grenka1 05.01.07, 10:58 a nie dać dzieciom, niech chodzą boso. wiadomosci.wp.pl/prasaWiadomosc.html?wid=8670255&kat=9911 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jaga_22 Re: Spalić 05.01.07, 13:27 Mogliby coś wymyślić,jakąś widoczną skazę.Rozum mówi coś innego. To tak jak z chlebem było.Nie ma mądrych,żeby zrobić coś dobrego. Odpowiedz Link
ira.mak Re: Spalić 05.01.07, 14:03 A kiedy to syty rozumiał głodnego?Poza tym ludzie którzy decyduja o takich rzeczach są tak oderwani od rzeczywistosci,oni nie myślą tak jak normalni szarzy ludzie.Mialam okazję obserwować karierę jednego z pracowników w dawnym OPZZ-cie.Jak sie znalazł w W-wie w centrali i nawiedzał nas od czasu do czasu to przestał rozmawiac z kolegami,a nawet zapomniał że na kartki zywnościowe są potrzebne władki.I tak jest przeważnie z kazdym-czym wyżej siędzie tym bardziej zapomina o normalnym zyciu.ON MA!!!!A inni?Jakoś sobie poradzą. Odpowiedz Link