joaska321
01.02.08, 22:16
Drogie Forumowiczki, moze ktoras z was jest w stanie zaspokoic moja ciekawasc?
Wczoraj czytalam w The Independent artykol o tym, ze krokusy, przebisniegi i
zonkile zakwitly w brytyjskich parkach i ogrodach o wiele wczesniej w tym
roku jak i w latach poprzednich.
Moje pytanie jest nastepujace jakie to dzewo "ash tree" po polsku, moze sie
znajdzie jakis znawca drzew, czy dendrolog, ktos kto wie, szukalam w
slownikach i wikipedii, ale nie ma.
Podobno te drzewa zakwitly, tu 3 miesiace zawczesnie : "...ash trees are out
arleady, three months early."
Tak mnie to meczy i chodzi za mna od wczoraj - ash tree.
Pozdrawiam :)