Gość: tyna znowu
IP: 193.202.231.*
01.09.05, 16:53
Hej ludziki, mam pytanie: w ramach programu Professional Career Training
(PCT) sponsorowanego przez CIEE mozna dostac wize J-1 i wyjechac do USA by
tam pracowac max 1.5 roku. Chce zaczac ubiegac sie o staz, a potem - o wize.
Czy ktos z Was probowal? Chetnie bym sie dowiedziala, jak w praktyce wyglada
szukanie pracy na ten program.
Bede wdzieczna za informacje.