wadera5 20.12.09, 15:27 Taka prawdziwa zobacz ,anie parę stopni i wielki lament! www.voila.pl/003/408qq/ Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dede43 Re: Zima 21.12.09, 06:43 Chyba mrozik w odwrocie. Otworzyłam okno i nic nie zaszczypało w policzki. Ale znowu nam Odpowiedz Link