hermionagranger5
25.07.07, 10:44
Dzień dobry. Przeczytałam Twoje komenty do felietonu o "rozruszaniu miasta".
Może tutaj podzielisz się tym, co odpuściłeś sobie na Silesianie? Przyznam,
że nie śledzę bardzo uważnie felietonów autora, ale mam wrażenie, że w
ostatnim tekście wykonał jednak pewną woltę (choć być może zmierzał stopniowo
w tę stronę od dawna, tylko przeoczyłam..). Czy to miałeś na myśli, mówiąc,
że chętnie byś skomentował felieton? Oczywiście ciekawa jestem również zdania
innych Uczestników tego forum.
Pozdrowienia:-)