Dodaj do ulubionych

jakie seriale (amerykanskie !) obecnie "katujecie"

31.07.06, 09:35
No własnie - co ogladacie, co polecacie ?

Ja wreszcie zabralem sie za Prison Break.
Na poczatku nie bardzo mi sie podobalo, ale po kilku odcinkach... WOW !

Na bierzaco ogladame The 4400 sezon 3.

Poza tym uparlem sie na obejrzenie calego Stargate, a jestem w polowie sezonu
2.
Obserwuj wątek
    • mmorawski Re: jakie seriale (amerykanskie !) obecnie "katuj 31.07.06, 10:47
      Galaxian (a także wszyscy inni ;)), w takim razie zapraszam na forum PB. :D
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=41684
      Będziemy na gorąco komentować te odcinki, które oglądasz. :>
    • pkulej Re: jakie seriale (amerykanskie !) obecnie "katuj 31.07.06, 11:27
      > No własnie - co ogladacie, co polecacie ?

      Ja właśnie skończyłem oglądać wszystkie odcinki ''The job''

      Biorę się za oglądanie ''Rescue me'' i ''Queer as Folks''
    • ariwederczi Re: jakie seriale (amerykanskie !) obecnie "katuj 31.07.06, 13:30
      W czasie wakacji oglądam "Windfall" i "The 4400". Nadrabiam też braki w "Boston
      Legal" i "Veronica Mars".

      W nowym sezonie czekam na "LOST", "Prison Break", "24" i kilka ciekawie
      zapowiadających się nowości.
      • Gość: omeen1 Re: jakie seriale (amerykanskie !) obecnie "katuj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.06, 13:36
        właśnie! nowości! od jesieni ABC zaczyna nadawanie nowego serialu, który ma być
        emitowany w niedzielne wieczory po "DESPERATE HOUSEWIVES". Serial będzie się
        nazywał "Bracia i Siostry" (Brothers & Sisters), a w rolach głównych zagrają
        Calista Flockhart (Ally McBeal) i Rachel Griffiths (Brenda - Sześć stóp pod
        ziemią)
        • Gość: mmorawski Re: jakie seriale (amerykanskie !) obecnie "katuj IP: *.icpnet.pl 31.07.06, 14:18
          W serialu o którym mówisz będzie również grała Patricia Wettig (vice-prezydent
          Caroline Reynolds w Prison break).

          Z ciekawości obejrzę co też nowego wymyślili bossowie ABC. Po ostatnich
          sukcesach Losta i DH wygląda na to, że mają niezłego nosa do hitowych
          produkcji.
        • marapi19 Re: jakie seriale (amerykanskie !) obecnie "katuj 01.08.06, 18:09
          dzięki za newsa. obejrzałam trailer Brothers and sisters. Calista prawie nie
          zmieniła się od czasów Ally Mcbeal. no może ma troszę buźkę pełniejszą.
          A co do serilai, to właśnie skończyłam drugi sezon Numb3rs, jestem w połowie
          drugiego Ally McBeal, próbowałam My name is Earl, ale mnie nie bawił. Niedługo
          zacznę 24 sezon 5.
          • Gość: Paula Re: jakie seriale (amerykanskie !) obecnie "katuj IP: *.dolsat.pl / 85.219.248.* 04.08.06, 15:53
            Ja obejrzałam ostatnio na TV4 ,,Skrzydła''. Jeden odcinek, nawet śmieszne.
            Ogląda to ktoś ??
            • mmorawski Brothers and sisters 04.08.06, 17:18
              Ja też właśnie obejrzałem trailer "Brothers and sisters" i póki co, nie widzę w
              nim nic innowacyjnego. Ile już było seriali o "family ties, betryals,
              secrets".. Z ciekawości obejrzę początkowe odcinki, ale nie wydaje mi się, że
              zostanie przy nim na dłużej mimo paru fajnych osób w obsadzie.
              Link do trailera:
              abc.go.com/primetime/schedule/2006-07/?clip=108908

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka