Dodaj do ulubionych

Uwielbiam profesora8

02.02.05, 15:36
no i co ja na to poradzę??Że uwielbiam??Za inteligencje,poczucie humoru i
talent do pióra...:)buizaaaak
Obserwuj wątek
    • inna-bajka Re: Uwielbiam profesora8 02.02.05, 15:47
      Profesor - to narcyz, im prędzej to zrozumie tym leki zaczną szybciej
      działać ;)))
      • profesor8 Fan Club -Profesore8 , open 10-22 02.02.05, 23:44
        Od razu narcyz.Dam sie troche pouwielbiac:)))
        Swoja droga mozecie otworzyc fan klub profesora8,pod warunkiem ze beda tam nalezec
        same panienki do lat 60 !
        • libressa Re: Fan Club -Profesore8 , open 10-22 02.02.05, 23:46
          Zapomniałes dodać ...dziewice....
          • profesor8 Re: Fan Club -Profesore8 , open 10-22 02.02.05, 23:48
            nie lubie rekodziela
            • libressa Re: Fan Club -Profesore8 , open 10-22 02.02.05, 23:50
              No,ale miałbys "gwarancje" wiernosci i oddania ;P
              • profesor8 Re: Fan Club -Profesore8 , open 10-22 02.02.05, 23:53
                Tego sie nie ma nigdy,im bardziej sie o to niedba tym kobieta jest wierniejsza
                • libressa Re: Fan Club -Profesore8 , open 10-22 03.02.05, 00:09
                  Tak to ciekawa teoria, nalezy przyjąc opcje ...wierna inaczej ...
    • profesor8 dobranoc 02.02.05, 23:59
      Koniec balu
    • rene8 Re: Uwielbiam profesora8 03.02.05, 00:03
      Absolutnie sie z panem nie zgadzam Profesorze 10 lat byłam w chorym zwiazku.
      Od roku wiem co to spełnienie i miłość. Jestem szczęśliwa. I nie szukam
      wrażeń. Tak jak to robiłam wcześniej bo mój partner być może miał podobne
      zdanie do pana.
      • profesor8 Re: Uwielbiam profesora8 03.02.05, 08:33
        To teraz prosze mi odpowiedziec dlaczego 10 lat bylas Rene wierna,zeby
        potwierdzic to co napisalem wyzej?
        Przepraszam ze dotknalem nie zalatwionego problemu-have a nice day ...:)
        • trzpiot_1 Re: Uwielbiam profesora8 03.02.05, 18:32
          Niektórzy tkwią w swoich związkach z rozpędu, inni - bo nie mają odskoczni,
          jeszcze inni w imię zasad, które wyznają itp., itd., itp.
    • sympatyczna30 raczej jednak anty fan club profesora8 03.02.05, 08:46
      a dlaczego to już zainteresowana osoba powinna wiedzieć ....
      • profesor8 nie podejme dyskusji 03.02.05, 08:56
        Do milosci nikgo nie wolno zmuszac:)
        • sympatyczna30 Re: nie podejme dyskusji 03.02.05, 12:01
          komuś się chyba coś pomyliło ... do jakiej miłości??? hehe :)
    • Gość: sexista Re: Uwielbiam profesora8 IP: 81.219.15.* 03.02.05, 21:28
      hej profesor, czy ty w ogole pracyujesz, spisz, jesz ?? Pytam si egluio bo ty
      ciagle jestes na forum i wrzucasz 3 grosze do kazdego watku.
      • trzpiot_1 Re: Uwielbiam profesora8 03.02.05, 21:29
        A ty z kolei masz aktualnie antrakt w posuwaniu?
      • profesor8 Re: Uwielbiam profesora8 03.02.05, 21:31
        sporobuj tak :))
        Sprawdzaj godziny wpisow!
        • Gość: sexista Re: Uwielbiam profesora8 IP: 81.219.15.* 03.02.05, 21:58
          sorry za moze zlosliwy wydzwiek mych slow, to bylo ot takie spostrzezenie.
    • ania20055 Re: Uwielbiam profesora8 04.02.05, 14:11
      a ten profesor ma zone?
    • mario2 Re: Uwielbiam profesora8 04.02.05, 14:19
      Nedzna kreaturka, o malutkim lebku z umyslowoscia misia, ktory tak im bardziej
      patrzyl w glab studni, tym bardziej nie mogl w niej znalezc swego kumpla -
      Prosiaczka
      • emilka222 Re: Uwielbiam profesora8 04.02.05, 14:33
        Mario. Masz dzisiaj wisielczy humor. " Nigdy nie zapominam o tym, że już samo
        istnienie jest radością.(K.Hepburn):)
        • mario2 Re: Uwielbiam profesora8 04.02.05, 14:37
          No tak, roslina sie tez cieszy, ze istnieje- vide "profesor", tfu!
          • emilka222 Re: Uwielbiam profesora8 04.02.05, 14:43
            A to poprawi Ci humor? Ale już więcej na tę okoliczność nie pamiętam
            aforyzmów:) " Radość, jak wiosna, otwiera wszystkie pąki zamkniętego w sobie
            człowieka" (j.P.Richter) Byle do wiosny! Mario!
            • mario2 Re: Uwielbiam profesora8 04.02.05, 14:49
              Juz sam widok wpisow palanta wywoluje usmiech na mej twarzy :)
    • Gość: malutki Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 14:46
      • mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 14:49
        Alez ja Tobie niczego nie zazdroszcze, mozesz byc pewien :)
        • Gość: malutki Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 15:43
          nie masz juz szans, widziałenm ciebie na randkach,
          marys ty jestes horrorem
          he, he, he
          • mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:44
            swietnie! Popdaj linka:)
      • emilka222 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 14:53
        Malutki, a jakie to uczucie: Tak jak stopy niosą ciało, tak uczucie niesie
        duszę? Ehhhhhhhhh, to inne chyba?:)
        • mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 14:55
          Nie pisz mu tak, bo nie rozumie, co chcesz mu powiedziec :)
          • emilka222 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 14:59
            Ja Cię Mario do uśmiechu namawiam, bo chcę żeby dziś wszyscy byli weseli...tak
            jak ja....Prawdopodobnie to się udziela:)
            • mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:03
              No toz mowie, ze sie prawie kulam ze smiechu czytajac to co "profesor" raczyl
              wypierdziec ze swojego rozumku :)
              • emilka222 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:11
                To prawda. Często daje powody do śmiechu, a śmiech to zdrowie! Nie lubisz jego
                poczucia humoru?
                • mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:15
                  Tak samo jak lubie poczucie humoru pensjonariuszy z Tworek:)
                  Zreszta na to samo wychodzi...
                  • emilka222 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:22
                    To Ci imić profesor zalazł za skórę chyba...też to potrafi:)
                    • mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:26
                      Juz Napoleon powiedzial do Fouchego-
                      Zdrade mozna wybaczyc, glupoty nigdy.

                      Taka wsza nie jest w stanie zalezc mi za skore :)
                      • emilka222 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:40
                        A ja mówię do Ciebie: Olej kompa i wybierz się w plener, albo do pubu (co kto
                        lubi). Ja tak teraz zrobię...Miłego popołudnia życzę! Pa!
                        • mario2 Re: Marys, zazdrosc to bardzo brzydkie uczucie 04.02.05, 15:42
                          Jutro jestem na plener umowiony. Dzis jeszcze posmieje sie z kalek ( choc to
                          ponoc niehumanitarne) :)
                      • Gość: malutki twojej głupoty z pewnoscia marys he,he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 15:45
                        • mario2 Re: twojej głupoty z pewnoscia marys he,he 04.02.05, 15:46
                          spad juz polsmrodku z dwupierdzianu grochu
                          • Gość: malutki Re: twojej głupoty z pewnoscia marys he,he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 15:48
                            Marys ty mowisz do lusterka!!
                            • mario2 Re: twojej głupoty z pewnoscia marys he,he 04.02.05, 15:52
                              nie- do Ciebie, ale widac nie rozumiesz. Nie dziwie sie... Zdolnosc percepcji
                              jest ograniczona przez alkohol. lecz sie :)
                              • Gość: malutki Re: twojej głupoty z pewnoscia marys he,he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 16:08
                                ty wiesz to najlepiej
                                • mario2 Re: twojej głupoty z pewnoscia marys he,he 04.02.05, 16:09
                                  tak, w tym przypadku na pewno :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka