Gość: wielebna IP: 192.168.0.* 20.02.02, 16:48 Jesteście tutaj na forum,jedną wielką kupą zboczeńców,co nie mają nic do powiedzenia,i nie mają co z sobą zrobić,do porządnej roboty wynocha.Wielebna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pom Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.02.02, 16:52 Kupa zboczeńców... jakiego moze byc koloru??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.02.02, 17:13 Nastepne wcielenie ani-psa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wielebna Re: kupa zboczeńców!!! IP: 192.168.0.* 20.02.02, 17:28 Gość portalu: samanta napisał(a): > Nastepne wcielenie ani- psa ZAMKNJI SIE SUKO !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wielebna Re: kupa zboczeńców!!! IP: 192.168.0.* 20.02.02, 17:30 ZAMKNIJ SIĘ suko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.02.02, 17:48 Hau,hau!!Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wielebna Re: kupa zboczeńców!!! IP: 192.168.0.* 20.02.02, 17:55 Gość portalu: samanta napisał(a): > Hau,hau!!Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pocałuj mnie w moja brudną dupę suko!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.02.02, 18:01 a za to wielebna dostaniesz bana!:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.02.02, 18:03 przegiecie! Postarac ci sie o bana? Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: kupa zboczeńców!!! 20.02.02, 18:18 wielebna i w polsce? cos mi to herezja pachnie, czy hierarchia juz o tym wie? zle sie to skonczy dla wielebnej:) Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: kupa zboczeńców!!! 20.02.02, 18:18 moze by tak wielebna od siebie zaczela he? Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi samanta 20.02.02, 18:19 czesc... zignoruj tą pomyłkę genetyczną! krztyna zainteresowania to w tym przypadku az za duzo! a moze zamiast bana - banana????? jako skuteczniejsze narzedzie hehe.. Gość portalu: samanta napisał(a): > przegiecie! Postarac ci sie o bana? Odpowiedz Link Zgłoś
zorak ile zabawy... 20.02.02, 19:07 wielebna naprawde wykazuje szalony poziom inteligencji.... chyba naucze sie tych tekstow na pamiec i bede je rzucal w towarzystwie.... stane sie modny:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
laura! Re: kupa zboczeńców!!! 20.02.02, 18:50 Gość portalu: samanta napisał(a): > przegiecie! Postarac ci sie o bana? Oh, Ye bana... i to wiele razy, jak widzę po nicku ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: kupa zboczeńców!!! 20.02.02, 19:13 propozycja dla wielebnej: zacznij sama robic to to co kazesz innym. po co jestes na forum i sie w tej kupie grzebiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.arcor-ip.net 20.02.02, 19:33 Nie wiem,czy mnie się zdawało i cierpię na omamy,czy już nr.IP,pod którym ślini się tzw.Wielebna,widziałem gdzie indziej i to dołączony do innego nicka?...Może też ktoś na to uwagę zwrócił? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: kupa zboczeńców!!! IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.02.02, 20:52 Oj, chyba mi się udzieli... zaraz zacznę... jak to leciało? Zamknnij sie suko ye bana!!! I jak? dobrze mi idzie? Mam talent?:)))) Odpowiedz Link Zgłoś