Dodaj do ulubionych

BAYARAM czy BAYRAMLAR?

08.12.08, 16:36
Obserwuj wątek
    • yalvar Re: BAYARAM czy BAYRAMLAR? 08.12.08, 16:58
      bayram to liczba poj a jesli juz chcesz byc dokladna i napisac cos apropo swiat
      to kurban Bayrami
    • aniaj82 Re: BAYARAM czy BAYRAMLAR? 08.12.08, 18:28
      Składając życzenia mówimy - Iyi Bayramlar
      • your-lamia76 Re: BAYARAM czy BAYRAMLAR? 08.12.08, 19:51
        Dziękuję

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka