olejek1 Re: "Dynastie" 27.01.06, 20:49 bym chetnie obejrzala. leciala jak bylam mala i mi sie to fajnie kojarzy. mozna by sie bylo posmiac. co Wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
hillary23 Re: "Dynastie" 28.01.06, 10:47 oj tak, oj tak; pamiętam, mama mi zabraniała tego oglądać (miałam coś ok 7 - 8 lat) ale do szkoły chodziłam na drugą zmianę (coś ok 12, 13) i rano oglądałam powtórki, ekstra!!!! kilka miechów temu tvp puściło te 2 odcinki Dynastia pojednanie, zawsze coś Odpowiedz Link Zgłoś
olejek1 Re: "Dynastie" 28.01.06, 10:50 tak, ale jednak tamten klimat, te wnetrza i stroje z lat 80 rewelka. my na wczasach - tez wczesna podstawowka- odgrywalaymy sceny z Dynastii. ja bylam Semi Jo, czy jak jej tam bylo ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: "Dynastie" 28.01.06, 11:03 A ja bym nie chciał - ten serial dziś to straszny obciach tak samo jak muzyka disco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olejek1 Re: "Dynastie" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 09:59 wiesz, zalezy, co kto lubi. dla mnie prawdziwe disco z lat 80 to najlepsza muzyka do zabawy, oprocz Rock&roll oczywiscie;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sunday Re: "Dynastie" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 15:53 a ja już bym nie chciała, ani trochę Odpowiedz Link Zgłoś