09.03.19, 21:15
Jest tu kto ? ..ze starego cafe ...
Obserwuj wątek
    • yesterday56 Re: c.d.... 09.03.19, 23:01
      No pewnie że są, napisz na priv do wcionszrzywy.@gazeta.pl.
      • solosol Re: c.d.... 10.03.19, 09:35
        A Ty kto ? cafowy nick jaki...
        • yesterday56 Re: c.d.... 10.03.19, 14:52
          Ja nie mam zielonego pojęcia co to było to cafe, ale wszyscy którzy tu piszą byli na cafe, tylko teraz w tym forum pozmieniali sobie nicki. W jakim celu? Zagadka.
          • marco_5 Re: c.d.... 10.03.19, 16:12
            definitywnie konspiracyjnym, jasna sprawa .... amanci, intrygantki ..
            po prostu smietanka towarzyska :))
            • solosol Re: c.d.... 10.03.19, 17:42
              Niech więc tak pozostanie. Może to i lepsza zabawa, hmm
            • 2maja50 Re: c.d.... 12.03.19, 22:07
              Zabawny jesteś :) Ale czy też sympatyczny i interesujący? ;p jeśli tak to pisz
              • marco_5 Re: c.d.... 15.03.19, 15:54
                tez ...
                aczkolwiek, nie zawsze sklonny do czegos wiecej
                chyba ze .. :)
                • 2maja50 Re: c.d.... 15.03.19, 21:32
                  Nie jestes sklonny do bycia wiecej niz sympatycznym i interesujacym?! ;p ciekawe..:D a mnie wlasnie w pracy koledzy uswiadomili co to znaczy " sympatyczna kobieta/ dziewczyna"...mhm w tej definicji sympatyczna nie jestem :) i dobrze mi z tym!
                  • marco_5 Re: c.d.... 16.03.19, 00:03
                    pisze ..nie zawsze sklonny !
                    chaotycznie sformuowalem...albo nieuwaznie odczytalas :)
                    • 2maja50 Re: c.d.... 16.03.19, 19:23
                      Myślę że dokladnie napisales to, co mialeś na myśli a ja dobrze to odczytałam. Bawie sie po prostu Twoimi...skłonnosciami :D ściegno juz sprawne? ;)
                      • marco_5 Re: c.d.... 16.03.19, 22:10
                        Oho ! no prosze, jak kobieta potrafi w artystyczny sposob podejsc faceta
                        sciegno Achillesa OK ...dzieki ! nie wiem tylko, czy za Twoja troske...albo odkrycie karty ? ze nie jestesmy sobie obcy :D
                        zaczyna byc cieplo ? :)

• 2maja50 Re: c.d.... 17.03.19, 18:59
                          Rzeczywiscie dziś temperatura dość wysoka...za oknem ;p
                          Czytam Cie uwaznie, ale to nie oznacza ze jestesmy sobie bliżsi niz 5 dni temu:)
                          Komentarz pod info z kontuzja był...słaby, ale kłade to na karb młodosci...
                          • marco_5 Re: c.d.... 17.03.19, 22:35
                            jak gdyby....dominowala intelektualna glebia i powaga dawnych spraw
                            zapewne przygnebiajaco zakonczonych....taki lajf :)
                            • 2maja50 Re: c.d.... 18.03.19, 07:55
                              Teraz rozumiem. A już przez chwile wyobrazalam sobie Don Juana de Marco ;)...
                              • marco_5 Re: c.d.... 19.03.19, 20:25
                                ech, robisz tylko zamet ...
                                potrzebujesz faceta na jakis niezobowiazujacy abonament...? :)
                                • 2maja50 Re: c.d.... 19.03.19, 21:00
                                  W zyciu! Stawiam na jakosc i cenie sobie moj swiety spokoj. Zamęt spowodowałam?
                                  • solosol Re: c.d.... 19.03.19, 21:12
                                    Dobry zamęt nie jest zły ;-)
                                    • 2maja50 Re: c.d.... 19.03.19, 21:28
                                      Pytanie czy Marco tak samo uważa? Hihihi takue tu mamy dialogi na 4 nogi...
                                      • solosol Re: c.d.... 19.03.19, 21:47
                                        Niech ten wątek potrwa dłużej...Bijemy rekord ?
                                      • marco_5 Re: c.d.... 19.03.19, 21:52
                                        ano mamy dialogi ....masz dlugie nogi ?
                                        myslalem ze napiszesz ....wzielam prysznic i nie musze Ci chyba delikatnie powiedziec ...o czym teraz mysle :)
                                        a Ty mowisz o swietym spokoju ...
                                        • 2maja50 Re: c.d.... 19.03.19, 21:55
                                          Blagam! Jakas Karina na towarzyskich sie oglasza to do niej uderzaj w sprawie prysznica.
                                          • solosol Re: c.d.... 19.03.19, 22:04
                                            Byle dalej...byle dalej...hihih
                                            • solosol Re: c.d.... 19.03.19, 22:11
                                              Ja na dziś odpadam. Adios
                                          • marco_5 Re: c.d.... 20.03.19, 19:37
                                            fajnie mi radzisz...ucieszylas mnie :))
                                            te towarzyskie...pachna mi na odleglosc syphilisem...nie wiem dlaczego ?
                                            sorry, nie chcialbym nikogo obrazic !
                                            • 2maja50 Re: c.d.... 20.03.19, 20:34
                                              Co Cie cieszy? Karina? I kogo nie chcialbys urazic ją czy mnie?
                                              Te towarzyskie...hmmm no nie pasuja tu ale...ciekawi mnie dlaczego nie ma męskuej ich odpowiednika...dziewczyny towar tańszy? Nie wazne.
                                              • solosol Re: c.d.... 20.03.19, 21:03
                                                Brawo Ludziki ! Już 30 wpisów...gonimy liderów...:-))
                                                • marco_5 Re: c.d.... 20.03.19, 22:01
                                                  gonimy liderow ? :D podskakuje mi adrenalina ....serio
                                                  maja - gonisz ...albo jestes goniona ? tylko nie klam ..:) !
                                                  • 2maja50 Re: c.d.... 20.03.19, 22:09
                                                    No wlasnie nie spodobal mi sie komentarz Solosol. Ani nie gonie ani nie uciekam i wq..a mnie jak mi ktos cos liczy. Musimy Marco zmienic nicki jak Ci amanci i intrygantki od ktorych dialog ten sie zaczal :/
                                                    Juz nie spomne ze uciekles od odpowiedzi ale tych pewnie udzielisz mi na mailu :p tylko czy to nie zabije naszego Szanownego Komentatora? ;)))
                                                  • marco_5 Re: c.d.... 21.03.19, 10:47
                                                    solo - mial na mysli ilosc wpisow ...podtrzymanie tradycji dawnego Expresso ...i dobrze !
                                                    niektore osoby nie moga zapomniec ...Cafe.pl :)) !!! ...zreszta, b.fajnego portalu...
                                                    gdzie tam ucieklem od odpowiedzi ...nie chcialem sie rozpisywac !
                                                    eee taam ...Ciebie nie chcialem przeciez urazic..wystepujesz na tych towarzyskich ? ;)
                                                    gdzie proponowane jest jakies "ostre ruchanie" ! nawet nie wiem jak to jest...
                                                    lubie na slodko :) a moze to jest te ostre ? tak zargonowo ..
                                                  • solosol Re: c.d.... 21.03.19, 21:35
                                                    Jeden wpis na dzień to zdecydowanie mało Marco. Być może 5 maja jeszcze cuś dorzuci :-)
                                                  • solosol Re: c.d.... 21.03.19, 21:49
                                                    Nie żebym wyliczał cuś Komuś lecz żeby działo sie, bo mało Nas tu sie porobiło
                                                  • marco_5 Re: c.d.... 21.03.19, 23:17
                                                    ano widac, cos mizernie ....
                                                    a moze wszyscy juz sie znalezli, odnalezli...zakochali sie w ostatnich dniach Cafe ?
                                                    tak na szybko...:)
                                                  • solosol Re: c.d.... 22.03.19, 06:14
                                                    Niee. Pozmieniali nicki i udzielają się na innych forach. Na mur beton :-)
                                                  • solosol Re: c.d.... 22.03.19, 07:04
                                                    Zresztą organizacyjnie prezentacja wygląda nieco inaczej niż poprzednio - decydują konkretne wątki w różnych forach czy cuś.
                                                    Byle było dziś nie gorzej, a nawet lepiej :-)
                                                  • marco_5 Re: c.d.... 22.03.19, 10:34
                                                    tak tez mysle...nigdy nie bylem i nie znam innych portali !
                                                    a Ty znasz ?
                                                    moze trzeba okulary sloneczne zalozyc i zalogowac sie gdzies ...pogadac, jakas sympatyczna poznac ? :)
                                                    Extraklasa z Cafe.pl planowala forum na FB ...co z tego wyszlo ? nie mam pojecia i nie jestem w ogole zalogowany na FB !
                                                  • solosol Re: c.d.... 22.03.19, 10:45
                                                    Forum Fbookowe padło, jak byś chciał wiedzieć. Myślę, ze po prostu zbyt mało chętnych było. La Chance - liderka - zniknęła po prostu jednoczesnie
                                                  • marco_5 Re: c.d.... 22.03.19, 13:23
                                                    tak tez myslalem ze padnie...duzo okolicznosci za tym przemawialo
                                                    Madame La ? ..na pewno spichnela sie z Czernym :) ! i balansuja razem pomiedzy Floryda i Bahamas ...
                                                    a moze spodziewaja sie potomstwa ?
                                                    ja na spokojnie....wedke zarzucilem i czekam ..:)
                                                  • wcionszrzywy Re: c.d.... 22.03.19, 14:54
                                                    Tak, w lipcu urodzi bliźniaki. Natomiast jeszcze nie wiadomo czy na Florydzie, czy w szpitalu bielańskim.
                                                  • solosol Re: c.d.... 22.03.19, 19:10
                                                    Hej Czerny ! Wreszcie wróciłeś ...Tęskniliśmy :-)
                                                  • marco_5 Re: c.d.... 22.03.19, 19:32
                                                    fajnie, ze La ulozyla sobie zycie....ciesze sie ! nareszcie znalazla czas dla siebie i rodziny....
                                                    zawsze w pierwszej kolejnosci poswiecala sie ...Cafe i wielbicielom...
                                                  • 2maja50 Re: c.d.... 23.03.19, 21:15
                                                    Jak to możliwe że Ty na te swoja wędkę nie zlowiles Madame?
                                                  • yesterday56 Re: c.d.... 23.03.19, 21:21
                                                    Jest za młody.
                                                  • yesterday56 Re: c.d.... 23.03.19, 21:42
                                                    A ty powiedz ile masz lat 2x50=100 czy więcej?
                                                  • yesterday56 Re: c.d.... 23.03.19, 21:57
                                                    No nie, pisanie takich kretyństw nie rozwinie wątku, potrzeba znalezienia interakcji? Też chyba nie pomoże.
                                                  • 2maja50 Re: c.d.... 23.03.19, 22:14
                                                    Doskonala matematyka! 56 to tez od rocznika?;) masz racje w kolejnej wiadomości...smutne :( wolalabym pogadac jednak z jedna osoba niz tlumem anonimowych...komentatorów, z ktorych każdy ma inne doswiadczenia i perspektywe...
                                                  • solosol Re: c.d.... 24.03.19, 10:14
                                                    indywidualnie można na "privie" = zakładasz skrz. poczt. w gazecie i piszecie do siebie wyłącznie
                                                  • 2maja50 Re: c.d.... 24.03.19, 10:59
                                                    Mam taka jak nick..i nikt do mnie nie pisze ;p
                                                  • solosol Re: c.d.... 24.03.19, 11:09
                                                    Możesz sobie spradzić...właśnie posłałem na 2maja50@gazeta.pl i włączyłem serwer poczty smtp...sprawdz
                                                  • marco_5 Re: c.d.... 24.03.19, 00:40
                                                    Madame nie leci na kazda przynete....facet musi byc przystojny, inteligentny z klasa i kasa itd.
                                                    a Ty co myslalas, ze zarzuce i co ....hop-siup ?
                                                  • 2maja50 Re: c.d.... 24.03.19, 07:33
                                                    Da sue to wszystko zobaczyc w enigmatycznym poście na forum???
                                                    Tobue czego braklo? Yesterday twierdzi ze lat
                                                  • solosol Re: c.d.... 24.03.19, 10:20
                                                    Jakiś wątek już jest. Oby tak dalej...w te reakcje inter..haha
                                                  • ms_propolis Re: c.d.... 24.03.19, 18:37
                                                    Chodzą ploty :)
                                                  • solosol Re: c.d.... 24.03.19, 19:08
                                                    W Wawie ? Pani Propolis
                                                  • solosol Re: c.d.... 24.03.19, 19:09
                                                    A zwłaszcza jakie ploty ? Interesujące
                                                  • ms_propolis Re: c.d.... 24.03.19, 22:51
                                                    że Nieżywy i Laszonsrom są razem, już na zawsze:) - gratulacje :)
                                                  • marco_5 Re: c.d.... 25.03.19, 10:13
                                                    na zawsze ? w dzisiejszych czasach ...a moze ?
                                                    wazne, ze sa szczesliwi ;)
                                                  • marco_5 Re: c.d.... 25.03.19, 10:26
                                                    tak przynajmniej mysle...
                                                  • ms_propolis Re: c.d.... 24.03.19, 22:50
                                                    Po byłym cafe.....
                                                  • 2maja50 Re: c.d.... 24.03.19, 20:30
                                                    Dawaj! Jakie???
                • magdaa55 Re: c.d.... 04.06.19, 11:16
                  interesująca czy atrakcyjna
                  • a.dworski Re: c.d.... 04.06.19, 12:26
                    lepiej atrakcyjna, no...:-)
                    • marco_5 Re: c.d.... 05.06.19, 15:55
                      atrakcyjna i sympatyczna...:)
      • solosol Re: c.d.... 17.03.19, 16:27
        leci tu mi jakby Fideliem Adieu
        • solosol Re: c.d.... 27.03.19, 20:00
          I tak oto osiągamy 63 wpis...do c.d. wątku
          Tylko tyle ? Ludziki !
          • solosol Re: c.d.... 27.03.19, 20:33
            Zimę znów przeczekaliśmy. Wiosna się rozpędza, skowronki z rana świergolą, gdy jeszcze mrok poranka wokół...
            • solosol Re: c.d.... 27.03.19, 21:29
              www.youtube.com/watch?v=KCBS5EtszYI
              • solosol Re: c.d.... 29.03.19, 16:51
                I dalej idziemy...67 wpis...
                Kto da więcej ?
                • solosol Re: c.d.... 29.03.19, 17:49
                  ZUS okazuje sie instytucją przyjazną dla obywateli, hmm
                  • solosol Re: c.d.... 29.03.19, 17:52
                    ...za kilka dni przez Kaczora sypną kasą pod te wybory chyba,,,
                    • solosol Re: c.d.... 29.03.19, 17:54
                      ...poza tym ładnie załatwiłem sprawę zwrotu pokażnej sumki
                      • marco_5 Re: c.d.... 29.03.19, 19:16
                        widac, krecisz dobre interesy.....u mnie nic nowego, ciekawego czyli stara bida ! :)
                        ciekawe, gdzie podziala sie Maja ? tajemniczo pojawila sie ...i przepadla
                        • solosol Re: c.d.... 29.03.19, 19:32
                          Owszem...jakoś idzie.
                          Maja jest pod adresem 2maja50@gazeta.pl...napisz do niej na prive ...pewnie Ci odpowie Marco :-)
                          • solosol Re: c.d.... 29.03.19, 19:36
                            Najpierw uruchom sobie skrzynkę pocztową na gazeta .pl, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś.
                            • marco_5 Re: c.d.... 29.03.19, 20:38
                              no przeciez, ze mam uruchomiona...jakby inaczej poznac sympatyczna i interesujaca ? :)
                              Maja50, to pewnie na innym portalu wystepuje ..
                              • 2maja50 Re: c.d.... 30.03.19, 10:09
                                Dlaczego tak uważasz?
