Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wkrótce nocnik

    10.12.04, 13:58
    Już za 34 godziny spotykamy sie pod kolumną :) Kto będzie? Czy już są jakieś
    koncepcje trasy ?

    Skeler, ja Cię proszę - nie róbmy tyle postojów co ostatnio, bo w nocy jest
    naprawdę zimno. Miesiąc temu z tego powodu kilka osób sie na samym początku
    odłączyło.

    Pozdrawiam
    Macieju
    Obserwuj wątek
      • skeler Re: Wkrótce nocnik 10.12.04, 14:58
        koncepcji trasy nie ma (byly jakies propozycje odwiedzenia nowej dzilnicy
        warszawy, w ktorej Masy chyba jeszcze nie bylo - wesolej ;-> a co do zimna, to
        rano olek ma wybadac gdzie i czym mozna sie rozgrzac ;-)
      • luke1985 Re: Wkrótce nocnik 10.12.04, 21:08
        Bylem na poprzedniej nocnej i bylo spoko (no prawie, jak wracalem do domu to
        czulem sie jak zombi na rowerze, zimno czulem tylko w palce u rak bo stopy
        przez zimno, czucia juz nie mialy :p). Rzeczywiscie trzeba cos zrobic z ta
        przyczepka bo byle dziura i muzyki nie ma. Jak kumpel bedzie jechal to ja tez
        sie wbije
        • maciejuw Re: Wkrótce nocnik 10.12.04, 22:41
          No właśnie, w temacie elektryki. Może tą nieszczęsną wypadającą wtyczkę zastąpić
          czymś innym, albo spiąć na krótko?

          Pozdrawiam
          Macieju
          • skeler Re: Wkrótce nocnik 10.12.04, 23:13
            jutro przyczepki na pewno nie wezme, chociazby z tego powodu, ze nie bede mial
            jak naladowac wczesniej akumulatora - a wogole, to prawdopodobnie niedlugo
            bedzie potrzebny nowy akumulator ;-)
        • filipwpr Re: Wkrótce nocnik 11.12.04, 01:04
          w zeszłym miesiącu byłem na pierwszym nocniku, ale na pewno nie ostatnim, dziś
          też będę, chyba że nagłe coś. Do chaty miałem ponad 20 kilosów ( pruszków
          city ) i lekko nie było, ale co tam i tak było super.
          MOŻE ODWIEDZIMY PONOWNIE ARKADIE ?????
          • maciejuw Re: Wkrótce nocnik 11.12.04, 03:22
            > MOŻE ODWIEDZIMY PONOWNIE ARKADIE ?????
            Tylko tym razem dupska mają być gołe ?

            Kurcze, kolejna osoba z tamtego kierunku. Spróbujcie sie zorganizowac jakoś, bo
            chyba kilka osób stamtąd dojedża. A swoją drogą to nie z Tobą wracałem nad ranem
            przez kawałek miasta? Odbiłem przed Zachodnim.

            Pozdrawiam
            Macieju
            • bax Re: Wkrótce nocnik 11.12.04, 15:50
              Ja jestem tez z Pruszkowa bede jechac prawdopodobnie z kumplem... Filip moze
              jakos sie spotkamy np. przy Mcdonaldzie? 23:00?
      • luke1985 Re: Wkrótce nocnik 11.12.04, 19:05
        Ej ludzie ja jestem z Piastowa a kumpel z Ursusa, zastanawiam sie czy mam
        jechac na mase czy nie (jestem troche zmeczony). Dajcie znac ile osob jest z
        tych okolic moze da sie jakos zebrac razem? Bo w grupie zawsze razniej.
      • maciejuw Re: Wkrótce nocnik 11.12.04, 19:58
        Ubrać się ciepło proszę. Przed chwilą wychodziłem do sklepu i mrozem zawiało. O
        trzeciej nad ranem pewnie nie będzie za przyjemnie. Może dzisiaj trasa między
        punktami serwującymi gorącą kawę? :)

        Pozdro
        Macieju

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka