gunia_86
18.04.12, 19:09
tak jak wam mowilam w uk robia tlyko 2 usg na cala ciaze w 12 i 20 tyg... mnie beda robili wiecej poniewaz mam bardzo niski wskaznik BMI i w poprzendiej ciazy mialam <niby powstrzymany ale jednak> porod przedwczesny... niby ok cieszy mnie ze wiecej usg ale jednak jakies ziarno niepewnosci zostalo zasiane... zawsze bylam przerazliwie chuda mimo ze jadlam bardzo duzo.. nnic na to nie poradze....
pobrala mi tez 4 fiolki krwi - robiac przy tym byczego siniaka sad na wszytkie badania krwi plus dodatkowo na zoltaczke i hiv- te takze robia wszystkim.noi dodatkowo mocz.
gdyby jakies wyniki byly nie dobre maja dzwonic...
wyrazilam tez zgode na to badanie usg statystyczne dotyczace zespolu downa...oj jakos poprzendia ciaza nie byla dla mnie taka stresujaca...moze dlatego ze mniej badan robili ??