09.05.09, 09:53
witam czy mogłby ktos podac jakies przykładowe zyczenia na dzien mamy byłabym
bardzo wdzieczna :) pozdrawiam i zycze miłego dnia
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka