Dodaj do ulubionych

Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu testów

    • Gość: Mrówa Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:29
      Super to chyba najłatwiejszy egzamin gimnazjalny !!!!!!!!!!!!1 Taki banał, że
      nie ma o czym mówić.
    • Gość: olo Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.obrzycko.sdi.tpnet.pl 06.05.04, 12:30
      Egzaminy humanistyczne było o wiele prostsze od matematycznych. Nie wiem kto je
      układał, ale nie pomyślał.
      • Gość: marzas Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:33
        Co macie z tym meandrem? Mi sie wydaje że erozja. Kto tak ma. To był tylko
        rysunek - wcale tam nie musiał być piach. A rzeka "chce" płynąć prosto czyli
        chyba erozja bo zmienia sobie koryto akurat w tamto miejsce!!!!!! Piszcie jak
        sie zgadzacie, jak nie to też
      • Gość: marzas Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:36
        Co macie z tym meandrem? Mi sie wydaje że erozja. Kto tak ma. To był tylko
        rysunek - wcale tam nie musiał być piach. A rzeka "chce" płynąć prosto czyli
        chyba erozja bo zmienia sobie koryto akurat w tamto miejsce!!!!!! Piszcie jak
        sie zgadzacie, jak nie to też piszcie.
    • Gość: jolkah Pytanie w związku z ... IP: 80.48.185.* 06.05.04, 12:30
      1. Chodzi o tą huśtawkę jak siedzieli na niej .. ja dałam że chłopiec ma 50 kg
      2. To na tych deskorolkach, dałam że będzie dwa razy mniejsza
      3. O tej hubie drzewnej i drzewie, dałam pasożytnictwo ... ?!
      4. Jaki miał być zapis tej reakcji w wodzie ?!?!
      • michzio Re: Pytanie w związku z ...CO2 + H2O - H2CO3 06.05.04, 12:32
        CO2 + H2O - H2CO3
        • Gość: jolkah Re: Pytanie w związku z ...CO2 + H2O - H2CO3 IP: 80.48.185.* 06.05.04, 12:33
          jestes pewny ze tak ? to by chyba bylo za proste jak na dwa punkty ?!?!
          • Gość: skiper Re: Pytanie w związku z ...CO2 + H2O - H2CO3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:55
            Pewnie 1 pkt za zapis jakosciowy i jeden za ilosciowy, znaczy za uzgodnienie. A
            ze tutaj do uzgadniania nic nie ma to 1 punkcik jest za darmo w sumie. Chyba, ze
            ten drugi punkt to za zapisanie jonowo albo za napisanie, ze H2CO3 jest
            nietrwaly, ale watpie.
            • sasetkaj CHEMIA 06.05.04, 13:45
              Więc to na bank będzie CO2 + H2O -------> H2CO2 nic się nie uzupełnia jest to
              zapis słowny tlenek niemetalu + woda ------> kwas tlenowy :)) A białko to się
              scina w etylowym pewnie
              • Gość: IKA Re: CHEMIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 15:08
                wzór na 100% ma wyglądać tak : CO2+H2O =(STRZAŁAK) H2CO3 ( ANIE TAK JAK NAPISAŁEŚ H2CO2- TO JEST ZLE)
      • Gość: CC Re: Pytanie w związku z ... IP: *.multicon.pl 06.05.04, 12:32
        CO2 + H20 -> H2CO3
      • Gość: olova Re: Pytanie w związku z ... IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 12:33
        reakcja to chyba tak ma byc H2O + CO2 -> H2CO3
      • Gość: piotrek Re: Pytanie w związku z ... IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 12:33
        przebieg reakcji:
        co2+h2o --> h2co3
        reszte masz OK
      • Gość: chickengirlAop.pl HEJ EJ!!! Odpowiedzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:33
        Mam że chłopak waży 50kg, chuba to pasożytnictwo, deskorolke mam chyba żle:( bo
        mam 2 razy większa... A zapis na 100% to:
        CO2 + H2O - H2CO3
        • Gość: jolkah Re: HEJ EJ!!! Odpowiedzi IP: 80.48.185.* 06.05.04, 12:36
          a jeszcze kilka pytan ;) co do tego z tymi glonami .. ja mam kwaśne deszcze ale
          coś tutaj czytam, że miały być nawozy ?! nie bardzo wiem czemu .. jeśli chodzi
          o ten obrazek z ta euglena czy jak jej tam .. co tez to mialo byc? chba dalam
          podzial komórki ... ?!
          • Gość: chickengirl@op.pl EUGLENA!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:38
            Na 1000% podział, też pytalam biologicę :))))
            • Gość: gggggg Re: biologica przynajmniej weszla do terrarium?? IP: *.airnet.opole.pl / 82.160.18.* 07.05.04, 18:16
              szymon
          • sasetkaj A JAK DALIŚCIE Z TYM UKŁADEM RÓWNAŃ 06.05.04, 14:15
            BO JA MAM Z UKŁADEM TAK :
            x+y=15
            6x + 12 y = 120
            A TE CECHY ŻABY TO CHYBA :
            1 SERCE U KIJANKI JAK U RYBY (NIE?)
            2 KONCZYNY PRZEKSZTAŁCONE W PŁETWY
        • Gość: gość * * * ODPOWIEDZI * * * IP: *.mlyniec.gda.pl 06.05.04, 12:42
          nie wiem jaka tam kolejność tych pytań była ale (moje :-P)wyniki są takie:
          chłopak waży 50kg, 6 foremek wypełni 1/6 wiaderka, szerokość rzeki wynosi 50m,
          huba to pasożyt, H2O +CO2 ----> H2CO3, jeden balonik się uniesie, to z mapą
          polski to 645,5 km, różnica między kołami roweru 625, 300 uczniów brało udział
          w ankiecie, 72 stopni ma ten zaznaczony kąt, skala najdokładniejsza to 1:5000,
          skrzek i kijanka, to z fizyki długie to ma być 27h

          natomiast nie wiem jak ma być z tym kwasem mlekowym i ścinaniem się jajka
          • Gość: natalaya Re: * * * ODPOWIEDZI * * * IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 06.05.04, 13:08
            alkohol metylowy scina bialko... akwas mlekowy przy odychaniu beztelnowym
    • michzio Ta,m było przed zapłodnieniem 06.05.04, 12:30
      • Gość: LOOOOOOOOOOL Re: Ta,m było przed zapłodnieniem IP: *.interq.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:32
        CO2 + H20 = H2CO3
    • Gość: e3a obie części były do bani IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 06.05.04, 12:31
      przecież to teraz nie ma sensu... tylko kujoni dostaną się do tych szkół do
      których chcą iść a reszta którzy uczą się słabiej jeśli będą mieć te 20pkt z
      jednej części to będzie dobrze ;/ paranoja ;/ ale chociaż jestem humanistką
      sądze że mata była o wiele łatwiejsza od humana... ;/ ale hm.. przekonam się o
      13 :P bądźmy wszyscy dobrej myśli :P przecież skoro nam źle poszło to innym też
      nei tylko dla nas był trudny więc pozaniżają nam poziomy żebyśmy się wbili do
      tych ogólników itd.. :D
      • Gość: anulka Re: obie części były do bani IP: *.icpnet.pl 06.05.04, 12:33
        A CO Z TYMI GLONAMI??
      • Gość: FSDAFA Re: obie części były do bani IP: *.interq.pl / *.fwin-one.interq.pl 06.05.04, 12:34
        HUBA TO PASOZYT CZY COS INNEGO ? PROSZE POMOC!!!!!!!1
    • Gość: Michał Biologia - żaba IP: *.pl / *.enterpol.pl 06.05.04, 12:33
      JA napisałem, że a to komórka jajowa b to kijanka a przystosowania to zdolnośc
      do oddychania w wodzie i odnóża przekształcone w płetwy
      • michzio Re: Biologia - żaba 06.05.04, 12:35
        zgadzam sie zkomurka jajową
        • Gość: CC DOSC JUZ O ZABIE IP: *.multicon.pl 06.05.04, 12:36
          zaraz sie pobijecie o tą komórkę jajową, poczekajcie na wyniki do 20, albo
          sprawdźcie w książce, a nie takie mędrkowanie odstawiacie, pół forum o żabie,
          troche umiaru :/
          • sasetkaj ŻABA GŁUPIA NIE LUBIĘ ŻABLĘG 06.05.04, 13:47
            Hmmm więc ja mam jaja hehehehehe a że skrzek to głupek ze mnie nie pomyślał
      • Gość: ANULKA ODP I CO Z GLONAMI IP: *.icpnet.pl 06.05.04, 12:35
        JA NAPISAŁAM A) SKRZEK B) KIJANKA a w następnym: OGON I SKRZELA a co z
        tymi glonami????????????
        • Gość: piotrek Re: ODP I CO Z GLONAMI IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 12:36
          przenawozenie gleby
        • Gość: chickengirl@op.pl GLONY!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:36
          glony to na 1000% były nawozy z pól, gadałam z biologicą :)))
          • Gość: jolkah WAZNE! DUZO PYTAN .. licze na odp.! IP: 80.48.185.* 06.05.04, 12:43
            1. jaka miala byc ta skala ? - 1:5 000 ?
            2. Ilu chłopców było w klasie .. - 20 ?
            3. Co z tym wykresem ? - 0,5 ?
            4. Ile ten znak miał osi ? - 2?
            5. I co z kolejnym wykresem ?! - Adam i Maciek wykonali jednakowa prace?
            • sasetkaj JA WALĘ MOJE BYĆ MOŻE ZŁE ODPOWIEDZI HEHEHE 06.05.04, 13:50
              więc skala to u mnie 1: 5000
              samców było ( według mnie) 20 ;)
              wykres 0,8 (?)
              znak dokładnie dwie osie symetri
              I Adam i maciek ta sama praca
            • Gość: JA Re: WAZNE! DUZO PYTAN .. licze na odp.! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 15:12
              wszystko zaznaczyłam tak jak ty, tylko nie wiem o jakim wykresie mówisz
          • Gość: pytanie zle zadane Re: GLONY!!! zle pytanie IP: *.airnet.opole.pl / 82.160.18.* 07.05.04, 18:18
            jesli ktos nawozi konskim gównem, to glony se nie zrobia; powinni napisac bawozenie pol nawozami azotowymi
      • michzio Jak wyszło w rzece i moście niech mi ktoś powie ja 06.05.04, 12:35
        • Gość: madry Re: Jak wyszło w rzece i moście niech mi ktoś pow IP: w3cache.* / *.2-0.pl 06.05.04, 12:38
          rzejka ma szerokośc 50 m
        • Gość: anulka Re: Jak wyszło w rzece i moście niech mi ktoś pow IP: *.icpnet.pl 06.05.04, 12:38
          most 300 w rzeka- akumulacja
        • Gość: anulka Re: Jak wyszło w rzece i moście niech mi ktoś pow IP: *.icpnet.pl 06.05.04, 12:39
          most 300 a rzeka- akumulacja
        • sasetkaj Re: Jak wyszło w rzece i moście niech mi ktoś pow 06.05.04, 13:41
          Kurde ja źle podzieliłam fuck a równanie miałam dobrze kurwa !!! Mnie hooy
          strzeli
      • Gość: podzial Re: Biologia - żaba IP: w3cache.* / *.2-0.pl 06.05.04, 12:36
        z ta EUGLENĄ to ma byc podział komórki czy paczkowanie?? ja dalem podzial
        komórki
      • Gość: cccp JAKA ODPOWIEC Z TA EUGLENA????? IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 12:36
        • michzio podział komórki a wy???? 06.05.04, 12:38
          Ja dałem ............. podział komórki a wy????
          • Gość: jolkah Re: podział komórki a wy???? IP: 80.48.185.* 06.05.04, 12:39
            no ja tez :P
          • Gość: [ewniak Re: EUGLENA!!! IP: w3cache.* / *.2-0.pl 06.05.04, 12:39
            Na 100% podział
    • Gość: piotrek Jaka byla ta odleglosc miedzy punktami na mapie? IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 12:35
      Jaka byla ta odleglosc miedzy punktami na mapie?
      • michzio Re: Jaka byla ta odleglosc miedzy punktami na map 06.05.04, 12:36
        Mi wyszło 648,1
      • Gość: rr Re: Jaka byla ta odleglosc miedzy punktami na map IP: w3cache.* / *.2-0.pl 06.05.04, 12:38
        648 km
    • Gość: gonzo Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.softel.elblag.pl 06.05.04, 12:36
      matma byla lawtiejsza naprawde...naszczescie juz po testach i tylko ocenki do
      poprawki..pozdrawiam :D
    • Gość: Martuśka Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:37
      uważam że oba testy były z deczka zakręcone!na humanie zawaliłam prawie
      wzystkie zadania otwarte i jestem ok 5 ptk w plecy!natomiast matma nie było
      chyba aż tak źle! o dziwo nie pomyliły mi sie wzory i mam dobrze ost. zadanie!z
      tym mostem też chyba mam dobrze!fajnie bo chemia była prościuteńka!a z tą żabką
      to jesteście pewni że to nie skrzek??
    • Gość: Blade Moze byc witka zamiast ogona?? IP: *.klc.vectranet.pl / 80.48.255.* 06.05.04, 12:37
      Moze byc witka zamiast ogona???
      • Gość: marzas Re: Rzeka, erozja?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:39
        Co macie z tym meandrem? Mi sie wydaje że erozja. Kto tak ma. To był tylko
        rysunek - wcale tam nie musiał być piach. A rzeka "chce" płynąć prosto czyli
        chyba erozja bo zmienia sobie koryto akurat w tamto miejsce!!!!!! Piszcie jak
        sie zgadzacie, jak nie to też piszcie.
        • Gość: nieee Re: Rzeka, erozja?? IP: w3cache.* / *.2-0.pl 06.05.04, 12:40
          no co,ty AKUMULACJA
          • michzio Na 1000% erozja boczna 06.05.04, 12:43
            • Gość: kania Re: Na 1000% erozja boczna IP: *.oldnet.trzepak.pl / 213.186.86.* 06.05.04, 15:34
              te machzio za duzo sie udzielasz!! jak wszyscy mowia akumulacja to zatkaj morde!! jak widze twoje posty to mi sie wydaje ze jakims ciulem jestes!! takim wyrzutkiem ktory zawsze mowi po swojemu i denerwuje innych tym ze nigdy nie da sobie wmowic ze bylo inaczej niz on powiedzial!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • sasetkaj WYJAŚNIE W SPRAWIE AKUMULACJI LUB EROZJI 06.05.04, 14:09
            MUSI BYĆ AKUMULACJA ( PO 1 JA TAK MAM) BO TO CHODZIŁO O TO CO ZOSTAJE TAM A NIE
            CO WYMYWA WIĘC ABY BYŁA EROZJA TO MUSI DRĄŻYĆ KORYTO RZECZNE A POZA TYM PYTAŁAM
            GEOGRAFICY AKUMULACJA NA BANK :)
        • michzio Popieram erozję 06.05.04, 12:42
          Też tak zaznaczyłem rzeka dąży do prostowania koryta a nie do wygibasów a to to tylko podpucha!!!
          • Gość: COTY Re: Popieram erozję IP: w3cache.* / *.2-0.pl 06.05.04, 12:42
            ALE MIALES zaznaczone stzrałką i tam był muł nansiesiony przez rzeke AkumulACJA
            • michzio Nie jeste pewny ale lepiej zeby erozja 06.05.04, 12:44
              • Gość: sanderka AKUMULACJA !!!!! IP: *.clubnet.pl 06.05.04, 12:50
                u nas większość osób dało akumulacje ... :> a nie erozje !!!!!
                a tak na marginesia to matma była o wiele wiele wiele łatwiejsa ... zadaniae z
                biologi z ta żabą mnie zaskoczyło ale byłodo zrobienia ;P ... a co
                zaznaczyliście w pytaniu 2 ... o tycm ile było chłopców w klasie ???....
                pozdrooooooo ;)

                PS: no to mamy już to za sob <jupi> teraz tlyko czekać na wyniki ( oby jak
                najlepsze):D
                • Gość: marcinnnn Re: AKUMULACJA !!!!! IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 06.05.04, 14:01
                  na bank to akumulacja, gdyż tam strzałką było zaznaczone muł rzeczny a więc
                  akumulacja erozja byla na przeciw
            • Gość: mattik Re: Popieram erozję IP: *.idea.pl 06.05.04, 12:46
              Nie chcę nikogo obrażać. Ale jak ktoś napisałe erozja i jeszcze pisze ze na
              1000% to albo powinien się leczyć, albo przez całe wakacje uczyc sie logiki
              albo czegos...
              • Gość: POPIErAM Re: Popieram erozję IP: w3cache.* / *.2-0.pl 06.05.04, 12:50
                racja ma byc AKUMULACJA
          • Gość: nadia Re: Popieram erozję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:44
            ja tez popieram erozje bo ten wasz piasek byl przeciez nie tylko przy tej
            strzalce ale przy innych ,,wygibasach" tez...
        • Gość: marzas Re: Rzeka, erozja?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:44
          a skąd wiecie że to muł! to mogła byc podpucha
        • Gość: spax14 Re: Rzeka, erozja?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 13:07
          Przecież to każdy wie, że to była akumulacja. Zawsze po zewnętrznej będziesz
          miał erozję. Tom chodziło o akumulację.
          • Gość: Konrad Re: Rzeka, erozja?? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 13:45
            na pewno akumulacja !! tez ja i wiele osob tak zaznaczylismy !!!!!! i musi byc
            tak bo inaczej to bede mial znikoma liczbe pkt ... ten test byl straszny !! nie
            wiem co bedzie :( dla mnie human to pryszcz przy tym czyms ! juz jestem na 100
            % pewien , ze wybiore kierunek humanistyczny i byleby jak najdlalej od scislych
            przedmiotow ;)
      • Gość: Aga Re: Moze byc witka zamiast ogona?? IP: *.nsn.pl / 213.199.195.* 06.05.04, 13:33
        ja tez napisalam witka, w sumie to to samo :)
    • Gość: ghost Jak wam poszlo IP: *.rozbark.net / 212.244.164.* 06.05.04, 12:39
      kijowe bylo ostatnie zadanie :((
      • Gość: kujon Re: Jak wam poszlo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:48
        hujowo
      • Gość: lepak Re: Jak wam poszlo IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 14:50
        ostatnio było banalne
    • Gość: Forca Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:40
      Choć lepiej mi podchodzą przedmioty humanistyczne to sądzę, że matematyczno-
      przyrodniczy był łatwiejszy...
    • Gość: J@ Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:41
      Ten test był chory...przy tym co był rok temu...To jakaś paranoja...
      A z reszta dla KUJONÓW był prosty...ale nie tylko TACY ludzie chodzą do
      szkoły :]
      Egoiści!!!!!!!
    • Gość: kamilka Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 12:41
      i matma i polski byl trudny , trudniejszy niz w zeszlych latach i , niz probny
    • Gość: trzecioklasistka Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.stnet.pl 06.05.04, 12:42
      Ludzie ! to było straszne ! Zamiast skrzek napisałam ikra,rozciagłosc tez zle,z
      wiaderkiem wyszlo mi 1/2.Teraz to moge sobie tylko strzelic w łeb bo do zadnej
      szkoły to mnie na bank nie przyjma,musze wycofac podania bo to bez sensu.
      Wszyscy mowili ze to bedzie o wiele łatwiejsze niz probne....taaaa....Qrwa
      teraz to juz wszystko sie zawaliło. Wcale nie czuje ulgi po egzaminach i
      wolałabym byc jeszcze przed.
    • Gość: Magda z Krakowa Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:42
      Pytania zamkniete były nawet łatwe ale otwarte były trudniejsze niz na próbnym :
      ( a cześć humanistyczna była trudniejsza . znowu nie było tak źle ale mam
      nadzije ze chociaż uzbiera sie jakieć 65 punktów bo wiem ze na wiecej nie moge
      liczyc :(
    • Gość: Harry Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.mmj.pl / 217.153.84.* 06.05.04, 12:42
      Ten test matematyczny to istna masakra!!!! Rok temu był znacznie prostszy!!! Za
      to humanistyczny banalny!!!
      • Gość: woytec Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: 82.160.38.* 06.05.04, 12:44
        ale dzis bylo proste!!! O wiele prostsze niz probny i zeszloroczny examin!!!
        Zreszta humanistyczny tez prosty :)
      • Gość: CC Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.multicon.pl 06.05.04, 12:44
        zgadzam sie, oj zgadzam :)
    • Gość: anka ;| odp na pyt IP: *.zicom.pl / *.zicom.pl 06.05.04, 12:43
      Chociaz przedmioty scisle sa moja mocniejsza strona dzisiaj nie popisalam
      sie... uwazam ze human byl o wiele łatwiejszy ale to moze jest tylko moje
      zdanie...
      • Gość: gość Re: odp na pyt IP: *.mlyniec.gda.pl 06.05.04, 12:45
        według mnie było odwrotnie :-)
        • Gość: CC Re: odp na pyt IP: *.multicon.pl 06.05.04, 12:47
          według mnie też ;)
    • Gość: Magda fizyka!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 12:44
      jak wam wyszlo w tym przed ostatnim zadaniu z fizyki bo mi jakies glupoty chyba!
      • Gość: gość Re: fizyka!!! IP: *.mlyniec.gda.pl 06.05.04, 12:45
        27 godzin
      • Gość: marzas Re: fizyka!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:46
        29160 C i 27 h
        • Gość: gość Re: fizyka!!! IP: *.mlyniec.gda.pl 06.05.04, 12:48
          dokładnie tak :-)
        • Gość: Magda Re: fizyka!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 12:51
          no to pierwsze mam dobrze(kolumby), a jak trzeba bylo obliczyc te godziny???????
      • Gość: CC Re: fizyka!!! IP: *.multicon.pl 06.05.04, 12:46
        21960 culomba chyba i 27 godzin. a jak masz? ;)
      • Gość: piotrek Re: fizyka!!! IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 12:47
        29160C 27h
    • Gość: iga śmiga było 1000 razy łatwiej IP: 62.233.204.* 06.05.04, 12:45
      Ta część była dużo prostsza! ogólnie nie było nic takiego skomplikowanego, no
      może tylko to, o tych zjawiskach endo...coś, ale i tak mam dobrze: prażenie
      • Gość: gość Re: było 1000 razy łatwiej IP: *.mlyniec.gda.pl 06.05.04, 12:46
        a jak ci wyszło to z jajkiem i kwasem mlekowym?
        • Gość: CC Re: było 1000 razy łatwiej IP: *.multicon.pl 06.05.04, 12:48
          jajko -> alkohol kwas mlekowy -> oddychanie beztlenowe
    • Gość: Kowalcia hmm a ja jush we wszystkim sie pogubilam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:46
      ludzie którzy to wymyślili mają żle pod sufitem poukladane. teraz to wszystkie
      nasze
      marzenia o szkołach legły w gruzach. połowa osób załamana. jak można dać taki
      test na koniec. oni chyba chca by wszyscy szli do zawódówek.
      kurde nawet kujoni u nas w klasie mówili ze jak na egzamin to były za trudne
      te pytania:(
      ciekawe jak mi pojdzie oby dwie cześci byłły beznadziejne
      • Gość: gość Re: hmm a ja jush we wszystkim sie pogubilam IP: *.mlyniec.gda.pl 06.05.04, 12:48
        wiesz w ogóle co piszesz? test był prawie, że banalny. wystarczyło chwilę
        pomyśleć.
      • Gość: zaza Re: hmm a ja jush we wszystkim sie pogubilam IP: *.acn.waw.pl 06.05.04, 12:53
        Nie martw sie:(:( Mi tesh dupnie poszło!!! Beznadzieja!! Pamietaj, jestesmy
        razem;)
      • Gość: Magda Re: hmm a ja jush we wszystkim sie pogubilam IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 12:56
        jezeli wszystkim pojdzie gorzej to wszyscy beda mieli dalej rowne szanse w
        dostaniu a licea obniza swoje progi!!!!!!!!!!1
    • Gość: emtec Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.77.classcom.pl 06.05.04, 12:48
      wicie co wam powiem ze przyrodniczy byl tak huj..... trudny ze sie
      mozna ..spie........ qw....
    • Gość: BeneK Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.simset.net / 80.51.251.* 06.05.04, 12:48
      Ten test był banalny!!!!! Nie to co humanistyczny, który w tym roku był na
      wysokim poziomie. matematyczno-przyrodniczy napisałem prawie na max, a nic sie
      nie uczyłem i kujonem nie jestem - średnia 4.2
    • Gość: majat Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.waw.cdp.pl / *.waw.cdp.pl 06.05.04, 12:49
      wg mnie dzisiejszy test byl trudniejszy niz wczorajszy. chociaz w sumie to
      trudno to ocenic bo przeciez to z zupelnie innych przedmiotow. uwazam ze oba
      testy ogolnie byly trudne. nie wiem co komisja egzaminacyjna chce przez to
      udowodnic, ze daje nam takie trudne pytania. na takim tescie nie powinno byc
      niektorych zadan typu "co poeta mial na mysli". poza tym to przeciez w roznych
      szkolach jest rozny poziom i program naucznia wiec jak ktos nie mial niektorych
      rzeczy to nie mogl zrobic niektorych zadan i byly nie rowne szanse!
      • Gość: CC Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.multicon.pl 06.05.04, 12:51
        ja jestem baaardzo zadowolona. tak się bałam przed tym mat-przyr, a poszło mi
        świetnie ;) sama się sobie dziwie. poczytałam co mówicie, ale chyba nie jest
        tak źle, co nie?? jakoś to będzie. no , ale już po egzaminach koniec gadki o
        tym ;) ja spadam:P paaa...
      • Gość: JESREM PIĘKNY Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.gimsat.pl 06.05.04, 12:53
        ZZ TEGO CO WAS TU CZYTAM SOBIE TO 49 PKT BEDE MIAŁ BO TYLKO Z TYM MLEKOWYM
        KWASEM ŹLE

        IDE NA LODY!!!

        NARA
      • Gość: ania pytanie IP: 80.48.74.* 06.05.04, 12:54
        jak mogą być nawozy z pól skoro nie wszystkie wody znajdują sie koło pola??? I
        jaki był ten wzór tego politenu??? i jaki mieliscie ładunek w przedostatnim
        zadaniu i czas po której wykończy sie bateria??
    • Gość: ula Re: Gimnazjaliści: jak wrażenia po drugim dniu te IP: *.aster.pl / *.acn.pl 06.05.04, 12:49
      straszne poleglam totalnie...a wogóle szkoda gadac!! human byl latwiejszy ale
      niewiele! jak mozna takie testy ukladac!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka