k_madame 02.02.05, 15:36 no i co ja na to poradzę??Że uwielbiam??Za inteligencje,poczucie humoru i talent do pióra...:)buizaaaak Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inna-bajka Re: Uwielbiam profesora8 02.02.05, 15:47 Profesor - to narcyz, im prędzej to zrozumie tym leki zaczną szybciej działać ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
profesor8 Fan Club -Profesore8 , open 10-22 02.02.05, 23:44 Od razu narcyz.Dam sie troche pouwielbiac:))) Swoja droga mozecie otworzyc fan klub profesora8,pod warunkiem ze beda tam nalezec same panienki do lat 60 ! Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Fan Club -Profesore8 , open 10-22 02.02.05, 23:46 Zapomniałes dodać ...dziewice.... Odpowiedz Link Zgłoś
profesor8 Re: Fan Club -Profesore8 , open 10-22 02.02.05, 23:48 nie lubie rekodziela Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Fan Club -Profesore8 , open 10-22 02.02.05, 23:50 No,ale miałbys "gwarancje" wiernosci i oddania ;P Odpowiedz Link Zgłoś
profesor8 Re: Fan Club -Profesore8 , open 10-22 02.02.05, 23:53 Tego sie nie ma nigdy,im bardziej sie o to niedba tym kobieta jest wierniejsza Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Fan Club -Profesore8 , open 10-22 03.02.05, 00:09 Tak to ciekawa teoria, nalezy przyjąc opcje ...wierna inaczej ... Odpowiedz Link Zgłoś
rene8 Re: Uwielbiam profesora8 03.02.05, 00:03 Absolutnie sie z panem nie zgadzam Profesorze 10 lat byłam w chorym zwiazku. Od roku wiem co to spełnienie i miłość. Jestem szczęśliwa. I nie szukam wrażeń. Tak jak to robiłam wcześniej bo mój partner być może miał podobne zdanie do pana. Odpowiedz Link Zgłoś
profesor8 Re: Uwielbiam profesora8 03.02.05, 08:33 To teraz prosze mi odpowiedziec dlaczego 10 lat bylas Rene wierna,zeby potwierdzic to co napisalem wyzej? Przepraszam ze dotknalem nie zalatwionego problemu-have a nice day ...:) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Uwielbiam profesora8 03.02.05, 18:32 Niektórzy tkwią w swoich związkach z rozpędu, inni - bo nie mają odskoczni, jeszcze inni w imię zasad, które wyznają itp., itd., itp. Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyczna30 raczej jednak anty fan club profesora8 03.02.05, 08:46 a dlaczego to już zainteresowana osoba powinna wiedzieć .... Odpowiedz Link Zgłoś
profesor8 nie podejme dyskusji 03.02.05, 08:56 Do milosci nikgo nie wolno zmuszac:) Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyczna30 Re: nie podejme dyskusji 03.02.05, 12:01 komuś się chyba coś pomyliło ... do jakiej miłości??? hehe :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sexista Re: Uwielbiam profesora8 IP: 81.219.15.* 03.02.05, 21:28 hej profesor, czy ty w ogole pracyujesz, spisz, jesz ?? Pytam si egluio bo ty ciagle jestes na forum i wrzucasz 3 grosze do kazdego watku. Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Uwielbiam profesora8 03.02.05, 21:29 A ty z kolei masz aktualnie antrakt w posuwaniu? Odpowiedz Link Zgłoś
profesor8 Re: Uwielbiam profesora8 03.02.05, 21:31 sporobuj tak :)) Sprawdzaj godziny wpisow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sexista Re: Uwielbiam profesora8 IP: 81.219.15.* 03.02.05, 21:58 sorry za moze zlosliwy wydzwiek mych slow, to bylo ot takie spostrzezenie. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Uwielbiam profesora8 04.02.05, 14:19 Nedzna kreaturka, o malutkim lebku z umyslowoscia misia, ktory tak im bardziej patrzyl w glab studni, tym bardziej nie mogl w niej znalezc swego kumpla - Prosiaczka Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: Uwielbiam profesora8 04.02.05, 14:33 Mario. Masz dzisiaj wisielczy humor. " Nigdy nie zapominam o tym, że już samo istnienie jest radością.(K.Hepburn):) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Uwielbiam profesora8 04.02.05, 14:37 No tak, roslina sie tez cieszy, ze istnieje- vide "profesor", tfu! Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: Uwielbiam profesora8 04.02.05, 14:43 A to poprawi Ci humor? Ale już więcej na tę okoliczność nie pamiętam aforyzmów:) " Radość, jak wiosna, otwiera wszystkie pąki zamkniętego w sobie człowieka" (j.P.Richter) Byle do wiosny! Mario! Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Uwielbiam profesora8 04.02.05, 14:49 Juz sam widok wpisow palanta wywoluje usmiech na mej twarzy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malutki Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 14:46 Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 14:49 Alez ja Tobie niczego nie zazdroszcze, mozesz byc pewien :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malutki Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 15:43 nie masz juz szans, widziałenm ciebie na randkach, marys ty jestes horrorem he, he, he Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:44 swietnie! Popdaj linka:) Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 14:53 Malutki, a jakie to uczucie: Tak jak stopy niosą ciało, tak uczucie niesie duszę? Ehhhhhhhhh, to inne chyba?:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 14:55 Nie pisz mu tak, bo nie rozumie, co chcesz mu powiedziec :) Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 14:59 Ja Cię Mario do uśmiechu namawiam, bo chcę żeby dziś wszyscy byli weseli...tak jak ja....Prawdopodobnie to się udziela:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:03 No toz mowie, ze sie prawie kulam ze smiechu czytajac to co "profesor" raczyl wypierdziec ze swojego rozumku :) Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:11 To prawda. Często daje powody do śmiechu, a śmiech to zdrowie! Nie lubisz jego poczucia humoru? Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:15 Tak samo jak lubie poczucie humoru pensjonariuszy z Tworek:) Zreszta na to samo wychodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:22 To Ci imić profesor zalazł za skórę chyba...też to potrafi:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:26 Juz Napoleon powiedzial do Fouchego- Zdrade mozna wybaczyc, glupoty nigdy. Taka wsza nie jest w stanie zalezc mi za skore :) Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:40 A ja mówię do Ciebie: Olej kompa i wybierz się w plener, albo do pubu (co kto lubi). Ja tak teraz zrobię...Miłego popołudnia życzę! Pa! Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:42 Jutro jestem na plener umowiony. Dzis jeszcze posmieje sie z kalek ( choc to ponoc niehumanitarne) :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malutki twojej głupoty z pewnoscia marys he,he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 15:45 Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: twojej głupoty z pewnoscia marys he,he 04.02.05, 15:46 spad juz polsmrodku z dwupierdzianu grochu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malutki Re: twojej głupoty z pewnoscia marys he,he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 15:48 Marys ty mowisz do lusterka!! Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: twojej głupoty z pewnoscia marys he,he 04.02.05, 15:52 nie- do Ciebie, ale widac nie rozumiesz. Nie dziwie sie... Zdolnosc percepcji jest ograniczona przez alkohol. lecz sie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malutki Re: twojej głupoty z pewnoscia marys he,he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 16:08 ty wiesz to najlepiej Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: twojej głupoty z pewnoscia marys he,he 04.02.05, 16:09 tak, w tym przypadku na pewno :) Odpowiedz Link Zgłoś