Gość: Adamo
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
23.02.11, 17:13
Witam forumowiczow,
Szukam maksymalnie trzech chetnych osob na wypad w Tatry (polskie lub slowackie).Jak w temacie na narty lub snowboard i całą otoczke z tym zwiazaną :)). Mam samochod z uchwytem na narty/deski wiec nie ma scisku,autko malo pali.Najmilej widziane osoby mlode do 30lat ale warunkiem koniecznym to nie jest.Chodzi o dobra zabawe,mile spedzony czas i poznanie fajnych ciekawych osobowosci.
Osoby zainteresowane prosze pisac,dogadamy szczegoly i let's snoow.GG-9104160
Pozdrawiam
Adam