20.02.06, 15:34
Witam wszystkich na naszym forum :)
Obserwuj wątek
    • beataklaudia Re: witam :) 20.02.06, 17:19
      i ja witam :) Dzięki za założenie tego forum... :) Wieczorkiem , jak juz dotre
      do domu, to napisze kilka słów o nas...w celu bliższego zapoznania..
      Pozdrawiam,
      Beata
      • renita1 Re: witam :) 21.02.06, 13:46
        I ja witam, bardzo bardzo mocno. Cieszę się że mamy swoje forum tym bardziej że
        wiem kto je prowadzi :-)). Mam nadzieję, że będzie nam tu dobrze. O sobie
        napiszę dopiero w sobotę wieczorem, jak będę u mamy. W pracy nie mam warunków.
        Pozdrawiam
    • tolka11 Re: witam :) 23.02.06, 18:22
      Dziewczyny jak to cudnie,ze takie forum powstało! teraz czekam na założenie
      netu. mam modem, ale to drogo. za parę dni zaszaleję na forum. tolka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka