Gość: anis IP: *.dynamic.chello.pl 11.09.11, 12:22 Dlaczego dr Tretter przestał dyrektorować? Dawno nie oglądałam i chyba coś mi umknęło. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pluskotka Re: Doktor Tretter 11.09.11, 12:28 Czuje się winny za wypadek Maja, ale oczywiście nie ma z tym nic wspólnego. Tamten sam wypadł z tego balkonu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anis Re: Doktor Tretter IP: *.dynamic.chello.pl 11.09.11, 12:32 Dzięki za odpowiedź,ale chyba za bardzo dawno nie oglądałam bo nie wiem kto to Maj :D Nic to,nadrobię może. Odpowiedz Link Zgłoś
pluskotka Re: Doktor Tretter 11.09.11, 12:34 Maj to mąż Żakowej. Siedział w więzieniu i uważał, że to przez nią. W Leśnej Górze zoperowali mu rękę i liczył na powrót do zawodu chirurga. I przyszedł wtedy do szpitala i w nim miał ten upadek z balkonu. :) Odpowiedz Link Zgłoś
klawiatura_zablokowana Re: Doktor Tretter 11.09.11, 21:16 A miał wypadek, bo go okrążyła policja i zeskoczył z balkonu. A policja go okrążyła, bo ich Tretter naszczuł, że Maj groził Żakowej. Swoją drogą szkoda, że ucięli wątek radiolog Maj, pasierbicy (???) Żakowej, to było całkiem intrygujące, co tam się działo w tej rodzinie. Odpowiedz Link Zgłoś
pluskotka Re: Doktor Tretter 11.09.11, 23:23 To prawda. Ale chyba prędzej Żakowa będzie o tym opowiadać niż Katarzyna wróci. Odpowiedz Link Zgłoś
myszka1969 Re: Doktor Tretter 12.09.11, 12:03 Tak, ciekawa była postac tej pasierbicy...w ogóle jakas taka strasznie pyskata była jak na lekarza i strasznie pewna siebie ;)...no ale mogła wnieść wiele nowego do serialu... Ja tez nie widziałam tego wątku z tym wypadkiem męża Żakowej...:( A Tretter robi na mnie od dłuzszego czasu paskudne wrazenie...Nie wiem czemu tak sie wzruszył tym wypadkiem skoro tak paskudnie i niesprawiedliwie potraktował Przemka :( Ja oglądam sporo starych powtóreki wprost delektuje sie osoba Trettera...jak z klasą zachowywał się wobec Meg, gdy znalazła się w areszcie... czy w sytuacji choroby Zosi i śledztwa w sprawie Hartmanowej...Gdzie się podział ten facet???!! :( :( Jedno co mnie zauroczyło to ta urocza doktoreczka w ostatnim odcinku (nigdy jej wczesniej nie widziałam), która tak uroczo świergotała do Trettera;) :)..co tu się własciwie kroi?;)..co prawda móglby chyba byc jej dziadkiem ale ...ja tez gustuje w dużo starszych facetach ;) Odpowiedz Link Zgłoś