donvicor
19.01.06, 22:29
Czy jest w tym kraju ktoś taki jak ja - kto śledził wszystkie odcinki "Na
dobre i na złe" ??? Wątpie !!! Kończą im się aktorzy !!! Dawno to
stwierdziłem tylko nikt mnie nie słucha. Gangster - ten gruby łysy Sikora -
grany przez Sławomira Orzechowskiego - grał w jednym z początkowych odcinków -
jako pacjent który (nie palił) tylko wchłaniał papierosy !!! Nie wiem jak
sie nazywał w tamtym odcinku ale na pewno grał go Orzechowski. Facet (Banan)
ten co potem koszulki z wizerunkiem Mareczka sprzedawał - grał w jednym z
początkowych odcinków kolesia którego pogryzły jego własne psy. Na bank to
był ten sam - tylko pewno się inaczej nazywał - zauważył to ktoś po za mną ???