bebiak 11.11.10, 13:58 A dowiedziałam się kilka dni temu, że nowa grecka tawerna otworzyła się w naszym mieście. Był ktoś z Was już? Znowu daleko, daleko ode mnie bo aż w Al. KEN ale metro jeździ i jak tambylcy zaczną wychwalać to pojadę weweos i to pewnie nie jeden raz Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tomaszkozlowski1 Re: Testowaliście tawernę Mylos w Warszawie? 14.11.10, 18:46 Jako jeden z mieszkających najbliżej, odpowiadam ale w tawernie jeszcze nie byłem Coś właśnie słyszałem, że jest nowy lokal na Ursynowie ale od Ciebie poznałem dokładniejsze namiary. Może do Świąt uda mi się tam dotrzeć Miejmy nadzieję, że to kolejne fajne greckie miejsce w Warszawie. Odpowiedz Link
bebiak Namierzyłam stronę:) 14.11.10, 19:25 a Ty powędruj, powędruj I zbadaj paidakia arnisia www.mylos.pl/ Odpowiedz Link
logopeda9 Re: Namierzyłam stronę:) 15.11.10, 14:19 ale macie fajnie,też bym poszła "popróbować" ale u nas w Toruniu greckiej knajpki nie uraczysz Odpowiedz Link
bebiak Re: Namierzyłam stronę:) 16.11.10, 12:57 logopeda9 napisała: > ale macie fajnie,też bym poszła "popróbować" ale u nas w Toruniu greckiej knajp > ki nie uraczysz Ale za to macie pierniki, których my nie mamy A co do greckiej paszy (jak mówi Paprykova): po prostu Asiu musisz w jakimś pogodnym maju (zielono, ładnie) przybyć do stolycy - i nawet możemy się wybrać na kolację gdzieś w greckie klimaty (tzn w Warszawie ofkors). Może jakiś dzień/weekend gdzie coś greckiego w kinach będzie w ramach jakiegoś festiwalu (zdarza się), albo może coś w teatrze czy wystawa - można ze strawą duchową połączyć. Albo tańce! O! Voila!!! Odpowiedz Link
logopeda9 Re: Namierzyłam stronę:) 17.11.10, 08:09 oj, to bardzo miłe Bebiaczku, dziękuję Odpowiedz Link
paprykova Re: Namierzyłam stronę:) 16.11.10, 12:05 To ja to ja to ja odpowiem)) Byłam i żarłam)) Knajpę prowadzi Grek, który wcześniej prowadził "budę" z kebabami na I. Gandhi. Na razie jest czysto, schludnie w miarę szybko podają jedzenie. Jadłam kalmary, rybę z wzrzywami i widziałam na własne oczy porcję Kleftiko. Zobaczymy co będzie dalej..... A dodam, że na pięterku wieje z klimay niczym w Matali. Ale kelner uprzedza o tym. Mam też zdjęcia z wystroju ale to nie tutaj...hihi Odpowiedz Link
bebiak Re: Namierzyłam stronę:) 16.11.10, 12:53 Oooo... tak liczylam na Paprykovą Wiedziałam, że Ona tam żarła, ale za nic nie pamiętałam co, no i zawsze to lepiej jak zainteresowany sam się wypowie, prawda? Ty jesteś pewna, że Grek od kebaba? Tak pytam, bo do mnie inne ploteczki doszły ale.. wyjaśni się, wyjaśni jak się pójdzie weweos I wieje jak w Matali: ciekawe czy tak silnie czy tak ciepło jak z suszarki (obu doświadczyłam) A tymi zdjęciami to mnie zaciekawiła... hmmm... Paprykova, znasz mojego maila, prawda Odpowiedz Link
tomaszkozlowski1 Re: Namierzyłam stronę:) 17.11.10, 20:16 znaczy się to lokal Nikosa?- bo jeśli tak, to jedzonko musi być dobre Odpowiedz Link
bebiak Re: Namierzyłam stronę:) 17.11.10, 22:37 tomaszkozlowski1 napisał: > znaczy się to lokal Nikosa?- bo jeśli tak, to jedzonko musi być dobre A Nikos prowadził "budę" z kebabami na I. Gandhi? TEN Nikos? Odpowiedz Link