                        • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 09:26
                          nic nowego Marco ? a co było dotychczas, bo niby skąd mam wiedzieć, hmm ?
    • ms_propolis Re: c.d.... 14.03.19, 21:18
      jestem
      • solosol Re: c.d.... 30.03.19, 08:56
        A Ktoś Ty za jedna ? nie kojarze cie...
        Aczkolwiek git że się udzielasz :-)
        • solosol Re: c.d.... 30.03.19, 09:02
          Mozesz mi odpisać na prive. solosol@gazeta.pl
          • solosol Re: c.d.... 30.03.19, 09:04
            Sorry nie solosol ( to nick z byłego cafe ), a a.dworski@gazeta.pl
            • solosol Re: c.d.... 30.03.19, 09:15
              ms pro...kto to był, hmm
              aczkolwiek myślę że wiosna wszystkim sie udziela
              i ludziki zaczynają jazdę na rowerkach :-)
              • marco_5 Re: c.d.... 31.03.19, 14:23
                jakie tam ludziki ? to stare Nicki ......wiosna zaczynaja jazde na rowerach..
                i dobrze...ze sie dotlenija, bo nie kojarza faceta z kobieta...:)
                • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 15:00
                  Noo...niech im wywieje te fiubżdziu z makówek...
                  • 2maja50 Re: c.d.... 31.03.19, 16:49
                    Trzymam kciuki za Wasz dialog...caly czas o niczym. Znaczy mimo że na chwile odpuscilam nadal bez zmian. Marco unika odpowiedzi na pytania wybierajac watki ktore mu pasują a Ty jak loża szydercow...no brak słow. Zdecydowanie brakuje Wam tu Mademoiselles Jolies
                    • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 17:07
                      Ooo ! Witaj Maja...musi Nam wystarczyć ten krąg 6 ciu "wpisowców" ( jak do dziś : yesterday50, wcinszrzywy, ms-pro, no i Ty oraz ja ). Oby dołączyła "stara gwardia" byłoby wesoło i interesująco...a o to tu idzie...
                      Dawaj następny wpis, pliizz
                      • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 17:27
                        no i MARCO, jak mogłem pominąć :-)
                    • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 17:31
                      ponadto prosze pisać rownież na mój prive...dlaczego urwalas tam wątek ?
                      • 2maja50 Re: c.d.... 31.03.19, 17:39
                        To Ty napisales Adios. Marco za mna zatesknil a jednak teraz mnie ignoruje
                        • 2maja50 Re: c.d.... 31.03.19, 17:43
                          A i szukaj watku " nie ma singli"
                        • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 17:52
                          parafrazując znana adieu od Fidelio...no co Ty, chyba nie masz mi tego za złe ?
                          • 2maja50 Re: c.d.... 31.03.19, 17:57
                            Nie przywiazuje do meskich słów szczególnej wagi ale czytam je wprost nie zastanawiając sie "co on mial na mysli mowiac że ma na mysli..." a zatem adieu czytam jak adieu
                    • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 17:37
                      youtu.be/uOIHHMnI_Ig
                      • yesterday56 Re: c.d.... 31.03.19, 20:06
                        Cudowne. Muzyka zakradająca się do duszy. Przy tym ten instrument, piszczałki. Indianie z Ameryki Południowej ( na takich wyglądali) grali w przejściu podziemnym w centrum Warszawy, a także przyjeżdżali na Święto Kwiatów Owoców i Warzyw w Skierniewicach i grali na tym właśnie instrumencie, mogłem słuchać ich bez końca. Uwielbiam również książki Gabriela Garcia Marqueza, jego Świat Magiczny.
                        youtu.be/Ki10XE37ESE
                        A może to wiek, że trzeba niedługo odejść, i taka nostalgia? Mam 63 lata.
                        • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 20:10
                          ojtam odejsc. ZUS podaje że dzisiejsi 55 latkowie mają jeszcze przed sobą ok 25 lat życia, jesli chodzi o statystyke. Więc wyluzuj Yesterday56...czy 63 :-)
                          • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 20:15
                            Statystyki mówią też, że na nowotwory zachoruje co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta..... Żyj, używaj, póki możesz...:)
                            • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 20:20
                              ...i wylapuj co najlepsze, póki czas :-)
                              • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 20:21
                                najpowszechniejsze.... rak płuc, jelita grubego i prostaty :)
                                • yesterday56 Re: c.d.... 31.03.19, 20:24
                                  Prawdę powiedziawszy, to nie spodziewam się nowotworu, ponieważ w mojej rodzinie od dziewiętnastego wieku nikt na niego nie umarł. Do tego moja matka w wieku 86 lat miała ciśnienie 125/80, sam badałem.
                                • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 20:25
                                  najczesciej umieramy własnie na zawał, wylew do mozgu i raka...takie fakty naukowe
                                  z drugiej strony im wyższe wykształcenie tym dłuższe życie, hmm
                                  • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 20:27
                                    nie ma reguły, sol sol sobie.... główny czynnik sprawczy - stres....
                                    • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 20:30
                                      Brawo !!! Oto mamy nr 100 wpis :-))) ms_pro
                                      • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 21:05
                                        Skąd wiesz?
                                  • yesterday56 Re: c.d.... 31.03.19, 20:29
                                    Tu chodzi chyba o to, że ludzie wykształceni prowadzą zdrowszy tryb życia.
                                    • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 20:30
                                      też nie ma reguły, ach te używki....
                                      • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 20:32
                                        tjaa...ten alkohol i papierosy + piwko lub coś mocniejszego...eeeeeh
                                        • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 20:34
                                          to jest bez tego "+" pomyłka drukarska hehe
                                        • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 20:36
                                          palisz? Kopciuchu:)?
                                          • yesterday56 Re: c.d.... 31.03.19, 20:45
                                            Papierosy to największa zmora naszych czasów. Moja szwagierka (chirurg) zmarła na raka płuc w wieku 50-ciu lat. Ja ostatniego papierosa zapaliłem w wieku 40-tu lat.
                                          • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 20:48
                                            ehm
                                            • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 20:57
                                              Sol sol, rzucisz dla mnie pety?
                                              • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 20:59
                                                sorry ale nie
                                                • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 21:04
                                                  i to mnie smuci :(
                                      • yesterday56 Re: c.d.... 31.03.19, 20:32
                                        Racja, AA są wszędzie.
                                    • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 20:42
                                      Raczej pilnują stanu zdrowia jak oczka w głowie, zwłaszcza kobiety
                                      • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 21:06
                                        Czas na "the last cap of tea today...Welcome You "
                                        • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 21:09
                                          hmmmm, ich will lieber den Wassersprudel
                                          • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 21:15
                                            jesli co lubie ? wasserprudel..?
                                            • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 21:17
                                              mam zapytać - co lubisz?:)
                                              • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 21:21
                                                juz nie...wassersprudel to gazow. woda...spoko google pomógł jak zwykle z tekstem
                                                • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 21:24
                                                  a co? nie lubisz bąbelków? ja - lubię :)
                                                  • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 21:28
                                                    tja...w browarku świeżym owszem :-)
                                                  • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 21:29
                                                    browarek brzmi po Kiepskiemu
                                                  • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 21:46
                                                    nawet tyle ? nie oglondam tv od lat
                                                  • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 21:49
                                                    hmmm, zapadło mi w pamięć
                                                  • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 21:52
                                                    huishu...ageofwar..albo La albo ABC...
                                                  • ms_propolis Re: c.d.... 31.03.19, 21:53
                                                    tak nisko mnie cenisz.... ? To przykre, pa, idę spać
                                                  • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 22:00
                                                    noo...paa
                                                  • yesterday56 Re: c.d.... 31.03.19, 22:05
                                                    Wojna wyszła za Holendra, La wyszła za Czernego, urodzi dwojaczki w lipcu, a ABC nadal piecze się w Australii. :) Pomogłem? :)
                                                  • solosol Re: c.d.... 31.03.19, 22:06
                                                    bajka pt. espresso ?
                                                  • ageofwar Re: c.d.... 31.03.19, 22:24
                                                    o masz! Solosol trza toszku zaufac ludziom😊
                                                  • ageofwar Re: c.d.... 31.03.19, 22:25
                                                    *troszku
                                                  • yesterday56 Re: c.d.... 31.03.19, 22:30
                                                    Że co, przeginka z tym Holendrem?
                                                  • ageofwar Re: c.d.... 31.03.19, 22:39
                                                    No przeginka, bo juz mija 5 miesiecy... I cant believe it!
                                                  • yesterday56 Re: c.d.... 31.03.19, 22:47
                                                    Also, solltest du als erste Anrufen. ;)
                                                  • ageofwar Re: c.d.... 31.03.19, 22:53
                                                    W woli wyjasnienia... jest singlem...😂👍💍🙈🎄🍀🌎
                                                  • yesterday56 Re: c.d.... 31.03.19, 23:15
                                                    Nie jestem fanem Holendrów, chociaż popieram ich stosunek do Niemców (mówią, że Niemcom można zagrać marsz i oni pójdą na śmierć za Führerem). Holender znający biegle Angielski i Niemiecki bardzo mnie rozczarował. Jechałem z nim samochodem na Śląsk i spotkaliśmy wóz chłopski z węglem i on chciał robić zdjęcia, ja mu wytrąciłem aparat z ręki, w samochodzie był jeszcze mój szef Niemiec.
                                                    Na parkingu firmy na Śląsku ten Holender zauważył nowe Mercedesy i powiedział, że to pewnie kradzione z Niemiec. Mój szef Niemiec szybko przeszedł na inne tematy, i to chyba uchroniło tego Holendra przed moim strzałem w jego szczękę.
                                                  • yesterday56 Re: c.d.... 01.04.19, 00:01
                                                    I also do not believe it. Ale Ty to zmyśliłaś, prawda?
                                                  • ageofwar Re: c.d.... 01.04.19, 06:40
                                                    Mozesz myslec, co chcesz😁. Wazne, ze ja trzymam sie z daleka od toksycznych ludzi tzn ograniczylam kontakt do minimum😊. Od kilku miesiecy mam wewnetrzny spokoj.
                                                  • ageofwar Re: c.d.... 01.04.19, 13:18
                                                    Uwaga Człowieki!!!!
                                                    Mam niusa... dowiedziałam się, ze będę MAMĄ 😁👶💑👣

Możecie mi pogratulować :D
                                                  • yesterday56 Re: c.d.... 01.04.19, 13:24
                                                    Szczere gratulacje! Ale znowu nas wkręcasz w te swoje gierki?
                                                  • ageofwar Re: c.d.... 01.04.19, 14:38
                                                    yesterday56 gierki?🤨ja tam ostatnia do hazardu jestem...🤑🤑🤑 no chyba, że jakiś rozbierany 🤣🤣🤣
                                                  • yesterday56 Re: c.d.... 01.04.19, 14:50
                                                    Ale pomysł na prima aprilis doskonały. :)
                                                  • solosol Re: c.d.... 01.04.19, 15:30
                                                    Noo Gawiedzi Kochana !!! Nasz wątek ma już 146 wpisów !!!
                                                    Zaraz dogonimy Babole...Czernego :-)))
                                                  • 2maja50 Re: c.d.... 01.04.19, 18:36
                                                    Ksiegowy czy co???
                                                  • ageofwar Re: c.d.... 01.04.19, 18:41
                                                    Olusiowi sie nudzi. Uzaleznil sie od tego przybytku. Tylko wspolczuc...

Jestem rozczarowana😭, gdyz nikt nie zapytal jak sie czuje i kto jest ojcem😂
                                                  • 2maja50 Re: c.d.... 01.04.19, 18:44
                                                    Jesli piszesz to czujesz sie dobrze i jestes szczesliwa. Po co pytac kto jest ojcem jak wszystkie dzieci nasze sa??? Ja bym za to chcisla wyrazic swoja gleboka niechec do facetow bez jaj...ale w kontekscie Twojej ciazy to niestosowne ;)
                                                  • yesterday56 Re: c.d.... 01.04.19, 19:07
                                                    Ale których to uznajesz za "bez jaj", którzy tak ciężko Cię skrzywdzili?