14.01.16, 19:54
Ktos dolaczyl? Warto?
Obserwuj wątek
    • cherrie Re: UNITE 14.01.16, 21:15
      A coz to jest?
    • anajane Re: UNITE 14.01.16, 22:06
      Zwiazki zawodowe.
      • clonek13 Re: UNITE 16.01.16, 05:40
        W wiekszosci przypadkow nie warto.Moze to zalezy od firmy?mam tylko zle przypadki takuch,kase sciagaja z payslipow a potem jsk jestes w tarapatach firma nie moze I tak.zwiazki umywaja rece.
        • bialasek75 Re: UNITE 16.01.16, 08:03
          Ja jestem. Nie wiem czy warto bo jeszcze nie korzystałam. Koleżanka obok jest przedstawicielem i sporo wiadomości przynosi. Jest dużo benefitow dla członków, tańsze ubezpieczenia, fundusz pożyczkowy itp.
          • karolajna83g Re: UNITE 17.01.16, 14:59
            Wiem, że jak sie ma wyższą stawkę a potem pójdzię się na macierzyński, to oni jakąś część oddają przez jakiś okres czasu.
    • karolajna83g Re: UNITE 17.01.16, 14:58
      Nie warto.
      Bylam na samym początku, jak tu przyjechalam, to bylo 5 lat temu. Obiecywali cuda na kiju w zamian za nieszczęsny DD.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka