Dodaj do ulubionych

Weekend pod znakiem...

21.01.05, 19:40
...wypoczynku!!!Po tych wizytach pora odpoczac i sie odprezyc.Wypozyczylam
wlasnie trzy filmy DVD i bede sie caaaaly weekend wylegiwac na kanapie!!
Opowiem wam potem czy byly dobre.
Pa,pa!Narazie!
Koko
Obserwuj wątek
    • ejno Re: Weekend pod znakiem... 21.01.05, 21:27
      A ja dostałam Hero na dvd od Generała :)i też będę leżała odłogiem i będę
      robiła NIC:):)
      • dociek Re: Weekend pod znakiem... 22.01.05, 11:59
        Leżała odłogiem? Generał wyjeżdża... :p ;)))
    • mike79 Re: Weekend pod znakiem... 22.01.05, 00:56
      ... sniegu, w koncu po to czlek ma wakacje zeby sobie moc skoczyc np w jakies
      gory :) a wiec juz jutro bedzie

      mike from zakopane
    • sloggi Re: Weekend pod znakiem... 22.01.05, 00:59
      Przeleżę w pościeli - taki mam plan :)
      • martuha Re: Weekend pod znakiem... 22.01.05, 11:59
        pod haslem imprez i spotkan towarzyskich. od sylwestra mialam orzerwe. czas
        nadrobic zaleglosci :)
    • jetbang Re: Weekend pod znakiem... 22.01.05, 13:53
      sprzatania komputera...
      ehhhh
    • kokolores Re: Weekend pod znakiem... 22.01.05, 19:32
      No prosze znowu jakas nieoczekiwana imprezka!A tak chcialam odpoczac.
      :o)
      • martuha Re: Weekend pod znakiem... 23.01.05, 09:13
        takie rozczarowanie ;)
        • kokolores Re: Weekend pod znakiem... 23.01.05, 11:49
          Wszystko do nadrobienia prawda?!
          Dzis jest w planie tylko lenistwo,lenistwo i .................lenistwo.
          Moja cora wraz z moim najdrozszym wlasnie robia sniadanko,woda w wannie juz na
          mnie czeka ,ide sie odprezyc.Jeszcze tylko jakies bicze wodne by sie
          przydaly,he,he!
          Pa.
          Koko
    • zo_h Re: Weekend pod znakiem... 23.01.05, 22:15
      Pod znakiem wypoczynku, aktywnego i mniej aktywnego ... a na pewno odpoczynku
      od komputera!! Klawiaturo precz :) - tak było przez weekend ... a teraz powrót
      do szarej rzeczywistosci :D.
    • kokolores Re: Weekend pod znakiem... 29.01.05, 13:28
      ...pijanstwa za zdrowie i pomyslnosc Najdrozszego ,ktory ma dzis okragle
      urodziny!!
      100 lat,100 lat..........chrypke mam
      :o)
    • ejno Re: Weekend pod znakiem... 29.01.05, 16:04
      Noooo to sie Koko u ciebie imprezka szykuje niezła:):)A ja zaraz na kulig
      jade:):)
      • kokolores Re: Weekend pod znakiem... 01.02.05, 22:52
        Oj byla imprezka,byla i zostanie niezapomniana z cala pewnoscia!

        :o)
        • zo_h Re: Weekend pod znakiem... 01.02.05, 22:54
          kokolores napisała: "Oj byla imprezka,byla i zostanie niezapomniana z cala
          pewnoscia! :o)"

          Również przez sąsiadów? :>
          • kokolores Re: Weekend pod znakiem... 02.02.05, 16:15
            Impreza nie odbywala sie w domu.Mielismy wypozyczona sale .Jedynym sasiadami
            byly trupy na pobliskim cmentarzu,he,he.A oni sie raczej nie skarza!
            :o)
    • ejno Re: Weekend pod znakiem... 02.02.05, 22:48
      Piatek - towarzyskie ofladanie filmow, sobota - ogladnie filmow w damskim
      jednoosobowym towarzystwie :) i spagetti :)
    • zo_h Re: Weekend pod znakiem... 05.02.05, 23:12
      Weekend ... nie będzie to zbytno odkrywcze ... pod znakiem nauki :/. Dziś
      egzamin a jutro zabieram się za naukę do następnego egzaminu. Ta sesja
      wyjątkowo dłuży mi się niemiłosiernie. Od nie wiem kiedy ciągle jest coś do
      nauczenia się, ciągle powinienem siedziec nad czym a i czesto jest tak, że ucze
      się czegoś nad czym teoretycznie powienienem siedzieć dzień wcześniej. Co tu
      dużo nie wyrabiałem się czasem, ale teraz na szczęście już tylko ostatki :D.
    • kokolores Re: Weekend pod znakiem... 18.02.05, 13:56
      ...pracy.
      Wprawdzie mam sporo nadogdzin ,ale niestety nie moge ich narazie wybrac.
      Duuuuzo pracy na mnie czeka!
      :o)
      • zo_h Re: Weekend pod znakiem... 18.02.05, 14:06
        A ja w sobotę i niedzielę idę na pierwsze wykłady w tym semestrze, od 8 do
        15 :). Nie wiem jak moje cztery litery zniosą tyle siedzenia, ale postaram się
        dac radę :).
        • kokolores Re: Weekend pod znakiem... 25.02.05, 01:32

          zo_h napisał:

          > A ja w sobotę i niedzielę idę na pierwsze wykłady w tym semestrze, od 8 do
          > 15 :). Nie wiem jak moje cztery litery zniosą tyle siedzenia, ale postaram się
          > dac radę :).

          Popytaj tych co tak maja na codzien!
          A tak swoja droga to ile wiekow zamierzasz jeszcze studiowac,he??
    • kokolores Re: Weekend pod znakiem... 25.02.05, 17:49
      Piatek odpoczynek.
      Sobota ..........znowu czyjes urodziny - impreza:o)
      Niedziela odpoczynek.
      :o)
      • very_famous Re: Weekend pod znakiem... 25.02.05, 19:51
        Sobota/niedziela zasuwam do pracy, może w międzyczasie będzie trochę
        przyjemności.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka