Dodaj do ulubionych

Brothers & Sisters w TVP!

23.10.07, 00:50
Serial kupiła TVP. Emisja zaplanowana na wiosnę.
Obserwuj wątek
    • Gość: aloha Brzydula IP: *.acn.waw.pl 23.10.07, 12:39
      Widzę iż kolega się orientuję więc zapytam czy zakupiono cały sezon "Brzyduli"?
      Bo słyszałam iż tylko 12 odcinków. Jeżeli tylko 12 to komu można dokopać żeby
      dokupił resztę?
    • agamasia Re: Brothers & Sisters w TVP! 23.10.07, 14:32
      Fajnie, coś w końcu się ruszyło z serialami godnymi uwagi.
    • kubissimo Re: Brothers & Sisters w TVP! 23.10.07, 16:19
      chich, chyba ktos w tvp przeczytal tylko polowe streszczenia i wie
      tylko, ze Calista Flockhart gra urocza bohaterkę o prawicowych
      pogladach, ale nie doczytal o jej bracie geju. pewnie chcieli to
      puscic w prime time, a tu taki zonk. Poleci o 23 i z czerwonym
      koleczkiem ;)
      • ariwederczi Re: Brothers & Sisters w TVP! 23.10.07, 18:30
        Faktycznie, chyba kupujący nie byli poinformowani o wątkach
        gejowskich w tym serialu. Na szczęście podczas emisji telewizja
        publiczna nie powinna być już w łapach małych i zakompleksionych,
        więc emisja raczej będzie o 20. :)
        • Gość: b&S fan Re: Brothers & Sisters w TVP! IP: *.icpnet.pl 23.10.07, 21:08
          ROTFL!!! Jeśli na czas nie zmienią się władze w tvp, to na bank
          serial nie zostanie nigdy wyemitowany. :]]
          • Gość: Monika Re: Brothers & Sisters w TVP! IP: *.pronet.lublin.pl 28.10.07, 19:15
            Jesli to prawda,to super,to jeden z najlepszych i nazabawniejszych seriali,jaki
            ogladalam,z checia sobie przypomne,gdyz teraz ogladam po angielsku i czasem
            zdarzalo sie czegos dokladnie nie zrozumiec,choc z lektorem bedzie
            dziwnie,rzeczywiscie odwazna decyzja,gdyz serialu,ktory w taki sposob poruszalby
            temat gejow,chyba jeszcze nie bylo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka