troijnis
20.06.05, 10:50
Mój kolega mówi takie dziwne dla mnie słowo POZBAŚĆ czy POZBAŹĆ, sama nie
wiem. Używa go w kontekście "pozbaść kogoś" lub "ktoś został pozbaźnięty" -
śmieszne! Wywnioskowałam że to chyba odpowiednik "wejść komuś na głowę". Czy
w naszym języku istnieje takie słowo? Dodam iż kolega jest z Kujaw i może to
jakiś regionalizm?