Dodaj do ulubionych

Pominięci

10.02.21, 14:07
Rząd pochylił się z troską nad ludźmi po przeszczepach, nad dializowanymi i chorymi na raka i wpisał ich do 1 grupy szczepień. Ala tylko tych do sześćdziesiątki. Co ze starszymi? Czekają w zwykłej kolejce razem ze swoimi zdrowymi rówieśnikami.

S.
Obserwuj wątek
  • adria231 Re: Pominięci 11.02.21, 06:42
   Ten brak szczepionek, to żniwa dla władzy : jednym zabierają, by innym dać.
   To prawie tak, jak sklepy mięsne za komuny.
   Jeszcze do dzisiaj pamiętam,jak w sklepie mięsnym ekspedientka pokazywała klientom puste haki. Do sklepu wbiegł mały piesek i złapał pod ladą parówki i uciekał, a za nim ciągnął się długi sznur parówek.... Ale była awantura ....
   • krakkrakusek1au Re: Pominięci 11.02.21, 20:32
    Za komuny moja żona stawała w wielogodzinnych kolejkach za mięsem. Poniweaż mieliśmy wtedy dwoje małych dzieci, ja pracowałem a mieszkaliśmy na 3 pietrze bez windy to żona kiedy wybierała sie na zakupy to prosiła o pomoc parę wspaniłych staruszków- sásiadów mieszkajácych na 2 piętrze aby na krótká chwilę zaopiekowali się jednym dzieckiem kiedy ona znosiła drugie. Powiedziała im, że idzie stać za mięsem. Staruszkowie na to, że oni mięsa to już od roku nie jedli. Od tego czsu zawsze dzililiśmy sie mięsem ze staruszkami po połowie. Staruszkowie byli emerytowanymi pracownikami naukowymi krakowskich uczelni. Zmarli krótko potem.
  • vermieter Re: Pominięci 11.02.21, 21:09
   Prezes dowolnej spółdzielni mieszkaniowej miał w latach 60 i 70 mniejszy problem z ustalaniem listy przydziałów mieszkań aniżeli osoby tworzące dzisiaj listy kandydatów do szczepień w Polsce i reszcie świata.
   Nie marudź.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka