Dodaj do ulubionych

Podpatrzone

05.03.07, 15:28
na forum pt. Małe dziwadztwa.Uśmiałam się,muszę pomysleć nad sobą co
robię inaczej.

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=58211232&a=58363948
Obserwuj wątek
    • pia.ed Re: Podpatrzone 05.03.07, 15:37
      To sie nazywa "natrectwo" i jest pewnym rodzajem maniactwa.
      Jednym ludziom utrudnia to zycie, a innym uniemozliwia normalne zycie,
      np chorobliwa obawa przed bakteriami.
      • jaga_22 Re: Podpatrzone 05.03.07, 16:05
        Natręctwo to już choroba i trzeba leczyć,ale takie małe przyzwyczajenia,
        to chyba każdy znajdzie coś u siebie.
        Jeżeli ktos przed udaniem sie na spoczynek musi sprawdzić,czy drzwi sa zamknięte
        to chyba normalne.ja też tak robię,bo niejednokrotnie były otwarte.
        Ale np. kiedy wieszam na balkonie,to staram się przypiąć klamerkę takiego
        samego koloru jak upraną rzecz.


        • 52ania Re: Podpatrzone 05.03.07, 17:30
          Pamiętacie "Dzień Świra".Tam same dziwactwa.W tej chwili nie moge sobie
          przypomniec swoich przywar, ale zrobię rachunek sumienia i wpisze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka