Dodaj do ulubionych

problem -kolano

20.11.11, 21:30
Witam. Ostatnio byłam na zawodach z piłki ręcznej i w trakcie trwania meczu dostałam od zawodniczki z przeciwnej drużyny kolanem w moja przednia część kolana.Od razu czułam pieczenie i ogromny ból w kolanie jednak objawy ustąpiły po kilku minutach i grałam dalej.Po powrocie do domu od razu posmarowałam maścią i zawinęłam w bandaż elastyczny.Przez dwa dni kulałam i odczuwałam lekki ból w środkowej części kolana..Później objawy ustąpiły ale dziś czuje znów kolano, czuje się tak jakby ktoś chwilami wpuszczał mi tam powietrze, odczuwam jakby kolano było cięższe niż zawsze. Nie mam innych objawów niż te uczucie ciężkości i tajemnicze "powietrze". Czy spotkał się ktoś kiedyś z taka sytuacja ? Co to może być i czy jest to groźne ? Z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • gosiaaa999 Re: problem -kolano 15.09.12, 00:13
      Witam. Nie jestem lekarzem więc nie pomogę w diagnozie, ale mogę polecić dobrą sprawdzoną placówkę, gdzie prawdopodobnie Ci pomogą. W Łodzi w samym centrum. Jeśli potrzebujesz to numer masz na www.drlikclinic.pl
      Naprawdę dobrzy specjaliści i dobry sprzęt między innymi rehabilitacyjny.

Pozdrawiam forumowiczów
    • mamaalicji Re: problem -kolano 22.06.20, 13:27
      A skąd jesteś? Jeśli z W-wy, to polecam klinikę ortopedyczną Gamma na Żoliborzu. Jesli masz problemy z chodzeniem, to można też się umówić na konsultację on-line, chociaz w tym przypadku pewnie przydałaby się diagnostyka i wizyta osobista. Kolana lepiej nie lekceważyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka