yalvar Re: BAYARAM czy BAYRAMLAR? 08.12.08, 16:58 bayram to liczba poj a jesli juz chcesz byc dokladna i napisac cos apropo swiat to kurban Bayrami Odpowiedz Link Zgłoś
aniaj82 Re: BAYARAM czy BAYRAMLAR? 08.12.08, 18:28 Składając życzenia mówimy - Iyi Bayramlar Odpowiedz Link Zgłoś