Dodaj do ulubionych

Professional Career Training PCT

IP: 193.202.231.* 01.09.05, 16:53
Hej ludziki, mam pytanie: w ramach programu Professional Career Training
(PCT) sponsorowanego przez CIEE mozna dostac wize J-1 i wyjechac do USA by
tam pracowac max 1.5 roku. Chce zaczac ubiegac sie o staz, a potem - o wize.
Czy ktos z Was probowal? Chetnie bym sie dowiedziala, jak w praktyce wyglada
szukanie pracy na ten program.
Bede wdzieczna za informacje.
Obserwuj wątek
    • waldka_zmora Re: Professional Career Training PCT 02.09.05, 08:22
      co wy z ta praca?
      naprawde bez niej zyc nie mozecie?
      • Gość: tyna znowu Re: Professional Career Training PCT IP: 193.202.231.* 02.09.05, 11:10
        no jakos lubie tak sobie popracowac. A Ty co robisz przez wiekszosc dnia?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka