEM IP: HTTP1.* / 24.244.150.* 30.12.05, 23:27
          Aby temat pociagnac, mile mi sie z Panem dyskutuje, wciaz namawiam. Moge
          zadzwonic. Uwazam ze na Web miejsca na multimedia nie ma. Pierwotne normy
          nie przewidywaly tego. Pamietam internet przez modem 9600 bps z jedynie
          czystym tekstem. Niosl on czesto WIECEJ niz wspolczesne choinki informacji.
          Przeciez kazdy plik multimedialny mozemy umiescc na ftp, virt-dysku innym
          nosniku i tylko podac na stronie skad go pobrac chetny moze.
          Jak przyspieszyloby to w dzisiejszych czasach filmow DVD przez lacze Web?
          Pozatym internet trapi nadmierna komercjalizacja pazernosc i zupelny brak
          izolacji zarobku od rozrywki.
          Moim osobistym zdaniem, a utrzymuje domene, jesli kogos na to nie stac
          to powinien zajac sie innym hobby a nie probowac wyludzac centy od naiwnych.
          Wiem ze to bedzie 'glos wolajacego na puszczy'.
          Szkoda.
    • Gość: lesnik Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 22:11
      dzisiaj sie natknalem na ten problem na stronce www.emp3world.com gdzie zaraz
      po wlaczeniu strony probowal zaladowac sie wirus typu trojan byloby nie wesolo
      gdyby nie nortonowski firewall
    • Gość: Agnieszka Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.chello.pl 30.12.05, 22:17
      a jak sie tego pozbyc z kompa jak juz sie to ma.Blagam pomocy
    • callafior Re: Bardzo groźna dziura w Windows 30.12.05, 22:43
      Nie ma jak to explorer - instaluje i otwiera syfy bez pytania...
    • Gość: kasia Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.mtx.pl / 83.18.131.* 30.12.05, 22:55
      zrobilam jak tu pisalo ale teraz w ogole nie moge otworzyc folderow ze
      zdjeciami na kompie, swietnie;/ jak sie tego pozbyc, pomożcie????
      • Gość: selim Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.olsztyn.net.pl 30.12.05, 23:31
        kilka postow wczesniej byla odppowiedz. Musisz zrobic jak poprzednio, tylko
        wpisac:

        regsvr32 %windir%\system32\shimgvw.dll
    • Gość: ww Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 22:55
      wejdę w Tą dziurę w nowym roku !
    • Gość: chaker pelniesze info na hacking.pl IP: *.pool.mediaWays.net 30.12.05, 22:56
      hacking.pl/5674
    • mozart kazdy system operacyjny ma swoje slabe strony 30.12.05, 23:06
      Gdyby linux byl tak samo rozpowszechniony, to rowniez bylyby takie exploity na
      linuxa. Zadna monokultura nie jest odporna na infekcje :)
    • Gość: bubu Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 23:12
      sami macie dziury w mózgu Windows jest the best
      • Gość: Soban Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 23:17
        bubu dziecko a zapłaciłeś przynajmniej za ten windows skoro jest taki the best
        czy masz od kolegi?
        • Gość: AntyBetoniarz Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.acn.waw.pl 01.01.06, 01:28
          Typowy argument linuxowego betonu.
          • Gość: Logan Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 22:53
            To znaczy co? że się pyta czy użytkownik danego systemu przestrzega prawa
            istniejącego w danym państwie? To jest typowy argument bo nie do podważenia! za
            MS Win musisz płacić za Linuksa możesz.

            Szkoda że egzekwowanie prawa autorskiego kuleje w naszym kraju bo gdyby było
            inaczej to większość by się pare razy zastanowiła czy warto płacić pare tysięcy
            (Win+Office) za "święty spokój" - czytaj "by dzieci mogły grać".
            • Gość: @@@ Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.chello.pl 01.01.06, 23:14
              > To znaczy co?
              To znaczy, że zazwyczaj argumentem linuksowego betonu mającym zdyskredytować
              użytkowników Windows jest, że na pewno posługują się kradzionym systemem. Czyli
              stawianie tezy-aksjomatu "Użytkownik Windows = złodziej"... A sam przyznasz, ze
              jest ta chwyt poniżej pasa. Ale ośmieszajacy głównie tego, który w taką
              zależność wierzy.
              Paniał?
              • Gość: Logan Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.06, 18:25
                Nigdy nie uogólniam bo to głupota. W tym jednak problem że jedyną osobą, którą
                znam i która używa windowsa zgodnie z jego licencją, czyli jeden system jedne
                stanowisko, jest znajomy nauczyciel informatyki, z tym że całą resztę programów
                "łamie". Poza tym dyskusja na temat linuksa i windowsa zawsze będzie się
                zaczynała od tego że jeden jest darmowy a drugi płatny, czyż nie?

                PS: ja mam oryginalny win 98 =)
    • Gość: selim Zrobiłem jak napisano w artykule i nie mogę IP: *.olsztyn.net.pl 30.12.05, 23:25
      oglądać zdjęć!!!
      Czy ktoś mógłby pomóc, jak przywrócić poprzednie ustawienie??
      • Gość: zadowolony z Win Re: Zrobiłem jak napisano w artykule i nie mogę IP: HTTP1.* / 24.244.150.* 30.12.05, 23:35
        Gość portalu: selim napisał(a):

        > Czy ktoś mógłby pomóc, jak przywrócić poprzednie ustawienie??

        "regsvr32.exe shimgvw.dll" (usun cudzyslow kopiujac!)

        Polecam Ci raczej IrfanView www.irfanview.com/main_download_engl.htm
        darmowa przegladarke setek typow plikow w tym zdjec.

        Dosiego Roku!
        • Gość: mk zamiast -u wpisz -i IP: 212.106.147.* 31.12.05, 19:05
      • Gość: kris Re: Zrobiłem jak napisano w artykule i nie mogę IP: *.bredband.skanova.com 31.12.05, 15:30
        Mam to samo. Skandal.
    • Gość: chłopczyk dziewczyny maja dziure i nikt nie panikuje IP: *.promax.media.pl 31.12.05, 00:50
    • Gość: cdn... To jakas bzdura !!! IP: *.server.ntli.net 31.12.05, 01:25
      Z tych wszystkich wymienionych stron otwieraja sie w pelni tylko
      dwie: "iframecash.biz/" i "crackz.ws/", na
      trzeciej: "beehappyy.biz/" jest komunikat: Account closed due terms
      violation. Bylem tam na MS Win XP Prof SP2 z IE v.6.0.2900.2180 i nic !!!
      • Gość: niedoświadczony dzięki geniuszom :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 19:10
        dzięki za odpowiedz , nie zauważyłem wcześniej :) już mi działają te obrazki
    • Gość: jozio Re: Bardzo groźna dziura w Windows IP: *.verona01.nj.comcast.net 31.12.05, 10:13
      LUDZIE!
      Wciaz uzywacie WINDOWS?
      Wasza wina1
    • user0001 Re: Bardzo groźna dziura w Windows 31.12.05, 10:14
      Gdy w czwartek w pracy (informatyk w podwarszawskiej firmie) zobaczyłem ten
      artykuł na secunia.com pomyślałem "kolejna dziura, znowu będę musiał sprzątać po
      użyszkodnikach".

      Na szczęście nic nie wydarzyło się. Ludzie nie mieli wolnego czasu, bo koniec
      roku za pasem, więc nie szukali zabawnych obrazków w sieci.

      Otrzeźwienie przyszło dzisiaj. Mama powiedziała, że "google się nie uruchamia".
      Usiadłem przy komputerze rodziców i na pulpicie znalazłem plik z rozszerzeniem
      *.wmf. Ściągnął się przypadkiem gdy mama szukała jakiejś noworocznej tapety. Na
      szczęście nie było kilku godzinnej walki z trojanem, ani odzyskiwania poczty,
      haseł i dokumentów. Po prostu przeniosłem plik do kosza, opróżniłem kosz. Ten
      komputer pracuje pod GNU/Linuksem dystrybucja Ubuntu. (a problem z siecią to
      wina śnieżycy i France Telecom).
    • jozio19 Re: Bardzo groźna dziura w Windows 31.12.05, 10:52
      Wciaz biedacy uzywacie WINDOWS?
      Wasz wina!
    • Gość: 123 Dziura w Windows? Niemozliwe.... IP: *.rajskanet.pl 31.12.05, 11:04

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka