Dodaj do ulubionych

"Dynastie"

27.01.06, 20:48
Obserwuj wątek
    • olejek1 Re: "Dynastie" 27.01.06, 20:49
      bym chetnie obejrzala. leciala jak bylam mala i mi sie to fajnie kojarzy. mozna
      by sie bylo posmiac. co Wy na to?
      • hillary23 Re: "Dynastie" 28.01.06, 10:47
        oj tak, oj tak; pamiętam, mama mi zabraniała tego oglądać (miałam coś ok 7 - 8
        lat) ale do szkoły chodziłam na drugą zmianę (coś ok 12, 13) i rano oglądałam
        powtórki, ekstra!!!! kilka miechów temu tvp puściło te 2 odcinki Dynastia
        pojednanie, zawsze coś
        • olejek1 Re: "Dynastie" 28.01.06, 10:50
          tak, ale jednak tamten klimat, te wnetrza i stroje z lat 80 rewelka.
          my na wczasach - tez wczesna podstawowka- odgrywalaymy sceny z Dynastii.
          ja bylam Semi Jo, czy jak jej tam bylo ;))
          • piotr7777 Re: "Dynastie" 28.01.06, 11:03
            A ja bym nie chciał - ten serial dziś to straszny obciach tak samo jak muzyka
            disco.
            • Gość: olejek1 Re: "Dynastie" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 09:59
              wiesz, zalezy, co kto lubi. dla mnie prawdziwe disco z lat 80 to najlepsza
              muzyka do zabawy, oprocz Rock&roll oczywiscie;)
              • Gość: Sunday Re: "Dynastie" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 15:53
                a ja już bym nie chciała, ani trochę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka