kokolores 21.01.05, 19:40 ...wypoczynku!!!Po tych wizytach pora odpoczac i sie odprezyc.Wypozyczylam wlasnie trzy filmy DVD i bede sie caaaaly weekend wylegiwac na kanapie!! Opowiem wam potem czy byly dobre. Pa,pa!Narazie! Koko Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ejno Re: Weekend pod znakiem... 21.01.05, 21:27 A ja dostałam Hero na dvd od Generała :)i też będę leżała odłogiem i będę robiła NIC:):) Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Re: Weekend pod znakiem... 22.01.05, 11:59 Leżała odłogiem? Generał wyjeżdża... :p ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
mike79 Re: Weekend pod znakiem... 22.01.05, 00:56 ... sniegu, w koncu po to czlek ma wakacje zeby sobie moc skoczyc np w jakies gory :) a wiec juz jutro bedzie mike from zakopane Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Weekend pod znakiem... 22.01.05, 00:59 Przeleżę w pościeli - taki mam plan :) Odpowiedz Link Zgłoś
martuha Re: Weekend pod znakiem... 22.01.05, 11:59 pod haslem imprez i spotkan towarzyskich. od sylwestra mialam orzerwe. czas nadrobic zaleglosci :) Odpowiedz Link Zgłoś
jetbang Re: Weekend pod znakiem... 22.01.05, 13:53 sprzatania komputera... ehhhh Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: Weekend pod znakiem... 22.01.05, 19:32 No prosze znowu jakas nieoczekiwana imprezka!A tak chcialam odpoczac. :o) Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: Weekend pod znakiem... 23.01.05, 11:49 Wszystko do nadrobienia prawda?! Dzis jest w planie tylko lenistwo,lenistwo i .................lenistwo. Moja cora wraz z moim najdrozszym wlasnie robia sniadanko,woda w wannie juz na mnie czeka ,ide sie odprezyc.Jeszcze tylko jakies bicze wodne by sie przydaly,he,he! Pa. Koko Odpowiedz Link Zgłoś
zo_h Re: Weekend pod znakiem... 23.01.05, 22:15 Pod znakiem wypoczynku, aktywnego i mniej aktywnego ... a na pewno odpoczynku od komputera!! Klawiaturo precz :) - tak było przez weekend ... a teraz powrót do szarej rzeczywistosci :D. Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: Weekend pod znakiem... 29.01.05, 13:28 ...pijanstwa za zdrowie i pomyslnosc Najdrozszego ,ktory ma dzis okragle urodziny!! 100 lat,100 lat..........chrypke mam :o) Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: Weekend pod znakiem... 29.01.05, 16:04 Noooo to sie Koko u ciebie imprezka szykuje niezła:):)A ja zaraz na kulig jade:):) Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: Weekend pod znakiem... 01.02.05, 22:52 Oj byla imprezka,byla i zostanie niezapomniana z cala pewnoscia! :o) Odpowiedz Link Zgłoś
zo_h Re: Weekend pod znakiem... 01.02.05, 22:54 kokolores napisała: "Oj byla imprezka,byla i zostanie niezapomniana z cala pewnoscia! :o)" Również przez sąsiadów? :> Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: Weekend pod znakiem... 02.02.05, 16:15 Impreza nie odbywala sie w domu.Mielismy wypozyczona sale .Jedynym sasiadami byly trupy na pobliskim cmentarzu,he,he.A oni sie raczej nie skarza! :o) Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: Weekend pod znakiem... 02.02.05, 22:48 Piatek - towarzyskie ofladanie filmow, sobota - ogladnie filmow w damskim jednoosobowym towarzystwie :) i spagetti :) Odpowiedz Link Zgłoś
zo_h Re: Weekend pod znakiem... 05.02.05, 23:12 Weekend ... nie będzie to zbytno odkrywcze ... pod znakiem nauki :/. Dziś egzamin a jutro zabieram się za naukę do następnego egzaminu. Ta sesja wyjątkowo dłuży mi się niemiłosiernie. Od nie wiem kiedy ciągle jest coś do nauczenia się, ciągle powinienem siedziec nad czym a i czesto jest tak, że ucze się czegoś nad czym teoretycznie powienienem siedzieć dzień wcześniej. Co tu dużo nie wyrabiałem się czasem, ale teraz na szczęście już tylko ostatki :D. Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: Weekend pod znakiem... 18.02.05, 13:56 ...pracy. Wprawdzie mam sporo nadogdzin ,ale niestety nie moge ich narazie wybrac. Duuuuzo pracy na mnie czeka! :o) Odpowiedz Link Zgłoś
zo_h Re: Weekend pod znakiem... 18.02.05, 14:06 A ja w sobotę i niedzielę idę na pierwsze wykłady w tym semestrze, od 8 do 15 :). Nie wiem jak moje cztery litery zniosą tyle siedzenia, ale postaram się dac radę :). Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: Weekend pod znakiem... 25.02.05, 01:32 zo_h napisał: > A ja w sobotę i niedzielę idę na pierwsze wykłady w tym semestrze, od 8 do > 15 :). Nie wiem jak moje cztery litery zniosą tyle siedzenia, ale postaram się > dac radę :). Popytaj tych co tak maja na codzien! A tak swoja droga to ile wiekow zamierzasz jeszcze studiowac,he?? Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: Weekend pod znakiem... 25.02.05, 17:49 Piatek odpoczynek. Sobota ..........znowu czyjes urodziny - impreza:o) Niedziela odpoczynek. :o) Odpowiedz Link Zgłoś
very_famous Re: Weekend pod znakiem... 25.02.05, 19:51 Sobota/niedziela zasuwam do pracy, może w międzyczasie będzie trochę przyjemności. Odpowiedz Link Zgłoś