Dodaj do ulubionych

Bez śladu - 29.08.2006

IP: *.cnb.com.pl 29.08.06, 22:52
Moja ciocia mymi ustami (a raczej palcami) zwraca się z pytaniem, czy w
dzisiaj emitowanym odcinku "Bez śladu" usmiercono w końcu tego niewinnie
skazanego?
Obserwuj wątek
    • Gość: monka Re: Bez śladu - 29.08.2006 IP: 195.187.128.* 30.08.06, 09:22
      wyglada na to, ze tak. dowody na jego niewinnosc nie byly wystarczajace, bo ta
      dziewczyna nie mogla rozpoznac twarzy napastnikow, mimo, ze pamietala, ze bylo
      ich dwoch. okazalo sie, ze ten chlopak wpadl do sklepu zaraz po napadzie i
      zwial przerazony, dlatego go oskarzyli. koncowka filmu wygladala tak, ze do za
      5 12 nikt nie zadzwonil do FBI, a chlopak lezal przypiety i czekal na
      egzekucje. i tak sie skonczylo, bez happy endu.
    • lilith76 Re: Bez śladu - 29.08.2006 30.08.06, 09:45
      Odcinek został "ucięty".
      Nie wiem, czy w kolejnym miała być kontynuacja, czy też jest to argument w dyskusji, że "kara śmierci niekoniecznie jest dobry pomysłem". Chyba nieprędko się dowiemy, bo o ile wiem to nie będzie na razie kolejnych odcinków.

Dla mnie zwolennik kary śmierci powinien się określić, czy na 100 zgładzonych przestępców zasługujących na śmierć może się trafić osoba niewinnie wrobiona, czyli np. sam zwolnennik tej kary lub osoba mu bliska. Czy dla 100 zabitych bestii zgodziłabym się na mylny wyrok w mojej sprawie? Nie jestem do końca pewna...
    • lilith76 Re: Bez śladu - 29.08.2006 30.08.06, 09:47
      Podobnie było z pewnym odcinkiem "Dowodów zbrodni", gdzie na końcu wypuścili faceta, który ewidentnie był winny, ale nie było na to twardych dowodów. Do tej sprawy wrócono po kilku odcinkach, czyli we wczorajszym.
      Ale tu tak się chyba nie da ;)
      • azazela Re: chyba zartujecie? nie bedzie "cold case"buuuu 02.09.06, 19:49
        Gość portalu: mimi napisał(a):

> normalnie mam doła...
        > Oglądałam tylko "cold case" i "without trace" i teraz co???????????????:(
        >
        > wiem-mozna zyc bez seriali.OCZYWISCIE.
        jasne z emozna ale co to za zycie:(((

> ale tak mi smutno. juz sie przyzwyczaiłam do spotkan z diabelsko bystra
        Lily...
        > to byla moja tradycja.jak choinka na Bozne Narodzenie:(
        lepiej bym tego nie ujela!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka