Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Narty-Snowboard

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.11, 17:13
    Witam forumowiczow,
    Szukam maksymalnie trzech chetnych osob na wypad w Tatry (polskie lub slowackie).Jak w temacie na narty lub snowboard i całą otoczke z tym zwiazaną :)). Mam samochod z uchwytem na narty/deski wiec nie ma scisku,autko malo pali.Najmilej widziane osoby mlode do 30lat ale warunkiem koniecznym to nie jest.Chodzi o dobra zabawe,mile spedzony czas i poznanie fajnych ciekawych osobowosci.
    Osoby zainteresowane prosze pisac,dogadamy szczegoly i let's snoow.GG-9104160
    Pozdrawiam
    Adam
    Obserwuj wątek
      • Gość: ec Re: Narty-Snowboard IP: *.abcdata.pl 23.02.11, 17:38
        nie żebym sie zgłaszał ale napisz skad bedziesz jechał no i kiedy mniej wiecej, to ułatwi sprawę

        pozdro
        ec
        • Gość: Adamo Re: Narty-Snowboard IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.11, 17:55
          jestem z woj.Swietokrzyskiego a dokladnie z Sandomierza.Czesto w weekendy jestem w Krakowie/Kielcach.
          Kiedy...powiedzmy ze kazdy weekend do najblizszego do wyczerpania zapasow sniegu :))

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka