15.11.09, 13:09
Czy wie ktos z was na temat korepetycji z Tureckiego w trojmiescie?

maciee jakis kontakt badz moze sami udzielacie korepetycji?


pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • apoli48 Re: witam 15.11.09, 16:59
      czesc !
      nie mieszkam tam , teraz mieszkam w Stanbulu ale moge pomoc dla tureckiego na
      internet skype , msn messenger ,
      msn & e mail : apo_polak@hotmail.com
      skype : apo_polak

      pozdrawiam - selamlar
      Abdullah

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka