czarna33
07.08.04, 03:34
nastapi za 4 godziny..bleee.Ale co sie wytańczyłam dziś to moje i brzuch mnie
boli od smiechu..hihihi dalej sie recholę:)))Dawno nie byłam na tak super
imprezie,moglibysmy tak kicać i śmiać sie do rana tylko jest jeden mały
problem pt robota jutro:(Zawsze tak jest ,że jak jest dobrze to trzeba
kończyć wcześnie rano :))A mozna byłoby jeszcze do poźnego ranka kicać:)