Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

HOLENDERKA+KATOWICE

04.05.05, 19:00
    Gdzie w Katwoicach lub okolicach można kupić fajny rower holenderski? Może
    znaćie jakies adresy sklepów, komisów?
    Obserwuj wątek
            • Gość: Alonzo Re: HOLENDERKA+KATOWICE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.05, 13:00
              No jeśli chcesz zobaczyc rowerek na własne oczka to mam dla ciebie kozacki
              pomysł-dośc skuteczny.Potrzebujesz do tego ok 400-500 złotych i
              paszport.Wsiadasz na pociąg do Rzepina,stamtąd do Świecka,przez most do
              Frankfurtu a z tamtąd pociągiem na bilet łikendowy do Venlo w Holandii gdzie
              wychaczysz za 30 euro rower jaki sobie tylko zazyczysz.Na drugi dzień siup
              pociągiem do Frankfurtu(nad Odrą),w peksę ze Świecka do Rzepina a potem gdzie
              sobie tylko zażyczysz - pomysł dość niekonwencjonalny aczkolwiek często
              stosowany no i tani i mozna sobie kawałek świata zobaczyć.Ja bedą c na wypadzie
              do Holandii kupiłem rowerek z drugiej ręki za 10 euro-starego Giancika z
              bagażnikiem którego niestety zostawiłem tam na miejscu.
              Pozdrawiam
              • evellina1980 Re: HOLENDERKA+KATOWICE 05.05.05, 15:36
                Gość portalu: Alonzo napisał(a):

> No jeśli chcesz zobaczyc rowerek na własne oczka to mam dla ciebie kozacki
                > pomysł-dośc skuteczny.Potrzebujesz do tego ok 400-500 złotych i
                > paszport.Wsiadasz na pociąg do Rzepina,stamtąd do Świecka,przez most do
                > Frankfurtu a z tamtąd pociągiem na bilet łikendowy do Venlo w Holandii gdzie
                > wychaczysz za 30 euro rower jaki sobie tylko zazyczysz.Na drugi dzień siup
                > pociągiem do Frankfurtu(nad Odrą),w peksę ze Świecka do Rzepina a potem gdzie
                > sobie tylko zażyczysz - pomysł dość niekonwencjonalny aczkolwiek często
                > stosowany no i tani i mozna sobie kawałek świata zobaczyć.Ja bedą c na
                wypadzie
                > do Holandii kupiłem rowerek z drugiej ręki za 10 euro-starego Giancika z
                > bagażnikiem którego niestety zostawiłem tam na miejscu.
                > Pozdrawiam
                Faktycznie niekonwencjonalny to pomysł ale może i najlepszy z wszystkich
                dotychczasowych...DZIEKI:))))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka