sylwiawenta 03.11.08, 13:38 widziałam na you tube nową czołówkę z 2004 roku, ze wszystkimi postaciami które występują obecnie, więc będzie ona pewnie nie długo,wie ktoś może kiedy dokładnie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
digiman Re: kiedy nowa czołówka? 10.11.08, 09:34 Już niedługo - za niecały miesiąc. Jeżeli nic nie wypadnie w ramóce TVP1, to 4 grudnia powinien być wyemitowany odcinek z nową czołówką. Swoją drogą... bardzo mi się to nowe rozpoczęcie podoba. Słuchałem je na youtubie chyba z tysiąc razy już :) Odpowiedz Link Zgłoś
pia.ed Re: kiedy nowa czołówka? 15.12.08, 22:42 Co to za "nowe rozpoczęcie"? Podaj link do Youtube, prosze! digiman napisał: > ... bardzo mi się to nowe rozpoczęcie podoba. Słuchałem je na > youtubie chyba z tysiąc razy ... Odpowiedz Link Zgłoś
digiman Re: kiedy nowa czołówka? 20.12.08, 19:48 No mówię o tym rozpoczęciu, które można oglądać na TVP1 od 4 grudnia w TVP1: www.youtube.com/watch?v=smBSgjbdsVw I jeszcze wersja z postaciami aktualnie występującymi w USA: www.youtube.com/watch?v=j35wTpcyyWI Odpowiedz Link Zgłoś
pia.ed nowa czołówka? 20.12.08, 21:14 Dziekuje, w Szwecji juz od wielu miesíecy jest ta DRUGA czolowka. www.youtube.com/watch?v=j35wTpcyyWI Nie pamietam dokladnie kiedy ja wprowadzili, ale na 100% byla juz do odcinkow z roku 2007. Owszem, osoby sie zmienily, ale melodia chyba nie ... Jest tylko krotsza niz poprzednio. Odpowiedz Link Zgłoś
digiman Re: nowa czołówka? 22.12.08, 20:49 Te melodie są emitowane naprzemiennie - raz ta dłuższa, raz krótsza a czasem bardzo krótkie (bez postaci) 18 sekunowa i ok 8 sekundowa Odpowiedz Link Zgłoś
pia.ed Melodia 23.12.08, 15:17 Na melodie nigdy szczegolnie nie zwracalam uwagi, zawsze wpwtruje sie w zdjecia ... A apropos nastroju w "Glamour" - tak ten serial nazywa sie w Szwecji: jak jest cos smutnego, to za oknem pada deszcz, a Ridge jest nieogolony. Melodia jest oczywiscie tez odpowiednia! Odpowiedz Link Zgłoś
pia.ed Re: Melodia 23.12.08, 20:27 Dzis podczas ogladania serii staralam skoncentrowac sie na melodii, ale przychodzi mi to z trudem ... Jutro bede chyba musiala zamknac oczy! Odpowiedz Link Zgłoś