galaxian1
31.07.06, 09:35
No własnie - co ogladacie, co polecacie ?
Ja wreszcie zabralem sie za Prison Break.
Na poczatku nie bardzo mi sie podobalo, ale po kilku odcinkach... WOW !
Na bierzaco ogladame The 4400 sezon 3.
Poza tym uparlem sie na obejrzenie calego Stargate, a jestem w polowie sezonu
2.