Dodaj do ulubionych

głupie pytanie

07.05.21, 21:19
czy ktoś może mnie oświecić jak to wygląda jak się podaje adres mailowy i dopiskiem - szukam sponsora/ki?
Ktoś się decyduje umawiacie się w publicznym miejscu w celu konsumpcji takiej znajomości potem jedna ze stron zostawia pieniądze/kosztowne cacko/czy nie wiem co jeszcze i jest po wszystkim?
umawiacie się w hotelu/miejscu odosobnienia i jada??? chociaż jakieś badania sobie pokazujecie czy nie "zaufanie to podstawa" Mi to zwykłym kur- em jedzie

To nie wygodniej pójść do burdelu? tam wszystkie dziwki/towarzyszki/czy jak je tam zwał mają badania regularnie robione, odpadają choroby weneryczne i inne niespodzianki:)
Bierzesz taką/takiego z ulicy i nawet imienia i nazwiska nie znasz. To nie wygodniej puknąć koleżankę/kolegę z pracy, sąsiadkę/da, ekspedientkę ze sklepu osiedlowego....

Czy ktoś jest wstanie zapalić ten kaganek wiedzy w mej małej i chyba ciasnej główce??? Jak to jest? nie musisz pisać jak chcesz mnie obrażać.
Obserwuj wątek
    • sam_uni Re: głupie pytanie 08.05.21, 11:02
      > czy ktoś może mnie oświecić jak to wygląda jak się podaje adres mailowy i dopiskiem - szukam sponsora/ki?
      > To nie wygodniej pójść do burdelu?

Chyba pomyliłaś coś.
      Szuka sponsora kto nie chce odprowadzać "podatku" do stręczyciela.
      Taka nowocześniejsza odmiana galerianek.
      A klient? Pewnie ten co korzysta z usług przy szosie też.

• stasi1 Re: głupie pytanie 09.05.21, 09:11
      Ale aby puknąć koleżankę, sąsiadkę to trzeba się nachodzić. Przecież nikt nie będzie sie pytał koleżanek czy puknie się za kasę. Czy ewentualnie kolegów o to samo.
      • sam_uni Re: głupie pytanie 09.05.21, 10:15
        Czasami nie trzeba... I bez kasy.
        Znaczy tak mi się wydaje, bo ja pewne sygnały kasuję w zarodku. Fajną żonę mam po prostu i nie jestem zainteresowany.
        A co słyszałem plotki wewnątrz zespołu o koleżance co się odbiła ode mnie... to już inne sprawy.
      • coccinella Re: głupie pytanie 09.05.21, 14:12
        stasi1 napisał:

> Ale aby puknąć koleżankę, sąsiadkę to trzeba się nachodzić. Przecież nikt nie b
        > ędzie sie pytał koleżanek czy puknie się za kasę. Czy ewentualnie kolegów o to
        > samo.
        wyjedz na szkolenie (zapewne i plus u pracodawcy zgarniesz jeśli je zorganizujesz....) tam już na starcie lista się tworzy....
        • stasi1 Re: głupie pytanie 09.05.21, 14:40
          U mnie nie dają szkoleń a jak już się trafi to sami faceci. Kiedyś byłem na szkoleniu z księgowości (sam zapłaciłem) i to był strzał w dziesiątkę. Same chyba kobiety . Ze szkolenia i tak żadnego pożytku zresztą kadra specjalnie się n a tym nie znała. Vat 22 procent odliczali od kwoty brutto. Od netta też, nie robiło to na nich wrażenia. Ale poznałem tam dziewczynę z którą chodziłem popływać w jeziorkach szczęśliwickich(ona od kilku lat nie pracowała i tylko takie zabawy miała) oraz na Sylwestra. Tam poznałem moją prawie dziewczynę.
          • coccinella Re: głupie pytanie 09.05.21, 15:22
            stasi1 napisał:

> U mnie nie dają szkoleń a jak już się trafi to sami faceci. Kiedyś byłem na szk
            > oleniu z księgowości (sam zapłaciłem) i to był strzał w dziesiątkę. Same chyba
            > kobiety . Ze szkolenia i tak żadnego pożytku zresztą kadra specjalnie się n a t
            > ym nie znała. Vat 22 procent odliczali od kwoty brutto. Od netta też, nie robił
            > o to na nich wrażenia. Ale poznałem tam dziewczynę z którą chodziłem popływać w
            > jeziorkach szczęśliwickich(ona od kilku lat nie pracowała i tylko takie zabawy
            > miała) oraz na Sylwestra. Tam poznałem moją prawie dziewczynę.
            i widzisz płacić nie trzeba i po tym Twoim poście toi nawet może w miłość uwierzę....:)
          • marco_5 Re: głupie pytanie 11.05.21, 16:33
            stasi1 napisał:

>. Kiedyś byłem na szkoleniu z księgowości (sam zapłaciłem) i to był strzał w dziesiątkę.
            Same chyba kobiety .

Musialo byc wesolo chyba same sie "pod stol" pchaly.....Ty wiesz gdzie jest fajnie !
            Byly egzaminy ?
            • coccinella Re: głupie pytanie 11.05.21, 17:12
              marco_5 napisał:

> stasi1 napisał:
              >
              > >. Kiedyś byłem na szkoleniu z księgowości (sam zapłaciłem) i to był strzał
              > w dziesiątkę.
              > Same chyba kobiety .
              >
              > Musialo byc wesolo chyba same sie "pod stol" pchaly.....Ty wiesz gdzie jest faj
              > nie !
              > Byly egzaminy ?

pewnie ustny:)
              • marco_5 Re: głupie pytanie 11.05.21, 19:16
                tez tak pomyslalem, ze byly miedzy innymi ustne egzaminy,....jakby inaczej ?
                Stasi, ciekawe czy wszystkie kobiety zdaly ? Ty to chyba wiadomo...albo byly problemy :)) tyle Kobiet....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka