Dodaj do ulubionych

Zapomniane wątki

25.08.06, 18:22
A ja się tak po cichutku spytam, jak tam rocznica ślubu naczelnika Pope'a?
Pewnie nie wrócił do domu tego dnia, a Taj Mahal się zawaliło (a może
Scofield jednak przymocował podporę?). Szkoda, że nie wspomnieli o tym w
2x01, bo to oznacza, że już nie wspomną. :(
Obserwuj wątek
    • mmorawski Re: Zapomniane wątki 25.08.06, 22:48
      Mnie zastanawia inna kwestia.. Gdy w odcinku 1x02 po raz pierwszy pojawia się
      pani viceprezydent w domu w Montanie i rozmawia z Kellermanem przez telefon, to
      w salonie biega dwójka dzieci, które w dodatku oglądają w TV "Brzydkie
      kaczątko". :> Skąd tam te dzieciaki?? Czyje one?? Jak tam się dostały skoro
      drzwi otwierają się tylko od zewnątrz? :>
      Albo to jest niedopatrzenie scenarzystów, albo pani prezydent ma więcej
      tajemnic niż nam się wydaje..
    • mizzi1 Re: Zapomniane wątki 26.08.06, 10:55
      W odcinku 'Brother's Keeper' (1x16) Michael dostaje od Meksykanina(?) karteczkę
      z napisem 'bolshoi booze'. Czy to się wyjaśniło?
    • aniuta75 Re: Zapomniane wątki 31.08.06, 09:38
      A mnie zastanawia, co się stało ze zdjęciem, które LJ zrobił komórką jednemu z
      agentów Sectet Service. Wysłał je netem ale gdzie? Nie ma o tym mowy później. A
      może to byłby jakiś dowód. Zapomnieli scenarzyści :)))
      • zgredek_ojejku Re: Zapomniane wątki 31.08.06, 10:11
        Dokladnie nad tym samym wczoraj się zastanawiałem i zabierałem się do pisania.
        Bo komórka została w autobusie to wiem. Tylko po kiego nagrywał agenta jak nie
        zrobił z tego żadnego użytku :/
    • marok Re: Zapomniane wątki 31.08.06, 12:43
      No to juz wiemy co sie stalo z Taj Mahal :-)) A tak swoja droga to zastanawiam
      sie, ze w 2 odcinku 2 serii palac stal caly, ladny, posklejany i mocno sie
      trzymajacy (naczelnik musial ze 2 razy pierdzielnac lampa, zeby w ogole
      naruszyc konstrukcje) a przeciez przy probie podniesienia modelu przez
      straznikow to ten dach jednak sie troche poskladal. Jedyne wyjasnienie jest
      takie, ze jak MS zamknal naczelnika w szafie to mial jeszcze kwadransik lub dwa
      i wstawil brakujacy element i wszystko ladnie posklejal :-))
      • ariwederczi Re: Zapomniane wątki 31.08.06, 14:24
        > Jedyne wyjasnienie jest takie, ze jak MS zamknal naczelnika w szafie
        > to mial jeszcze kwadransik lub dwa i wstawil brakujacy element
        > i wszystko ladnie posklejal :-))

        LOL :D
        • miezekatze_78 Re: Zapomniane wątki 31.08.06, 15:33
          Czy wy też potraficie przewidywać zachowania bohaterów? Ja od razu wiedziałam,
          kiedy Pope spojrzał na Taj Mahal, że go rozp.....
          A szkoda, piękny był.

          A tak nawiasem mówiąc, kiedy w serialu powtarzają jakieś zachowania wg
          schematu, to później już brakuje napięcia. Mam na myśli tę scenę z magazynem,
          pokazywaną jednocześnie w dwóch miejscach.
          Tak samo było z Fibonnaccim, dlatego nie było efektu zaskoczenia.

          ..........
          Morgen wirst du sein was du heute denkst
          ..........
          Byłam Daschą

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka