Dodaj do ulubionych

NA DOBRE I NA ZŁE

19.01.06, 22:29
Czy jest w tym kraju ktoś taki jak ja - kto śledził wszystkie odcinki "Na
dobre i na złe" ??? Wątpie !!! Kończą im się aktorzy !!! Dawno to
stwierdziłem tylko nikt mnie nie słucha. Gangster - ten gruby łysy Sikora -
grany przez Sławomira Orzechowskiego - grał w jednym z początkowych odcinków -
jako pacjent który (nie palił) tylko wchłaniał papierosy !!! Nie wiem jak
sie nazywał w tamtym odcinku ale na pewno grał go Orzechowski. Facet (Banan)
ten co potem koszulki z wizerunkiem Mareczka sprzedawał - grał w jednym z
początkowych odcinków kolesia którego pogryzły jego własne psy. Na bank to
był ten sam - tylko pewno się inaczej nazywał - zauważył to ktoś po za mną ???
Obserwuj wątek
    • iza481 Re: NA DOBRE I NA ZŁE 19.01.06, 23:08
      "Na dobre i na złe" nie oglądam już od bardzo dawna, bo przekroczyło granice
      mojej cierpliwości i odporności. Ale skoro jest tak jak piszesz, a pewnie masz
      rację, to może w końcu się okaże, że w Leśnej Górze jest niczym w "Gotowych na
      wszystko", gdzie nic nie jest oczywiste, a ludzie kryją mroczne tajemnice i
      wcale niekoniecznie są tymi, za których się podają. Łał! Może ja tego po prostu
      nie doceniam!
    • deczko Re: NA DOBRE I NA ZŁE 20.01.06, 00:43
      donvicor napisał:

      > Czy jest w tym kraju ktoś taki jak ja - kto śledził wszystkie odcinki "Na
      > dobre i na złe" ??? Wątpie !!! Kończą im się aktorzy !!!

      Watpie, by ktokolwiek oprcz cebie przejmowal sie tym faktem!
      • maniusza Re: NA DOBRE I NA ZŁE 20.01.06, 10:04
        no i stażystka Lena która grała wcześniej żonę smiertelnie chorego Englerta..
        (oczywiście śmiertelnie chorego w filmie hehe bardzo go lubię i zyczę 100
        lat :))
        • baba67 Re: NA DOBRE I NA ZŁE 20.01.06, 10:55
          Ale wtedy byla brunetka...
          I grala zupelnie inaczej-kreowala inna postac, to niezla aktorka.
          Co do sprzedajacego koszulki-nic nie wskazuje na to ze to byl ktos inny, ta
          postac zajmowala sie roznymi nieszablonowymi zajeciami, zreszta tesciowa
          Bozenki go nie znala.
          • lilith18 Re: NA DOBRE I NA ZŁE 20.01.06, 11:51
            Ja jestem.
            Ja śledzę.
            • Gość: gość Re: NA DOBRE I NA ZŁE IP: 193.59.95.* 20.01.06, 12:09
              W wątku o wpadkach w serialach ten temat jest omówiony szczegółowo.
    • Gość: jajo Re: NA DOBRE I NA ZŁE IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 20.01.06, 20:44
      o jezu idż z tym na policje normalne korupcje wykryłaś i przestępstwo!!!śmieszna
      jesteś i tyle jak nien pwouiedziecv głupia!!!!! buhahahahaha
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka