Dodaj do ulubionych

co zrobić?

IP: 195.85.249.* 11.03.04, 12:36
Odeszła na miesiąc przed ślubem, po 10 latach. Co ja mam zrobić?
Obserwuj wątek
    • saqqara Re: co zrobić? 11.03.04, 13:01
      chyba lepiej ze odeszla teraz niz za miesiac uciekajac sprzed oltarza

      a zrobic wiele sie nie da. nie zmusisz by wrocila, jesli sama nie zechce.
      moze przyczyna jest stres zwiazany ze slubem? swiadomosc jakiejs tam powaznej
      decyzji?

      ps. zawsze uwazalam ze takie dlugoterminowe prowadzanie sie jest bez sensu.
      skoro byliscie razem 10 lat po diabla teraz ten slub?
    • Gość: takie_jest_zycie Re: co zrobić? IP: 212.191.80.* 11.03.04, 13:24
      pogodzic sie z tym...
      • schizoo Re: co zrobić? 11.03.04, 13:56
        to najpiękniejszy dzień w Twoim życiu!!!
        więc nie becz,tylko się ciesz!
        • Gość: nikt Re: co zrobić? IP: 195.85.249.* 11.03.04, 14:59
          dzięki schizoo, takiej rady oczekiwałem - naprawdę!!! jak nie chce to nie, jej
          strata
          • Gość: Tomek Re: co zrobić? IP: 216.13.13.* 11.03.04, 23:12
            Ja tez swojom zucilem na 2 tygodnie przed weselem,mialem jej dosc...niestety do
            dzisiaj dzwoni i pisze listy jak bardzo mnie kocha i takie tam pierdoly...a ja
            kawaler mam inom panienke co tydzien...
    • Gość: dziadek-jebaka Re: pić cały tydzień.., IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.04, 23:15
      i daj syku księdzu na tacę w podzięce :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka