Dodaj do ulubionych

monitor ,brak obrazu

13.03.06, 09:34
Po włączeniu komputera i monitora zamiast obrazu jest siwa mgła.
Nie wiem co się stało .Za pomoc dziękuję
Obserwuj wątek
    • Gość: xx Re: monitor ,brak obrazu IP: 80.54.171.* 16.03.06, 13:31
      Dla upewnienia podłącz inny monitor. A gdy będzie wszystko ok. tzn. Twój
      szczelił.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka