piksi.dixi
07.07.11, 15:01
niedawno ktos podrzucil inspirujacy blog o bieganiu ( sorry, nie pamietam kto..)
Ja biegam od kilku tygodni, srednio co drugi dzien, ale ostatnio jakos brakuje mi motywacji..
nie bylam nigdzie od niedzieli...
dzis pada, wiec chyba tez nic z tego :-)))
czy ktos tu biega?
gdzie biegacie, w parku w kolko? czy po miescie?