Dodaj do ulubionych

kupa zboczeńców!!!

IP: 192.168.0.* 20.02.02, 16:48
Jesteście tutaj na forum,jedną wielką kupą zboczeńców,co nie mają nic do
powiedzenia,i nie mają co z sobą zrobić,do porządnej roboty wynocha.Wielebna.
Obserwuj wątek
    • Gość: Pom Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.02.02, 16:52
      Kupa zboczeńców... jakiego moze byc koloru???
    • Gość: samanta Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.02.02, 17:13
      Nastepne wcielenie ani-psa
      • Gość: wielebna Re: kupa zboczeńców!!! IP: 192.168.0.* 20.02.02, 17:28
        Gość portalu: samanta napisał(a):

        > Nastepne wcielenie ani-
        psa
        ZAMKNJI SIE SUKO !!!

      • Gość: wielebna Re: kupa zboczeńców!!! IP: 192.168.0.* 20.02.02, 17:30
        ZAMKNIJ SIĘ suko!
        • Gość: samanta Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.02.02, 17:48
          Hau,hau!!Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
          • Gość: wielebna Re: kupa zboczeńców!!! IP: 192.168.0.* 20.02.02, 17:55
            Gość portalu: samanta napisał(a):

            > Hau,hau!!Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
            pocałuj mnie w moja brudną dupę suko!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

            • Gość: samanta Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.02.02, 18:01
              a za to wielebna dostaniesz bana!:)))
            • Gość: samanta Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.02.02, 18:03
              przegiecie! Postarac ci sie o bana?
              • anka1 Re: kupa zboczeńców!!! 20.02.02, 18:18
                wielebna i w polsce? cos mi to herezja pachnie, czy hierarchia juz o tym wie?
                zle sie to skonczy dla wielebnej:)
              • anka1 Re: kupa zboczeńców!!! 20.02.02, 18:18
                moze by tak wielebna od siebie zaczela he?
              • jasmina_tdi samanta 20.02.02, 18:19
                czesc... zignoruj tą pomyłkę genetyczną! krztyna zainteresowania to w tym
                przypadku az za duzo! a moze zamiast bana - banana????? jako skuteczniejsze
                narzedzie hehe..

                Gość portalu: samanta napisał(a):

                > przegiecie! Postarac ci sie o bana?

                • zorak ile zabawy... 20.02.02, 19:07
                  wielebna naprawde wykazuje szalony poziom inteligencji....
                  chyba naucze sie tych tekstow na pamiec i bede je rzucal w towarzystwie....
                  stane sie modny:))))
              • laura! Re: kupa zboczeńców!!! 20.02.02, 18:50
                Gość portalu: samanta napisał(a):

                > przegiecie! Postarac ci sie o bana?


                Oh, Ye bana... i to wiele razy, jak widzę po nicku ;)))
              • anka1 Re: kupa zboczeńców!!! 20.02.02, 19:13
                propozycja dla wielebnej: zacznij sama robic to to co kazesz innym. po co
                jestes na forum i sie w tej kupie grzebiesz?
                • Gość: leziox Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.arcor-ip.net 20.02.02, 19:33
                  Nie wiem,czy mnie się zdawało i cierpię na omamy,czy już nr.IP,pod którym ślini
                  się tzw.Wielebna,widziałem gdzie indziej i to dołączony do innego nicka?...Może
                  też ktoś na to uwagę zwrócił?
                  • Gość: Pom Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.02.02, 20:52
                    Oj, chyba mi się udzieli... zaraz zacznę... jak to leciało? Zamknnij sie suko
                    ye bana!!!
                    I jak? dobrze mi idzie? Mam talent?:))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka