clonek13 Re: UNITE 16.01.16, 05:40 W wiekszosci przypadkow nie warto.Moze to zalezy od firmy?mam tylko zle przypadki takuch,kase sciagaja z payslipow a potem jsk jestes w tarapatach firma nie moze I tak.zwiazki umywaja rece. Odpowiedz Link
bialasek75 Re: UNITE 16.01.16, 08:03 Ja jestem. Nie wiem czy warto bo jeszcze nie korzystałam. Koleżanka obok jest przedstawicielem i sporo wiadomości przynosi. Jest dużo benefitow dla członków, tańsze ubezpieczenia, fundusz pożyczkowy itp. Odpowiedz Link
karolajna83g Re: UNITE 17.01.16, 14:59 Wiem, że jak sie ma wyższą stawkę a potem pójdzię się na macierzyński, to oni jakąś część oddają przez jakiś okres czasu. Odpowiedz Link
karolajna83g Re: UNITE 17.01.16, 14:58 Nie warto. Bylam na samym początku, jak tu przyjechalam, to bylo 5 lat temu. Obiecywali cuda na kiju w zamian za nieszczęsny DD. Odpowiedz Link