mrufka2
07.11.04, 22:24
Szukam kolegi o imieniu Artur. Odezwij sie proszę na pewno tu
wchodzisz.Poznaliśmy się w sobotę (07/11/04)w koszmarnej dyskotece. Byłam z
siostrą a Ty z kolegami.Świetnie się z Tobą rozmawiało.Znasz moje okolice bo
tam jeździłeś (?). Bardzo mi zależy na kontakcie z Tobą. Ania