Dodaj do ulubionych

Jak mi......

10.03.04, 16:21
.....się chce pracować popołudniami do późnej nocy ;(((((((((((
Obserwuj wątek
    • malinka48 Re: Jak mi...... 10.03.04, 18:27
      makary0 napisał:

      > .....się chce pracować popołudniami do późnej nocy ;(((((((((((
      To proste :)zmień pracę
      • makary0 Re: Jak mi...... 10.03.04, 18:51
        Jakie to proste ;) tylko to czas mi sie nie podoba, paca bardzo :))
        Wnet zmiana czasu pracy :))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka