jaga_22 05.03.07, 15:28 na forum pt. Małe dziwadztwa.Uśmiałam się,muszę pomysleć nad sobą co robię inaczej. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=58211232&a=58363948 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pia.ed Re: Podpatrzone 05.03.07, 15:37 To sie nazywa "natrectwo" i jest pewnym rodzajem maniactwa. Jednym ludziom utrudnia to zycie, a innym uniemozliwia normalne zycie, np chorobliwa obawa przed bakteriami. Odpowiedz Link
jaga_22 Re: Podpatrzone 05.03.07, 16:05 Natręctwo to już choroba i trzeba leczyć,ale takie małe przyzwyczajenia, to chyba każdy znajdzie coś u siebie. Jeżeli ktos przed udaniem sie na spoczynek musi sprawdzić,czy drzwi sa zamknięte to chyba normalne.ja też tak robię,bo niejednokrotnie były otwarte. Ale np. kiedy wieszam na balkonie,to staram się przypiąć klamerkę takiego samego koloru jak upraną rzecz. Odpowiedz Link
52ania Re: Podpatrzone 05.03.07, 17:30 Pamiętacie "Dzień Świra".Tam same dziwactwa.W tej chwili nie moge sobie przypomniec swoich przywar, ale zrobię rachunek sumienia i wpisze. Odpowiedz Link