Dodaj do ulubionych

kiedy nowa czołówka?

03.11.08, 13:38
widziałam na you tube nową czołówkę z 2004 roku, ze wszystkimi postaciami
które występują obecnie, więc będzie ona pewnie nie długo,wie ktoś może kiedy
dokładnie?
Obserwuj wątek
    • digiman Re: kiedy nowa czołówka? 10.11.08, 09:34
      Już niedługo - za niecały miesiąc. Jeżeli nic nie wypadnie w ramóce TVP1, to 4
      grudnia powinien być wyemitowany odcinek z nową czołówką.

      Swoją drogą... bardzo mi się to nowe rozpoczęcie podoba. Słuchałem je na
      youtubie chyba z tysiąc razy już :)
      • pia.ed Re: kiedy nowa czołówka? 15.12.08, 22:42
        Co to za "nowe rozpoczęcie"? Podaj link do Youtube, prosze!



        digiman napisał:

        > ... bardzo mi się to nowe rozpoczęcie podoba. Słuchałem je na
        > youtubie chyba z tysiąc razy ...
        • digiman Re: kiedy nowa czołówka? 20.12.08, 19:48
          No mówię o tym rozpoczęciu, które można oglądać na TVP1 od 4 grudnia
          w TVP1: www.youtube.com/watch?v=smBSgjbdsVw

          I jeszcze wersja z postaciami aktualnie występującymi w USA:
          www.youtube.com/watch?v=j35wTpcyyWI
          • pia.ed nowa czołówka? 20.12.08, 21:14
            Dziekuje,
            w Szwecji juz od wielu miesíecy jest ta DRUGA czolowka.
            www.youtube.com/watch?v=j35wTpcyyWI

            Nie pamietam dokladnie kiedy ja wprowadzili, ale na 100% byla juz do
            odcinkow z roku 2007.
            Owszem, osoby sie zmienily, ale melodia chyba nie ... Jest tylko
            krotsza niz poprzednio.
            • digiman Re: nowa czołówka? 22.12.08, 20:49
              Te melodie są emitowane naprzemiennie - raz ta dłuższa, raz krótsza a
              czasem bardzo krótkie (bez postaci) 18 sekunowa i ok 8 sekundowa
              • pia.ed Melodia 23.12.08, 15:17
                Na melodie nigdy szczegolnie nie zwracalam uwagi, zawsze wpwtruje
                sie w zdjecia ...

                A apropos nastroju w "Glamour" - tak ten serial nazywa sie w
                Szwecji:
                jak jest cos smutnego, to za oknem pada deszcz, a Ridge jest
                nieogolony.
                Melodia jest oczywiscie tez odpowiednia!
                • pia.ed Re: Melodia 23.12.08, 20:27
                  Dzis podczas ogladania serii staralam skoncentrowac sie na melodii,
                  ale przychodzi mi to z trudem ... Jutro bede chyba musiala zamknac
                  oczy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka