05.01.07, 10:58
a nie dać dzieciom, niech chodzą boso.
wiadomosci.wp.pl/prasaWiadomosc.html?wid=8670255&kat=9911
Obserwuj wątek
    • jaga_22 Re: Spalić 05.01.07, 13:27
      Mogliby coś wymyślić,jakąś widoczną skazę.Rozum mówi coś innego.
      To tak jak z chlebem było.Nie ma mądrych,żeby zrobić coś dobrego.
      • ira.mak Re: Spalić 05.01.07, 14:03
        A kiedy to syty rozumiał głodnego?Poza tym ludzie którzy decyduja o takich
        rzeczach są tak oderwani od rzeczywistosci,oni nie myślą tak jak normalni szarzy
        ludzie.Mialam okazję obserwować karierę jednego z pracowników w dawnym
        OPZZ-cie.Jak sie znalazł w W-wie w centrali i nawiedzał nas od czasu do czasu to
        przestał rozmawiac z kolegami,a nawet zapomniał że na kartki zywnościowe są
        potrzebne władki.I tak jest przeważnie z kazdym-czym wyżej siędzie tym bardziej
        zapomina o normalnym zyciu.ON MA!!!!A inni?Jakoś sobie poradzą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka