marek755 13.03.06, 09:34 Po włączeniu komputera i monitora zamiast obrazu jest siwa mgła. Nie wiem co się stało .Za pomoc dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xx Re: monitor ,brak obrazu IP: 80.54.171.* 16.03.06, 13:31 Dla upewnienia podłącz inny monitor. A gdy będzie wszystko ok. tzn. Twój szczelił. Odpowiedz Link Zgłoś