maciejuw
10.12.04, 13:58
Już za 34 godziny spotykamy sie pod kolumną :) Kto będzie? Czy już są jakieś
koncepcje trasy ?
Skeler, ja Cię proszę - nie róbmy tyle postojów co ostatnio, bo w nocy jest
naprawdę zimno. Miesiąc temu z tego powodu kilka osób sie na samym początku
odłączyło.
Pozdrawiam
Macieju