Dodaj do ulubionych

Samotna mama 40+

05.03.20, 18:33
czy samotna mama 40 + ma szansę w tym zwariowanym świecie na normalny związek...?czy liczy się tylko wygląd i łóżko...? Znajdzie się jakiś odważny? Interesuje mnie inteligentny osobnik w zbliżonym wieku, z tolerancją na dzieci i potrafiący patrzeć sercem....najchętniej Poznań i okolice, ale to nie jest warunek, jeśli lubi podróżować:-)
Coś mi kiepsko idzie, a czas płynie... nie, nie jestem zdesperowana, tylko mam dość mierzenie się ze wszystkim samotnie.........
evzka
Obserwuj wątek
    • stasi1 Re: Samotna mama 40+ 06.03.20, 08:52
      Bez wyglądu to marne szanse. Tak jak u mężczyzn jak i kobiet. A masz okazję kogoś poznać i odrzucasz od razu czy t eż jednak jakoś próbujesz i niestety w bliższej znajomości to już nie wychodzi?
    • l.george.l Re: Samotna mama 40+ 10.03.20, 02:18
      Żeby nie mierzyć się ze wszystkim samotnie... - trzeba sporo zaoferować w zamian. Właśnie jestem po rozstaniu z kochanką, która też nie chciała się mierzyć ze wszystkim samotnie, a że ja nie miałem czasu, by zajmować się jej domem, bo mam swój, żonę i absorbującą pracę, to związek zaczął się sypać. Musisz też wziąć pod uwagę, że w Twojej grupie wiekowej samotnych facetów, w dodatku normalnych facetów, na rynku nie ma. Ten, który pisze rano i wieczorem, ale spotkać się nie chce, z pewnością ma żonę. Utrzymuje z Tobą kontakt, by Cię ewentualnie bzyknąć, kiedy żona wyjedzie do matki czy na delegację. Założę się, że każdy żonaty facet marzy o okazjonalnej kochance. Tyle że znalezienie takiej, co to czeka na ławce rezerwowej, też wcale łatwe nie jest. Reasumując... liczy się wygląd, łóżko i gotowość do bycia w rezerwie bez ambicji gry przez cały mecz.
      • evzka Re: Samotna mama 40+ 10.03.20, 22:35
        no to mam takiego w głębokim poważaniu.....a ten jest sam, po rozwodzie a ponieważ został publicznie ośmieszony....boi się wejścia w relację........ma do tego prawo, ale to jego życiu i jego czas mu ucieka.....myślę, że już jego czas minął......
        a Ty....no cóż...wiele sobą nie prezentujesz i pogratulować dobrego samopoczucia......wszystko kiedyś do człowieka wraca i to szybciej niż się wydaje......
    • john.adams10 Re: Samotna mama 40+ 12.03.20, 07:17
      Witam, nazywam się John Adams, mam 50 lat i szukam kobiety do poważnego związku. jeśli ktoś jest zainteresowany, możesz napisać na mój adres e-mail: adamsmaxwell08@gmail.com
      • evzka Re: Samotna mama 40+ 12.03.20, 07:30
        ciekawe kiedy się okaze, że masz jakieś artefakty z którymi nic nie możesz zrobić a ja mam je wykupić, odebrać czy cokolwiek.......
        nie wierzę, że obcokrajowcy przeszukują fora i szukają miłosci........
          • evzka Re: Samotna mama 40+ 12.03.20, 13:16
            nie , ci wszyscy to tylko naciągacze.....wcale mnie nie kręcą...już kilku spławiłam, wiem o co chodzi.........nie dam się wkręcić......
            za tym stoją Polacy niestety.......
            • marco_5 Re: Samotna mama 40+ 12.03.20, 15:10
              no popatrz,...nie wpadlbym na to, ze kryje sie za tym oszustwo !
              tego powiedzmy " kogos " - mozna znalezc po IT - adresie, skad nadaje.
              Pytanie ..czy warto babrac sie, zarobic ....krecac takie tanie numery ? :)

Dla mnie ktos sobie robi zwykle ..." jaja " :)
              Musialaby byc rzeczywiscie jakas idiotka ..piszac na ten E-mail.
                • evzka Re: Samotna mama 40+ 12.03.20, 16:40
                  "pienknie" wygląda:-D
                  wciągają kobiety w rozmowy, prawią komplementy i nagle okazuje się, ze mają jakąś przesyłke do odebrania, trzeba opłacić cło itp itd, pomysłów wiele-byleby zakochana sypnęła kasą...a potem szukaj wiatru
                  Pewnie się zaraz okaże, że to biedny wojskowy siedzi gdzieś na placówce, zdobył nielegalnie jakieś "artefakty" a Ty masz je odebrać głupia kobieto....
                  • marco_5 Re: Samotna mama 40+ 12.03.20, 20:05
                    Aby jakies pieniadze wyludzic to trzeba z taka "zakochana" najpierw pisac..aby byla zakochana ..:)
                    i przeslala kase...albo ?
                    ktora kobieta jest taka naiwna i przesle od razu pieniadze ? chyba taka, ktora nie mysli kompletnie.
                    nawet jakas milionerka nie pozwoli sie przez jakiegos nygusa wyrolowac, jezeli nawet o male sumy chodzi !
                    Pomysli, ze taki dupek nie bedzie robil ze mnie ..idiotki ! :)
                      • marco_5 Re: Samotna mama 40+ 12.03.20, 23:05
                        aczkolwiek, fajnie przeciez ..zwariowac na punkcie milosci ..:) nooo bez przelewania pieniedzy..:))
                        noo dobrze, ze ty jestes rozsadna, widac dojrzala kobieta..!
                        naprawde, kiepsko ci idzie ? jak nadmieniasz...

• evzka Re: Samotna mama 40+ 13.03.20, 07:10
                          hmmm może to nie tak do końca, że zupełnie nikogo nie ma na horyzoncie, ale często jest tak, że chciałby ale...jeden się boi, drugi odzywa co 2 miesiące, trzeci......może nie będę zapeszać............
                          • marco_5 Re: Samotna mama 40+ 13.03.20, 10:11
                            a moze stawiasz za wysoko ..poprzeczke ?
                            fakt, tacy dochodzacy .."od czasu do czasu" - to troche komplikuje sytuacje !
                            albo ..i nie :) jesli, potrzebujesz swego spokoju...

• evzka Re: Samotna mama 40+ 13.03.20, 18:31
                              haha za wysoko...ma być tylko czytaty i pisaty?
                              ja nie muszę niczego stawiać, sami się boją, bo jestem osobą wykształconą i świetnie poradziłam sobie w wielu sytuacjach kryzysowych...zbyt wielu...więc Ci co mnie znają pewnie się zastanawiają po co mi facet, bo wydaje im się, ze trudno mi zaimponować......nie jestem z tych, którym facet jest potrzebny do holowania przez życie.......co nie zmienia faktu, że byłoby miło jakby taki się znalazł
                              • marco_5 Re: Samotna mama 40+ 14.03.20, 01:08
                                jesli tylko czytaty i pisaty ...to moze za nisko stawiasz poprzeczke... ? :)

podpowiedz mi Plis, booo zaczynam sie bac - czym mozna ci zaimponowac :)
                                wiadomo, w dzisiejszych czasach...jakie co poniektore kobiety maja wymagania ....Porsche Macan itd. ech
                                nie wiem czy dam rade...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka