Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    07.11.04, 22:24
    Szukam kolegi o imieniu Artur. Odezwij sie proszę na pewno tu
    wchodzisz.Poznaliśmy się w sobotę (07/11/04)w koszmarnej dyskotece. Byłam z
    siostrą a Ty z kolegami.Świetnie się z Tobą rozmawiało.Znasz moje okolice bo
    tam jeździłeś (?). Bardzo mi zależy na kontakcie z Tobą. Ania
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka