konwaliowa 20.02.06, 15:34 Witam wszystkich na naszym forum :) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beataklaudia Re: witam :) 20.02.06, 17:19 i ja witam :) Dzięki za założenie tego forum... :) Wieczorkiem , jak juz dotre do domu, to napisze kilka słów o nas...w celu bliższego zapoznania.. Pozdrawiam, Beata Odpowiedz Link
renita1 Re: witam :) 21.02.06, 13:46 I ja witam, bardzo bardzo mocno. Cieszę się że mamy swoje forum tym bardziej że wiem kto je prowadzi :-)). Mam nadzieję, że będzie nam tu dobrze. O sobie napiszę dopiero w sobotę wieczorem, jak będę u mamy. W pracy nie mam warunków. Pozdrawiam Odpowiedz Link
tolka11 Re: witam :) 23.02.06, 18:22 Dziewczyny jak to cudnie,ze takie forum powstało! teraz czekam na założenie netu. mam modem, ale to drogo. za parę dni zaszaleję na forum. tolka Odpowiedz Link