makary0 10.03.04, 16:21 .....się chce pracować popołudniami do późnej nocy ;((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malinka48 Re: Jak mi...... 10.03.04, 18:27 makary0 napisał: > .....się chce pracować popołudniami do późnej nocy ;((((((((((( To proste :)zmień pracę Odpowiedz Link Zgłoś
makary0 Re: Jak mi...... 10.03.04, 18:51 Jakie to proste ;) tylko to czas mi sie nie podoba, paca bardzo :)) Wnet zmiana czasu pracy :)))) Odpowiedz Link Zgłoś