Gość: nikt IP: 195.85.249.* 11.03.04, 12:36 Odeszła na miesiąc przed ślubem, po 10 latach. Co ja mam zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
saqqara Re: co zrobić? 11.03.04, 13:01 chyba lepiej ze odeszla teraz niz za miesiac uciekajac sprzed oltarza a zrobic wiele sie nie da. nie zmusisz by wrocila, jesli sama nie zechce. moze przyczyna jest stres zwiazany ze slubem? swiadomosc jakiejs tam powaznej decyzji? ps. zawsze uwazalam ze takie dlugoterminowe prowadzanie sie jest bez sensu. skoro byliscie razem 10 lat po diabla teraz ten slub? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: takie_jest_zycie Re: co zrobić? IP: 212.191.80.* 11.03.04, 13:24 pogodzic sie z tym... Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: co zrobić? 11.03.04, 13:56 to najpiękniejszy dzień w Twoim życiu!!! więc nie becz,tylko się ciesz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikt Re: co zrobić? IP: 195.85.249.* 11.03.04, 14:59 dzięki schizoo, takiej rady oczekiwałem - naprawdę!!! jak nie chce to nie, jej strata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: co zrobić? IP: 216.13.13.* 11.03.04, 23:12 Ja tez swojom zucilem na 2 tygodnie przed weselem,mialem jej dosc...niestety do dzisiaj dzwoni i pisze listy jak bardzo mnie kocha i takie tam pierdoly...a ja kawaler mam inom panienke co tydzien... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziadek-jebaka Re: pić cały tydzień.., IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.04, 23:15 i daj syku księdzu na tacę w podzięce :) Odpowiedz Link Zgłoś