ariwederczi 23.10.07, 00:50 Serial kupiła TVP. Emisja zaplanowana na wiosnę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aloha Brzydula IP: *.acn.waw.pl 23.10.07, 12:39 Widzę iż kolega się orientuję więc zapytam czy zakupiono cały sezon "Brzyduli"? Bo słyszałam iż tylko 12 odcinków. Jeżeli tylko 12 to komu można dokopać żeby dokupił resztę? Odpowiedz Link Zgłoś
agamasia Re: Brothers & Sisters w TVP! 23.10.07, 14:32 Fajnie, coś w końcu się ruszyło z serialami godnymi uwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
kubissimo Re: Brothers & Sisters w TVP! 23.10.07, 16:19 chich, chyba ktos w tvp przeczytal tylko polowe streszczenia i wie tylko, ze Calista Flockhart gra urocza bohaterkę o prawicowych pogladach, ale nie doczytal o jej bracie geju. pewnie chcieli to puscic w prime time, a tu taki zonk. Poleci o 23 i z czerwonym koleczkiem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ariwederczi Re: Brothers & Sisters w TVP! 23.10.07, 18:30 Faktycznie, chyba kupujący nie byli poinformowani o wątkach gejowskich w tym serialu. Na szczęście podczas emisji telewizja publiczna nie powinna być już w łapach małych i zakompleksionych, więc emisja raczej będzie o 20. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b&S fan Re: Brothers & Sisters w TVP! IP: *.icpnet.pl 23.10.07, 21:08 ROTFL!!! Jeśli na czas nie zmienią się władze w tvp, to na bank serial nie zostanie nigdy wyemitowany. :]] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika Re: Brothers & Sisters w TVP! IP: *.pronet.lublin.pl 28.10.07, 19:15 Jesli to prawda,to super,to jeden z najlepszych i nazabawniejszych seriali,jaki ogladalam,z checia sobie przypomne,gdyz teraz ogladam po angielsku i czasem zdarzalo sie czegos dokladnie nie zrozumiec,choc z lektorem bedzie dziwnie,rzeczywiscie odwazna decyzja,gdyz serialu,ktory w taki sposob poruszalby temat gejow,chyba jeszcze nie bylo. Odpowiedz Link Zgłoś