Gość: Oskar
IP: 89.231.196.*
09.01.11, 03:06
Witam ,
Pytanie, może dziwne, ale ciekawe :)
Zakładam, że niedługo z Pl będzie można dolecieć np. na Gran Canarię za ok. 100-300 zł w 1 stronę, a nawet dziś można w tej cenie dolecieć via Berlin, Londyn itp.
Czy Państwo by skłonili się wynająć apartament od "polaka" czyli transakcja pewna poprzez "rodaka", do tego wszystko w standardowej cenie, dobre wyposażenie, może nawet polska TV itp.
Co Wy na to ?