led-a
07.10.13, 10:23
Przyjechalam do Londynu za mezem ,zostawilam dom prace, przyjaciol i rodzine w Pl. Chyba nie dam rady zyc tutaj, ciagle placze. To chyba byl błąd, boję się że już mam deprechę. A jakie były wasze początki. Ja nie pracuje ,mamy dzieci więc muszę z nimi siedzieć w domu. Jest mi naprawdę ciężko jakbym mogła to już teraz spakowalabym walizki i kierunek PL. powiedzcie jak sobie poradzić.