Dodaj do ulubionych

Prośba do Setta - ad felieton Smolorza

25.07.07, 10:44
Dzień dobry. Przeczytałam Twoje komenty do felietonu o "rozruszaniu miasta".
Może tutaj podzielisz się tym, co odpuściłeś sobie na Silesianie? Przyznam,
że nie śledzę bardzo uważnie felietonów autora, ale mam wrażenie, że w
ostatnim tekście wykonał jednak pewną woltę (choć być może zmierzał stopniowo
w tę stronę od dawna, tylko przeoczyłam..). Czy to miałeś na myśli, mówiąc,
że chętnie byś skomentował felieton? Oczywiście ciekawa jestem również zdania
innych Uczestników tego forum.
Pozdrowienia:-)
Obserwuj wątek
    • settembrini [...] 25.07.07, 12:19
      Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
      • sss9 Re: Prośba do Setta - ad felieton Smolorza 25.07.07, 18:21
        nie pisuje ale monitoruje. :DDD

        jak przestanie sadzić te "wyjątki", to przestanie mu się kojarzyć z Silesianą.
      • somepoint210 Settembrini 25.07.07, 22:19
        Reklama forum prywatnego i jego wlasciciela znanego z ksenofobicznych,
        homofobicznych i rasistowskich tekstow (arnold7) nie jest dozwolona.
        • settembrini Re: Settembrini 25.07.07, 22:30
          tym postem siegnales dna :))) czyzbys stworzyl swoj prywatny regulamin?
          • somepoint210 Re: Settembrini 25.07.07, 23:05
            I kto tu mowi o dnie?:)

            Trudno by reklamowac prymitywizm wypowiedzi takich osobnikow i ich prywatnych
            forow, nieprawdaz? Aaaa, zapomnialem o kolesiostwie moderatorskim ideologicznie
            laczacym cie z ta netowa postacia:)

            • settembrini Re: Settembrini 25.07.07, 23:39
              szkoda tylko, ze to forum piet nie siega temu, ktore ponoc "reklamowalem".
              wystarczy spojrzec kto tam pisze jakie posty i zestawic to z postami twoimi,
              sss9 czy tbb1. ocena musi byc miazdzaca dla twojego, pozal sie boze,
              commonwealth of silesia (ktorego naglowek czytajac, smiech mnie dlawi). nie chce
              mi sie z toba gadac.
              • somepoint210 Re: Settembrini 25.07.07, 23:51
                A kto tam pisze? Paru homofobow, rasistow, ksenofobow, kilku neofitow itp.
                Dziejszy rodzynek w zakalcu nie uczyni z niego delikatesu Bliklego. W razie
                czego mozesz z kolesiami wrocic do sprawdzonego scenariusza i stworzyc iles-tam
                "polskich", "niemieckich" nickow, byly mod ci w tym pomoze, ma doswiadczenie, ty
                zreszta tez:)
              • tbb1 Re: Settembrini 28.07.07, 11:01
                Czy masz zastrzeżenia do jakichś konkretnych moich postów, czy odstręczam Cię
                całą swoją osobą, zbyt polaczkowatą Twoim zdaniem?
                • max.com Masz amnezje chlopcze? 05.08.07, 21:42
                  • somepoint210 Re: 06.08.07, 01:53
                    Prosze nie produkowac postow z tekstem tylko w tytule, forum to nie komunikator,
                    wymagane sa nieco pelniejsze wypowiedzi, nie sadze, by ktos zarzucil ci
                    zbieznosc stylistyki z innymi nickami, prosze sie nie obawiac i walic smialo.
      • tow.stalin sett - pała ze znajomości netykiety :) 25.07.07, 22:23

        a teraz do konta, i klęczeć na workach z grochem do końca lekcji :)
    • hermionagranger5 Pokajanka;-) 25.07.07, 22:43
      Panowie, przepraszam za wprowadzone zamieszanie. Dawno nie byłam i nie
      orientuję się w aktualnych stosunkach;-) Na przyszłość poprawię się.
      Miłego wieczoru:-)
      • somepoint210 Re: Pokajanka;-) 26.07.07, 00:18
        hermionagranger5 napisała:

        > Panowie, przepraszam za wprowadzone zamieszanie. Dawno nie byłam i nie
        > orientuję się w aktualnych stosunkach;-) Na przyszłość poprawię się.
        > Miłego wieczoru:-)

        Zadne tam zamieszanie, to skoordynowana akcja wczesniakow andropauzy:)
        A serio, milo Cie widziec. Szkoda, ze trafilas na jeden z atakow zdiagnozowanej
        migreny u Setta:)
        • hermionagranger5 Re: Pokajanka;-) 26.07.07, 12:26
          Dzień dobry. Miło wzajemnie:-)
          Ale nie zgadzam się co do diagnozy stanu Setta - dorzecznie prawi na Forum,
          Którego Adresu Nie Wolno Tu Wymieniać;-)
          A w ogóle, czemu tak się żrecie (jakkolwiek mało zasadne to pytanie by nie było
          na Górnym Śląsku)?
          • somepoint210 Re: Pokajanka;-) 28.07.07, 04:37
            hermionagranger5 napisała:

            > Dzień dobry. Miło wzajemnie:-)
            > Ale nie zgadzam się co do diagnozy stanu Setta - dorzecznie prawi na Forum,
            > Którego Adresu Nie Wolno Tu Wymieniać;-)

            W ocenie prawienia dorzecznosci na innym forum musze Ci uwierzyc na slowo, moj
            komentarz dotyczyl jego przewleklej migreny tutaj:)

            Adresu nie, ale mozesz uzywac nastepujacych okreslen; "forum ksenofoba", "forum
            psychopaty", "forum pieszczenia stowarzyszeniowego", "forum kanapy", "forum
            indoktrynacyjne", "kabaret RAS", "forum pierwszej milosci", "forum neofitow",
            "forum wiernopoddancze", "forum potakiwaczy", "forum propagandowe", use your
            imagination to create the self you want:))

            > A w ogóle, czemu tak się żrecie (jakkolwiek mało zasadne to pytanie by nie było
            >
            > na Górnym Śląsku)?

            Zrecie? Alez ja sie doskonale bawie unikami setta:) Dlaczegoz nie zapytasz go o to?
            Pozdr. Milego szlustydnia:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka